Nadimci

odgovora

Objavljeno

Danas dok sam pisala na drugoj temi, pomenula sam da je mm dukat moj :rolleyes: . Tako sam ga na pocetku zvala. Sad ga zovem Milić ili Mile :rolleyes:

On je mene prvo zvao Cica, a sad sam i ja Mile i ako nema bas nikakve veze sa mojim imenom :unsure:

Kakav ste vi nadimak dali svome muzicu i on vama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nik je njegov nadimak jos mnogo pre pocetka veze, pa je nadimak i ostao, ali pred drugima. Kada smo sami, ima ih vise... i sve su manje vise isti kao i kod grugih. Uglavnom, zajednicki je Pile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao što znate mog mužića zovem MEDA, a ja sam njegovo MAČE hehe..jednostavno tako volimo da zovemo jedno drugo..čak ga i Steva zove MEDO :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na samom pocetku veze "tepao" mi je DZUMARO,MACAK...Sada najcesce BUBO,ANDJELE,NANA...a najcesce me zove MAMA...sto je uzasno smesno kad mi je i svekrva tu pa se obe odazivamo :)

(inace mi je uvek bilo jezivo kada cujem supruznike da se medjusobno mama-taju i tata-ju....a sada sam i ja jedna od tih...nikad ne reci nikad :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo izgleda opersiani od te vrste romantike... Maximalno tepanje je muzicu i zenice... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom kada me iznervira zovem ga majmune,a on mi jos kaze:Sta je?! :lol::lol::lol: Jovan-Ovan,Jova-Sova,Jole-Vole...Zivotinjke kolko oces :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom kada me iznervira zovem ga majmune,a on mi jos kaze:Sta je?! :lol::lol::lol: Jovan-Ovan,Jova-Sova,Jole-Vole...Zivotinjke kolko oces :lol::lol::lol:

Ti nisi normalna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: Sanja bas si luda :lol:

Mi smo se u pocetku pored mnogobrojnih najdrazi su nam bili: on mene zaba a ja njega kuco i cak smo jedne god i kupili jedno drugom plisane igracke tih zivotinja....

A sada je to mala-mali, ljubavi, veiki, mama, tajko, tata, mamara itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam njegova MIKICA,ljubav,miki....

on je moj ljubav,miki..sad sam pocela da ga tatam :) ( i nemam nista protiv parova koji to rade,jer mi je to beskonacno simpaticno :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom kada me iznervira zovem ga majmune,a on mi jos kaze:Sta je?! :lol::lol::lol: Jovan-Ovan,Jova-Sova,Jole-Vole...Zivotinjke kolko oces :lol::lol::lol:

E, stvarno si me nasmejala :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muza zovem Cico ili Ljubavi, a on mene Ljubavi ili Mila!

S obzirom da se ugjio dok sam bila trudna, vrlo cesto ga zovem i Debeli (a ustvari, dobro mu stoji stomacic ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom kada me iznervira zovem ga majmune,a on mi jos kaze:Sta je?! :lol::lol::lol: Jovan-Ovan,Jova-Sova,Jole-Vole...Zivotinjke kolko oces :lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol: Ne mogu da prestanem da se smejem! :D Luda si skroz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo jedno drugog zvali GUZO, ali je njegov brat to cuo, pa je poceo i on mm tako da zove pred svima. Dosta dugo nismo koristili taj nadimak, pa sam skoro opet pocela tako da ga zovem. Zovem ga i PILKI i SRECO, a on mene MALI, MALENA, SRECO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi i ja imamo isti nadimak :lol: -Maca lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja jedno drugo zovemo "honey" ili "honey-bunny"! Takodje i "my love" :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kada smo u braku, toga i nema nešto previše...nekad mi se omakne LJUBAVI, ili umanjenica njegovog nadimka. On mene uvek zove umanjenicom mog nadimka, ljubavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo izgleda opersiani od te vrste romantike... Maximalno tepanje je muzicu i zenice... :rolleyes:

I mi smo takodje...:) Kod nas je jedino tepanje "srecice"... :D i to je bilo na pocetku.

Sada ja njega zovem Misho[nadimak njegovog imena, moj tata mu dao.. :D], a on mene po imenu ili se nekad zeza i zove me kao Anita - Sano :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Guzo...mali a bebi tepamo da je pastrmka ili Ikrić jer sad pliva kod mene u stomačiću :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas me cudi da nisam ovde pisala, kao da ja ne volim svog muza pa mu ne tepam. :lol:

Prije je bilo puuuno vise slatkih nadimaka, sada samo sto krace i sto prakticnije. Ja sam Boja, a on Neso, i to je to... Ljubavi, sreco, andjele... koristimo u intimnim momentima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas dok sam pisala na drugoj temi, pomenula sam da je mm dukat moj :rolleyes: . Tako sam ga na pocetku zvala. Sad ga zovem Milić ili Mile :rolleyes:

On je mene prvo zvao Cica, a sad sam i ja Mile i ako nema bas nikakve veze sa mojim imenom :unsure:

Kakav ste vi nadimak dali svome muzicu i on vama?

cico, ljubavi, sreco, bebo, medo... i ja njega i on mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobla sam novi nadimak kako se deblajmi sirim pa mi se to ne moze direktno reci do sad sam bila macka ili maka, sad sam postala perzijska macka :) onako buckasta :)

Khmmm bolje nego ja. Ti si postala od MAČKE PERSIJSKA MAČKA a ja od MAČKE MEČKA :blink: Tačnije Jogi mečka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz mene zove Bebo, a tu su i malena, mica, maza... A on je bebac i mica :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas u kuci niko ne daje nadimke. Ja sam svoj, ena, dobila negde drugde. Mm ga jos nema, a ni deca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Honey, husband, my love...ne znam zasto ali mi je bilo jako cudno da ga zovem nekim nadimkom na srpskom :unsure: ...da ne ispadne kao da gajim osecanja prema njemu :unsure::D On mene sreco, zlato, duso...ali na to se sad okrece i nasa cera pa moramo da smislimo neki znak raspoznavanja B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhhh imamo stvarno puno nadimaka...ja njega debeli on mene debela...krofnice,medo,prase..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.