Nadimci

odgovora

Objavljeno

Jao koliko nadimakaaa :P ! Moj muz i ja se zivkamo sa Bebo, Bebic, Bebac i beba u svakom mogucem gramatickom obliku :D ! A jos se i mamamo i tatamo, a ima i onih na racun izgleda, pa sam ja Zgoljo ili Futrola (Futrola za kostur), a on je Debeli! Ima toga jos, ko ce sad da kucaka :D :D :D :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a naravno i kod nas ima mama i tata....sve je to pocelo uz lenusku....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz me zove Bambi jer sam ga potsecala na onaj crtan film bambi sta je :)) a ja njega Zlato :) A kako se zovete kad ste u svadju? :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Khmm pa ja sam već neko vreme Tuljan, a ja njega zovem Guzo...nisam sigurna da li je normalno da muža zoveš dupetom a njemu da to nešto ne smeta...ali to smo mi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam njegova Puslica :P ja njega zovem Micika, što nema veze sa njegovim imenom :lol: Tako je kad je sve super, a kad smo u svađi, tj.nakon svađe u kojoj se isčašćavamo svakakvim ne baš lepim imenima, ne zovemo se nikako, tad su samo mrki pogledi <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo cesto menjamo sami sebi nadimke sad trenutno zovemo jedno drugo GUZAC,a inace je on moja kockica ja njegova Tijancevina, pa onda tepamo jedno drugom srcko,ljubavi i tako to standardno,e a kad se zakacimo onda je on g...o smrdljivo,a ja sam g...o glupo :D , ima toga jos ali ko sad da kucka B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm mi je još dok smo se zabavljali dodelio nadimak, da ne kažem novo ime, LJUBINKA (od "ljubavi" izvedenica). I tako, ostadoh ja Ljubinka. A uzvraćam najčešće sa LJUBIŠA, Matori kokac i sl. Inače se "mamamo i tatamo" otkad smo postali roditelji. To mi je baš simpatično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi se kao sto rece "mamamo i tatamo". Inace se zovemo BUBAVI, ponekad BUBAVISKA kad tepamo. Ranije me je mm zvao ljubavi beybe, pa je Milos (imao je 2-3g) zvao MAMA LJUBAVI BEYBE :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao setila sam se necega i moram sa vama da podelim:

"Ako sudiju zovemo sudac,kako zovemo kurira...." hahahah

Pridruzujem se onima sto se mamaju i tataju,a uz to se medjusobno zovemo "cico"....to nam je ostalo iz perioda zabavljanja.Inace je mm kada je Veca progovorila dobijo nov nadimak "tata Boja" i ajde sto ga mi (Veca i ja) zovemo tako,nego sto su i nasi prijatelji poceli tako da ga zovu,ali je najveci crnjak bio na slavi kada je dete njegovog druga,kada su je pitali kako se zove ovaj cika rekla "tata Boja" :D :D :D .....Popadali smo od smeha a mm je na to samo dodao "da li me mozda ovo dete s razlogom zove tata Boja" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Guzo,Cico,Srce... a on mene i šištavac pošto šištim u trudnoći za svaku sitnicu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaah,meni je baš simpatično... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medjusobno se zovemo Debeljci, odn, on mene Debeljak a ja njega Debeli iako nismo buce :rolleyes: . A kad se ne volimo puno onda je on seljak a ja dzudza :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

au,bilo je svakakvih,ali su se zadrzali buca(on) i maza(ja),i ako on nije debeo,samo je bio napucan od teretane pa sam ga zato zvala buca,ali samo kad smo sami,pred drugima se zovemo po imenu,a kad se posvadjamo-ne pricamo,tako da tad nemamo nadimke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glavni njegov nadimak je"Macak"a ja sam Beka ili Bebi,e sad,uvek je tu jos dosta sporednih nadimaka,krofnica,lutkica,toplica,slatkica,glatkica,mekanica....... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo BEKE :lol: oboje! I to traje maltene od početka zabavljanja još, znači skoro 3 i po god. :rolleyes: Ali ja to ne smatram kao ono tipa ljubavi,srećo,i sl. već je BEKA-BEKA, nešto intimno i naše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zovemo se svakako ali u glavnom ja sam dzonac ili pilidzonac.(nastalo od reci PILE,pa preraslo u pilidzonac i na kraju dzonac) a on je beban. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Naravno bude tu i sreco, zivote,ljubavi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva i Siva! Ili jednostvano ljubave. Jednom sam rekla: LJUBAVE, i tako je i ostalo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A , ja da ponovim posto se izbrisalo ..

Ja mm u poslednje vreme zovem smotani :D smotoo ili MATORI sto ga posebno nervira :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A , ja da ponovim posto se izbrisalo ..

Ja mm u poslednje vreme zovem smotani :D smotoo ili MATORI sto ga posebno nervira :D:lol:

Hahahaha, mm ima 27 godina pa ga isto to nervira jaaaaaaaaaaaaaako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene moj dragi zove Mace ali sa posebnom naglaskom , ispadne nekako kao matche :D pa to zvuci simpaticno jako a ja njega ponekad isto tako mada on kaze da ja to ne znam tako da izgovorim ali uglavnom mu pocinjem svaku recenicu sa: :wub: miko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao setila sam se necega i moram sa vama da podelim:

"Ako sudiju zovemo sudac,kako zovemo kurira...." hahahah

Pridruzujem se onima sto se mamaju i tataju,a uz to se medjusobno zovemo "cico"....to nam je ostalo iz perioda zabavljanja.Inace je mm kada je Veca progovorila dobijo nov nadimak "tata Boja" i ajde sto ga mi (Veca i ja) zovemo tako,nego sto su i nasi prijatelji poceli tako da ga zovu,ali je najveci crnjak bio na slavi kada je dete njegovog druga,kada su je pitali kako se zove ovaj cika rekla "tata Boja" :D :D :D .....Popadali smo od smeha a mm je na to samo dodao "da li me mozda ovo dete s razlogom zove tata Boja" :P

Hahaaaaaaaaaaaaaaaaa, ova je dobra!!!!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, mm ima 27 godina pa ga isto to nervira jaaaaaaaaaaaaaako :lol:

i moj ima isto toliko :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao setila sam se necega i moram sa vama da podelim:

"Ako sudiju zovemo sudac,kako zovemo kurira...." hahahah

Pridruzujem se onima sto se mamaju i tataju,a uz to se medjusobno zovemo "cico"....to nam je ostalo iz perioda zabavljanja.Inace je mm kada je Veca progovorila dobijo nov nadimak "tata Boja" i ajde sto ga mi (Veca i ja) zovemo tako,nego sto su i nasi prijatelji poceli tako da ga zovu,ali je najveci crnjak bio na slavi kada je dete njegovog druga,kada su je pitali kako se zove ovaj cika rekla "tata Boja" :D :D :D .....Popadali smo od smeha a mm je na to samo dodao "da li me mozda ovo dete s razlogom zove tata Boja" :P

:lol: :lol:

hahahhha

e , jel mi verujes, i ja sam pocela tako da ga zovem :D ozbiljno hahahhaa

Kad je bilo u planu da ja dodjem sama u BG , D me pita dal ce tvoj muz moci da me saceka na stanici a ja PA NE ZNAM , MOZDA TATA BOJA RADI hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja njega zovem "mačak" ili "čačak" (čačak mi je izmilošte od mačak :rolleyes: ) a on mene Ivana...

Mm nije u fazonu tepanja... A i volim kako zvuči to Ivana kad me zove... Najlepše zvuči kad ga mm izgovara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali je poceo tatu da zove buca..ja ga pitam kako se tata zove a on meni buca... :lol: kako slatko zvuci kad on to izgovori..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.