šminkanje djece

odgovora

Objavljeno

mozda i nismo...vreme ce pokazati :P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda i nismo...vreme ce pokazati :P

:lol: :lol: :lol:

vec je pokazalo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa 'vako, da zapisem i ja svoje misljenje :P mislim da svaka mama treba da uradi ono sto ona smatra da je najbolje za svoju devojcicu.. Ja licno nikada ne bih sminkala devojcicu jer postoji mnogo drugih nacina da se skrene paznja na npr.izgled ako se to zeli. Bas gledam po prodavnicama ima toliko lepih haljinica, sandalica sa cveticima(ne sa stiklama :angry: ), sesirica i ko zna cega sve jos.. Mislim da bih ja pre bila za neku opciju labelo u boji/sa sljokicama nego sjaj ali to bi bilo sve. Mislim da bih joj svakodnevno pravila neke frizurica, a ne trapala na nju senku, karmin ili sta vec. Ali ako bih videla da ona nekad mazne moje pa se namaze ne bih je grdila. Samo sto ona sa 4-5-6god nece moci nista da dohvati sama tako da mi ta prica da deca uzimaju sama pa se mazu odmah otpada :D eto, to je neko moje misljenje ali kao sto rekoh svaka mama je za sebe ima razlicitih misljenja..

Inace, secam se da sam sa 7-8god.dobila neku sminku za decu i da sam je stalno pokusavala da je namazem ali ona nikada nije ostavljala traqgove pa sam se nervirala sto su mi i kupili kad se nista ne vidi, hih :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa 'vako, da zapisem i ja svoje misljenje :P mislim da svaka mama treba da uradi ono sto ona smatra da je najbolje za svoju devojcicu.. Ja licno nikada ne bih sminkala devojcicu jer postoji mnogo drugih nacina da se skrene paznja na npr.izgled ako se to zeli. Bas gledam po prodavnicama ima toliko lepih haljinica, sandalica sa cveticima(ne sa stiklama :angry: ), sesirica i ko zna cega sve jos.. Mislim da bih ja pre bila za neku opciju labelo u boji/sa sljokicama nego sjaj ali to bi bilo sve. Mislim da bih joj svakodnevno pravila neke frizurica, a ne trapala na nju senku, karmin ili sta vec. Ali ako bih videla da ona nekad mazne moje pa se namaze ne bih je grdila. Samo sto ona sa 4-5-6god nece moci nista da dohvati sama tako da mi ta prica da deca uzimaju sama pa se mazu odmah otpada :D eto, to je neko moje misljenje ali kao sto rekoh svaka mama je za sebe ima razlicitih misljenja..

Inace, secam se da sam sa 7-8god.dobila neku sminku za decu i da sam je stalno pokusavala da je namazem ali ona nikada nije ostavljala traqgove pa sam se nervirala sto su mi i kupili kad se nista ne vidi, hih :D:P

Moj sin je vec sad skontao da kad stavi stolicu sve moze da dohvati,tako da... :P:lol:

A imamo tu plasticnu stolicu da bi stao na nju dok peremo ruke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin je vec sad skontao da kad stavi stolicu sve moze da dohvati,tako da... :P:lol:

A imamo tu plasticnu stolicu da bi stao na nju dok peremo ruke...

Znaci naravoucenije:bez stolica od samog pocetka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li ste gledale na Travel&Living kanalu.... Ovde je prevedeno "Devojcice i dijademe"... Toliko je strashno da je zapravo tuzno...

Zaista je tuzno :( jadna ta deca.Mozda gresim ali mi se cini da su mame od tih devojcica sve gojazne,debele.

Nisam za to da se devojcice pre srednje skole sminkaju...ok ono oblacenje maminih haljina i cipela po kuci to je nesto sasvim drugo.Pa to smo cini mi se sve radile.Evo ja sam oblacila mamin grudnjak pa stavljala carape da imam grudi...ali sminkanje je nesto drugo.Zna se sta ide u kojim godinama...ili se bar znalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne daj Bože da ta emisija dodje i kod nas tj takva vrsta takmičenja za decu, jako je loš primer za devojčice. Stvarno se i sama čudim i zgrozim kad vidim današnje klinke, prosto mi je neverovatno kako se oblače i ponašaju, sad cu ja ko neka baba al u naše vreme to nije tako bilo. Televizija čini čuda. Elem svoju malu ne bih šminkala, za šminku za neke priredbe u vrtiću recimo nemam ništa protiv, i nas su tako udešavale vaspitačice. Treba da zna da je to za velike devojke al stvarno ponekad nalakirani nokti i frizurice, pa suknjice, pa sta ce devojcica drugo da radi? I same ste rekle da ste to isto radile kao male. Pa nece valjda auticima da se igra. :blink: Mislim da je to neka faza koja ih kasnije prodje. Krene u skolu, da uci slova, cita, sabira....pa nece misliti dete kako izgleda i da treba da se našminka pre nego što izadje iz kuce. :lol:

Hocu reci, malo ste preuvelicale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam dve devojčice. Možda preterujem ali ja nisam za lakiranje noktiju i šminkanje,meni to deluje prljavo. Ne volim ni da vidim tuđe dete,a tek svoje nema šanse.

Meni su deca-deca i ne treba da budu ništa drugo,biće vremena za sve. Ne volim da vidim devojčicu sa lakom još neka jaka boja,a počelo da se ljušti. Meni je to baš fuj. Možda budem pričala drugačije za par godina,ali za sada nema šanse. A mislim da bi i mm to bilo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice tih emisija, to nesrecne mame lece svoje komplekse. Vidite da su to sve stokilasice. Da se razumemo i ja sam debela ali nikada u zivotu ne bih mogla tako da oskrnavim svoje dete. Ma kreteni i to jos prikazuju na TV-u. Kome je to lepo?

Jani je sestricina mm nalakirala jednom noktice i kupila ju je za sva vremena. Svidelo joj se neverovatno i stalno trazi da idemo kod Tape - Tamare. Sto se tice sminkanja i lakiranja noktiju u nasoj kuci to ce jadnica moci da vidi dva tri puta godisnje. Kod mene je vrhunac doterivanja pranje kose i tusiranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi jasno kako moze da postoji ta emisija, ono je po meni zlostavljanje dece! Jos kad izadju na binu pa vrckaju dupetom, namiguju ziriju i kerebece se, ali sve na odrasli nacin, tu nista nema decje i nevino. Grozno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam pogledala tu emisiju, nisam je gledala pre ovoga. Stokilasice??? Ok ima ih ali ima i jedna zubarka koja izgleda mrsavo, pa advokatica, isto mrsava, ima ih svakakvih. No, ono o cemu mi ovde pisemo je naivno i bezazleno, sve nase cerke, pa i mi sami u njihovom uzrastu smo uzimale maminu sminku, odecu, stikle. Nalakirati noktice detetu zato sto to ono trazi po meni nije strasno, naravno nece tako ici na ulicu, vrtic, skolu, ali u kuci malo im pustiti da budu ,,velike,, ne vidim nista lose u tome, kao decaci sto vole tatin alat. :) Pomenuta emisija je raj za pedofile i nije mi jasno kako jedna mama moze to da radi svom detetu, uzas. Pa dete na bini a ona iz publike vice : Work it girl!!!!!!! Ma idi zeno luda daj tom detetu bojanku i kockice da slaze. Po meni je lud onaj ko je napravio i onaj ko je odobrio tu emisiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi jasno kako moze da postoji ta emisija, ono je po meni zlostavljanje dece! Jos kad izadju na binu pa vrckaju dupetom, namiguju ziriju i kerebece se, ali sve na odrasli nacin, tu nista nema decje i nevino. Grozno.

Upravo tako :angry:

Upravo sam pogledala tu emisiju, nisam je gledala pre ovoga. Stokilasice??? Ok ima ih ali ima i jedna zubarka koja izgleda mrsavo, pa advokatica, isto mrsava, ima ih svakakvih. No, ono o cemu mi ovde pisemo je naivno i bezazleno, sve nase cerke, pa i mi sami u njihovom uzrastu smo uzimale maminu sminku, odecu, stikle. Nalakirati noktice detetu zato sto to ono trazi po meni nije strasno, naravno nece tako ici na ulicu, vrtic, skolu, ali u kuci malo im pustiti da budu ,,velike,, ne vidim nista lose u tome, kao decaci sto vole tatin alat. :)Pomenuta emisija je raj za pedofile i nije mi jasno kako jedna mama moze to da radi svom detetu, uzas. Pa dete na bini a ona iz publike vice : Work it girl!!!!!!! Ma idi zeno luda daj tom detetu bojanku i kockice da slaze. Po meni je lud onaj ko je napravio i onaj ko je odobrio tu emisiju.

Koja ludost

A slusajte ovacije u publici. :blink: :blink:

:blink::o:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Katastrofa!!!Ovo su bolesni roditelji koji uništavaju detinjstvo svojoj deci!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takve emisije i takmicenja su odvratni. Em su maltretiranje dece, em su izlaganje te iste dece opasnosti jer mislim da je to magnet za pedofile. Ja dozvoljavam svojim devojkama da se sminkaju i igraju sminkom ali iskljucivo u kuci. Setnja u stilu pajaca, ne dolazi u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi jasno kako moze da postoji ta emisija, ono je po meni zlostavljanje dece! Jos kad izadju na binu pa vrckaju dupetom, namiguju ziriju i kerebece se, ali sve na odrasli nacin, tu nista nema decje i nevino. Grozno.

Slazem se sa svime od reci do reci. To nije takmicenje dece vec takmicenje roditelja. Devojcice izlaze ili polugole, sa vestackim trepavicama, perikama, protezama, histerisu ako ne dobiju nagradu jer su roditelji vidno razocarani. Uzas. Ne kazem da moje dete nikad nece imati namazane noktice, malo mi je rano da govorim o tome, sve u svoje vreme, sigurno cemo se i sminkati zajedno ali ce odmah nakon toga ici na umivanje a ne u skolu ili napolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice tih emisija, to nesrecne mame lece svoje komplekse. Vidite da su to sve stokilasice. Da se razumemo i ja sam debela ali nikada u zivotu ne bih mogla tako da oskrnavim svoje dete. Ma kreteni i to jos prikazuju na TV-u. Kome je to lepo?

Jani je sestricina mm nalakirala jednom noktice i kupila ju je za sva vremena. Svidelo joj se neverovatno i stalno trazi da idemo kod Tape - Tamare. Sto se tice sminkanja i lakiranja noktiju u nasoj kuci to ce jadnica moci da vidi dva tri puta godisnje. Kod mene je vrhunac doterivanja pranje kose i tusiranje.

Sta ti imas protiv stokilasica? :D I ja se svrstavam u tu kategoriju :) Ozbiljno...stvarno tu rade kompleksi, sad sam videla ovog debelog karepa koja je detetu davala botoks, i ne znam sta bih joj radila, pa treba je zivu odrati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva bolest,ne shvatam šta imaju u glavi "okakve" majke? I publika kojoj je ovo zanimljivo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo kod sminkanja dece, da malo razvedrim, evo moje smizle spremne za maskenbal! :D

g5a-P10402.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaKK mackica je preslatka. Onog kretena sto je kcerki ubrizgavala botox...... ja bih nju na vesala za primer drugima :angry: strasno sta sve radja decu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo kod sminkanja dece, da malo razvedrim, evo moje smizle spremne za maskenbal! :D

Ista ti :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva bolest,ne shvatam šta imaju u glavi "okakve" majke? I publika kojoj je ovo zanimljivo :blink:

IvanaKK mackica je preslatka. Onog kretena sto je kcerki ubrizgavala botox...... ja bih nju na vesala za primer drugima :angry: strasno sta sve radja decu :angry:

Slažem se, bolesni umovi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo kod sminkanja dece, da malo razvedrim, evo moje smizle spremne za maskenbal! :D

Medena je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana...iako je savila glavicu vidi se da je ista ti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.