šminkanje djece

odgovora

Objavljeno

Auu,ovo me baš rastužilo... :(

Pogledala sam još jedan prilog gde kažu da su joj oduzeli dete. Sve u svemu,pretužno je.

Ivana,super ti je šmizla. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana...iako je savila glavicu vidi se da je ista ti :rolleyes:

Potpis! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zenske :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaKK smizla je preslatka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo kod sminkanja dece, da malo razvedrim, evo moje smizle spremne za maskenbal! :D

g5a-P10402.jpg

ivana premedena je prava princeza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove stikle nije kupila beba, nego njena mama! Atina, beba Jelene Karleuse

cipele-za-bebe.jpg

I sada neka mi neko kaze, bez obzira sto ona ne hoda u ovim stiklama da to ne skodi razvoju njenih stopala.

Jedno su lakirane cipelice sa velikom kockastom petom od 1-2 cm a nesto sasvim drugo je ovo.

S obzirom da se zna da je nasa Jelena luda, to je za ocekivati od nje. Ako cete iskreno, meni ovo cak ne izgleda ni slatko, bolje da joj je na noge obula neke papice u obliku cuke ili mace bilo bi sladje.

PS a ona emisija na travel& living me sokirala,ghledala sam je jedanput ili dva puta i zgadilo mi se....sta rade od dece,da ne spominjem NA STA MAME LICE,ocigledno je da tu debelo pucaju kompleksi mama koje su vecinom stokilasice i nemaju nikakvu ambiciju za sebe u zivotu pa po cenu svega guraju i iskoristavaju svoje cerke.(nemam nista protiv korpulentnijih dama,da me ne razumete pogresno io sama sam krupna,samo kazem da se vidi da su tu jasno vidljivi kompleksi i neizivljene ambicije mama ).PROTIV TAKVIH STVARI SAM 100%,ali ako je u pitanju igra kod kuce to malo mackanja mi je krajnje benigno.

Koja ludost

A slusajte ovacije u publici. :blink: :blink:

Ja sam ovo gledala redovno i na svaku emisiju se jezila od glave do pete na izjave roditelja i djece. Koliko ta djeca vjeruju da je to ok, jadnici mali, a ove kokoske sve ponosne, strasno. Bas jednom sam gledala emisiju gdje mala od 4 godine nece da ucestvuje, ne svidja joj se, a mama je tjera i izjavljuje na tv "Kad sam saznala da sam trudna sa djevojcicom, mojoj sreci nije bilo kraja, odmah sam znala da ce da se takmici, zato sto sam ja to obozavala kao mala. Ona se buni i ne shvata da je to obaveza, ali na kraju uvijek uspijem da je ubjedim da ozadje na binu" :blink: Ona je to obozavala, a njeno dijete place za igrackama dok mora da "vjezba" hodanje i glumu za ziri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zenske :)

NI meni ne izgledaju lepo ove stikle, cine da bebine nogice deluju deformisano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ti imas protiv stokilasica? :D I ja se svrstavam u tu kategoriju :) Ozbiljno...stvarno tu rade kompleksi, sad sam videla ovog debelog karepa koja je detetu davala botoks, i ne znam sta bih joj radila, pa treba je zivu odrati!

Cuj protiv, ma dobro dosla u klub mackice :lol:

Tu rec sam upotrebila da bih objasnila da te nesrecne mame lece svoje komplekse i neke neostvarene zelje preko svojih neduznih ceda. Ma daj sta sam se dala u objasnjavanje, ccccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuj protiv, ma dobro dosla u klub mackice :lol:

Tu rec sam upotrebila da bih objasnila da te nesrecne mame lece svoje komplekse i neke neostvarene zelje preko svojih neduznih ceda. Ma daj sta sam se dala u objasnjavanje, ccccc

Ma zezam se ja, i ja sam bas primetila da sto su te tamo zenetine gadnije, vise kinje decu. A znam slucaj gde je zena svojim kcerkama davala izuzetno malo hrane da bi bile lepe i mogle dobro da se udaju (?!), a kada su se otrgle od njene kontrole, natovile su se uzasno, i sada je unuka od te lujke gojazna van svih granica jer je mama kljuka da ne bude gladna kao sto je ona bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.