prvi pregled kod ocnog lekara

odgovora

Objavljeno

Preventive radi,a i zbog osjetljivost vida koje sam primjetila kod Nikole planiram ovih dana da posjetimo oftamologa!

Na sta mislis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na sta mislis?

Suze mu oci na veci intenzitet svjetlosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suze mu oci na veci intenzitet svjetlosti!

I mom Aleksi....ali sa vidom je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me da li bi neko mogao da me posavetuje kada je najbolje vreme za odlazak kod oftamologa. Moje dete ima 2,9 godina i vec 7 punih meseci idemo kod privatnog oftamologa na upoznavanje, sa zeljom da proverimo vid, ali i da vidimo da li ima nekih poremecaja, malo su joj okice setale kada je bila mala, ai ja sam imala taj problem kao beba, i nestalo je. Pedijatar nam je rekla da je sve u redu, a oftamolog da mu se na prvi pogled sve cini u redu ali nista bez pregleda. Naravno, ona se branila tokom pregleda, ali je i sardjivala vise nego sto smo ocekivali. N akraju nam je oftamolog rekao da smo mi krivi i nase vaspitanje i da on dete nemoze da pergleda, vec da posetimo psihologa. Pritom, nase dete nijednom nije zaplakalo, vikalo ili se bunilo. samo je pevala, igrala i lizala lizalicu. i bila vrlo raspolozena. Ima li neko slicnog iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me da li bi neko mogao da me posavetuje kada je najbolje vreme za odlazak kod oftamologa. Moje dete ima 2,9 godina i vec 7 punih meseci idemo kod privatnog oftamologa na upoznavanje, sa zeljom da proverimo vid, ali i da vidimo da li ima nekih poremecaja, malo su joj okice setale kada je bila mala, ai ja sam imala taj problem kao beba, i nestalo je. Pedijatar nam je rekla da je sve u redu, a oftamolog da mu se na prvi pogled sve cini u redu ali nista bez pregleda. Naravno, ona se branila tokom pregleda, ali je i sardjivala vise nego sto smo ocekivali. N akraju nam je oftamolog rekao da smo mi krivi i nase vaspitanje i da on dete nemoze da pergleda, vec da posetimo psihologa. Pritom, nase dete nijednom nije zaplakalo, vikalo ili se bunilo. samo je pevala, igrala i lizala lizalicu. i bila vrlo raspolozena. Ima li neko slicnog iskustva?

Ja mislim da je tvoje detendovoljno veliko da moze da saradjuje na svoj nacin.A ako je deciji oftalmolog u pitanju valjda treba da zna da je to dete,sram ga bilo da se tako ponasa:angry:

Mi smo kod oftalmologa bili sa 9meseci,posto mm sin ima strabizam,pa su nas zvali da proverimo za svaki slucaj iako nismo imalinikakvih problema.Gledala ga je onom lampicom,zatim kako prti okicama igrackice,i sl.Rekli su da ce nas zvati za godinu dana kad bude znao bolje da saradjuje,opet radi provere i da bismo bili mirni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.