Važno: Promena na tržištu banaka matičnih ćelija u Srbiji!

odgovora

Objavljeno

CORD iPS preuzima ekskluzivno zastupništvo Vita34 grupacije!

 

 

Kompanija CORD iPS, dosadašnji zastupnik nemačkog biomedicinskog centra Seracell će od 01.01.2018. godine preuzeti i ekskluzivno zastupništvo nemačke banke matičnih ćelija VITA34.

Na taj način će CORD iPS postati jedina kompanija u Srbiji koja će nuditi usluge nemačkih biomedicinskih centara koji se bave dugoročnim skladištenjem i bioinženjeringom matičnih ćelija.

 

VAŽNO: PROMENA NA TRŽIŠTU BANAKA MATIČNIH ĆELIJA U SRBIJI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepa vest! Mi smo se baš dvoumili između te dve kompanije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

Jeste li razmišljale o čuvanju matičnih ćelija? I ako da - za koju kompaniju ste se odlučile? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo odabrali Vita34. Sve je odradjeno jako profesionalno , za sada , makar sa uslugom, odnosnom itd smo zadovoljni. Dobili smo detaljan izvestaj I certifikat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

Jeste li razmišljale o čuvanju matičnih ćelija? I ako da - za koju kompaniju ste se odlučile? :)

Ja razmisljam,ali nisam prvi put i sad ne znam ni sama. Ali volela bih jer ne olaniram vise dece..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja razmisljam,ali nisam prvi put i sad ne znam ni sama. Ali volela bih jer ne olaniram vise dece..

Ja najviše razmišljam u tom pravcu zbog ovog ludog vremena u kom živimo i bolesti koje samo izviru, pa ako je to način... mada nije jefitno. A opet sa druge strane, zdravlje deteta i njegova sigurnost nemaju cenu. 

 

@KruelaDeviL, meni je ovo prva bebica, ali čula sam pošto se već neko vreme raspitujem o tome, da se matične ćelije braće i sestara najviše podudaraju, tako da bi matične ćelije druge bebe vrlo mogle da pomognu i prvom detetu, ne daj Bože da zatrebaju. Ako sam dobro shvatila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i ja zato hocu. Da ne moze tako mozda ni ne bih jer nisam ni.prvom detetu.... volela bih,ali videcemo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i ja zato hocu. Da ne moze tako mozda ni ne bih jer nisam ni.prvom detetu.... volela bih,ali videcemo. 

Piši utiske, ja imam još vremena da odlučim, pa mi svako mišljenje dobro dođe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ostavila matične ćelije u Cryosave, sada je to Famicord, promenili su ime itd. NE MOGU DA DOBIJEM SVOJE MATIČNE ĆELIJE JER SU PREVARANTI. NEMA ŠANSE IKADA DA DOBIJETE SVOJE ĆELIJE. LOPOVI. PRIDE STO SU SVE KLINIKE PLAĆENE DA VAM NIKO NECE NAPISATI DA MORATE da primite svoje ćelije. VELIKA PREVARA. BAČEN NOVAC. Pisem vam jer mi je zao miliona roditelja koji su bacili svoj novac. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Korumpirane fensi klinike. Žalosno je kako zaraduju. Pogledajte koliko Beograd ima privatnih klinika. Svaka reklama je da idete na kliniku...Koliko je škola i parkova izgrađeno, jezivo. Zaista zalosno u kakvoj zemlji zivimo. Moj topli savet je:" NE OSTAVLJAJTE MATICNE CELIJE ", bacen novac. Lopovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.