Porodilište - Čačak

Čačansko porodilište   7 votes

  1. 1. Dajte svoju ocenu za celokupan tretman?

    • 5
      1
    • 4
      3
    • 3
      3
    • 3
      0
    • 1
      0

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

moje iskustvo, iskreno, je 4+.

Porodila sam se krajem juna od samog prijema sestra je bila odlicna, radila je svoj posao kranje profesionalno, takodje babice svaka cast tu nemam reci.

sto se tice higijene tu ima negativnih strana, ali kad razmislim one higijenicarke one ne mogu stici da to pociste koliko zene mogu to da naprave haos. Dobro sad ce neko reci posle porodjaja jedva ides i muka ti od svega ali bre osnovna kultura i osnovna higijena kod pojedinih porodilja je bila katastrofa, ne verujem da su takve kuci!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

e sad hrana hmmm.....nije mi bilo do klope ali nije mi nista lepo tu mirisalo. :blink:

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja istu ocenu mogu dati, a i delimo misljenje sto se tice zaposlenih i higijene samog porodilista. Ona kupatila su im katastrofa,i njih trebalo komplet srediti.Sve je razvaljeno,prljavo,samo jedan tus radi..I trebalo bi dozvoliti da se nose spavacice od kuce jer su njihove vecinom pocepane..E,a kada bi se govorilo o odeljenju Ginekologije,tu bi bila ocena 1,samo zbog onih sestara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja istu ocenu mogu dati, a i delimo misljenje sto se tice zaposlenih i higijene samog porodilista. Ona kupatila su im katastrofa,i njih trebalo komplet srediti.Sve je razvaljeno,prljavo,samo jedan tus radi..I trebalo bi dozvoliti da se nose spavacice od kuce jer su njihove vecinom pocepane..E,a kada bi se govorilo o odeljenju Ginekologije,tu bi bila ocena 1,samo zbog onih sestara.

e da samo kad bi spavacice dozvoljavali....a U PRAVU SI za ginekologiju!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskustvo sa kraja 2019 godine je odlično! Sto se tice porodilistu u Cacku jedinu primedbu imam na sestre sa neonatologije. Donose bebe na podoj, odu, nema ih po sat vremena. Obavezno je dojenje lezeci, i kako legnes sa bebom da doji nema okretanja na drugu dojku dok ne dodju, a njih nema, bebe plaču. Ne mozes da ustanes iz tog položaja zbog rane. I zene ne dobijaju savete i pomoc oko dojenja. Nije ni čudo što danas retko ko doji.

Sve ostalo u porodilistu ocena 5! Babice su predivne, čistoca je na zavidnom nivou, sve je renovirano, novo, svaki čas dobijamo nove spavacice koje nisu pocepane kao sto su ranije bile.

Moj porodjaj je bio prirodan. Dali su mi nesto za ublažavanje bolova kad sam došla u salu, nisam trazila nista, a to mi je mnogo pomoglo. 

Da napomenem da nisam imala nikog poznatog u porodilistu, ni jednog doktora, ni sestru, a prema meni su svi bili divni. 

Ovo pišem jer znam da ima puno negativnih komentara, ali nije sve baš tako. Moj stav je da je čačansko poridiliste veoma dobro, u nekim stvarima bolje i od Narodnog Fronta i drugih vecih bolnica. 

Sve pohvale! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.