Igraonice

odgovora

Objavljeno

Dolazi nam losije vreme i sad upravo citam na bebcu da spominju igraonice na temi portala "razvoj bebe po nedeljama" - "13 mesec, 4.nedelja".

Ja nisam razmisljala o ovoj temi do sad, pa me interesuje kakva su vasa iskustva, misljenje, stav o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili 1.put negde oko 1.rodjendana(malo ranije),ali sve zavisi od deteta.Mom sinu treba malo vise vremena da se opusti,da se upozna,tako da prvih par puta i nije bilo nesto,mi smo se igrali sa njim.A sad uveliko ulazi i pentra se i u delu za vecu decu,ponasa se kao da se oseca kod kuce... Ja mislim da mozete i vi krenuti polako,idealno za zimu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo prvi rodjendan proslavili u igraonici, sad, Mini je bilo zanimljivo da trckara za decicom, da se valja u lopticama, da djuska uz muziku :lol: ... Sve zavisi kakvo je dete, koliko voli takav vid druzenja... Probaj pa vidi kako ce da reaguje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Podrzavam predhodna dva odgovora....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u igraonice idemo samo na rođendane... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo je vodili prvi put sa 11.mes. da se upozna sa prostorom zbog rodj.Posle je krenula zima i redovno smo ih posecivali...s tim sto se nas dvoje igramo zajedno sa njom...pentramo po kavezima...jurimo...Iz prostog razloga sto moram da udjem da vidim koliko je bezbedna (a cesto ima delova koji nisu)...a i sto zelim da zajedno provodimo kvalitetno vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, hvala vam na odgovorima. Mi nemamo nikakva iskustva,pa ne znamo ni kako da se ponasamo. Sad me je obradovalo ovo da mozemo i mi sa njim da se igramo.

Kako se to naplacuje? po satu? koliko obicno kosta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po danu uglavnom...prosecna cena u Zemunu i na Nbg je oko 300din i svaki 5.put je besplatan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po danu? To znaci da mogu da ga odvedem i 2 puta dnevno? Pa fenomenalno! samo da mu se svidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo prvi put bili u igraonici sa nekih 7 meseci na nekom rodjendanu i tad nismo imali sta da radimo...osim sto je luka jahao nekog konjica.....e onda smo i prvi rodjis slavili u igraonici koji ima ogroman kafic i bastu za roditelje , jer nama je rodjendan 5. januara, pa nam je igraonica jedini izlaz...

a ovako...pa bili smo par puta samo sa drustvom i slavili smo opet 2. rodjendan u istoj...jer ovde nema bas i zime...tako da i nemamo veliku potrebu za igraonicama....ali generalno volim igraonice...deca se druze, skacu, trce, i super se provode sto je najbitnije...

citana, ovde npr ne daju roditeljima da udju tamo gde se deca igraju. mozes samo da ih nadgledas...... :blink:

a inace mi najcesce idemo u playmobil fun park, koji je zatvorenog tipa i unutra su sve playmobil igracke koje postoje...ne zna se ko se vise obraduje tome, da li luka ili ja.:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i ovde nekih gde ne mozes da udjes...te preskacemo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:):D

Od ponedeljka cu da zaredjam po kraju pa cu da se raspitam. Kontam, nisu sve igraonice za sve uzraste.

Ta ideja o pentranju i skakanju mi se najvise dopada. Vec mi je muka da ga stalno skidam sa stola, ormara, televizora, bojlera.... ;):blink::D kod kuce.

A, ti, Seceru, ne moras da nas podsecas kako je Grcka u krizi i to sta sve vi imate/nemate :) :) :)

Jesi li na kraju naucila da vozis kad se vec vozikas sa Lukom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:):D

A, ti, Seceru, ne moras da nas podsecas kako je Grcka u krizi i to sta sve vi imate/nemate :) :) :)

Jesi li na kraju naucila da vozis kad se vec vozikas sa Lukom?

ma grcka nema nista za decu, sta sve imaju druge zemlje.

a naravno da nisam jos naucila da vozim, cekaj polako :lol::lol: . sa sada maltetiram mm, drugarice, taxi , metro :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YelenaC pošto su nam deca rođena skoro istog dana ajde da kažem i ja par reči na ovu temu. Ni mi još nismo bili u igraonici ali nameravamo uskoro. Nadam se da će se to Luki svideti, ali nikako da dođe igraonica na red, ali zato koristimo ovo lepo vreme da budemo što više napolju. Kad zahladni definitivno idemo u igraonicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/usr...polinima-196568

Da malo debatujemo na ovu temu...

Mi smo bili u jednoj igraonici prije 15-dana i stvarno sam neprijatni iznenađena opasnostima koje vrebaju...

Dvije dame su kao prisutne da čuvaju klince, ali je njima bilo zanimljivije tračanje u ćošku koje je trajalo sat vremena, tako da njihovoj profesionalnosti dajem veliki minus...

Ocijenite sljedeću sliku:

Veliki drveni sto, u čijem okruženju djeca trčkaraju...

aj6-Uivam.jpg

Kroz ove mreže može proturiti glavu...

tp4-PA1700.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se toga bojim. Ne verujem da je igde sigurno i nameravam da budem u neposrednoj blizini svog deteta u igraonici. Znam da tamo ne rade kvalifikovani jer ne mora po zakonu, ali i da rade ne bih verovala nekom koga prvi put vidim.

Ovaj dogadjaj iz Hrvatske me je jako zabrinuo i rastuzio. Prosto ne mogu da verujem da kamera zabelezi sve osim najvaznijeg i uopste da se ne zna kako se to desilo. Strasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja mala jos uvek nije isla.

Slazem se sa tobom Filipa, devojke koje rade tamo nisu profesionalne. Objekat nije obezbedjen, uticnice za struju su niske i nemaju zastitu, veliki minus.

Ja Anitu nikad ne bih smela da ostavim sa nepoznatom devojkom, posto nemam poverenja u njih.

Moja sestricina zamalo se nije udavila. :( Imala je duks sa kapuljacom koja joj se slucajno zakacila za tobogan, i ona se tako davila sigurno minut, devojke koje su je cuvale nisu ni primetile. Posto jel, piju kafu.... :angry: Srecom, bila starija seka da ih pozove. Uzas, imala je veliko crvenilo po vratu.... I kome se posle zaliti.... :angry: Hvala Bogu, sve je proslo ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidiš, nisam ni primjetila utičnicu...

Ovo je na slikama inače moj Filip...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, znam da je to tvoj mali slatkis :) , tu cini mi se da su uticnice vislje, ovde su bas niske, njima na dohvat, i opet nema zastite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovdje se dijete može popeti na stolicu...što bi mu moglo biti zanimljivo...strašno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ima dosta propusta, a deci sve to zanimljivo za istrazivanje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, narode, mi smo danas bili prvi put u novoj igraonici kod nas u kraju. Napokon! vec 10ak puta smo pokusavali do kad su otvorili, ali su uvek rodjendani zatvorenog tipa.

Fenomenalna je! Ogroman prostor, predivno opremljena, veselo osoblje i odlicno obezbedjena za decu. Mom analiticnom oku, nadam se, nista nije promaklo. :blink:

Ulaz je 150din. pa koliko ostanete.

Pozivam sve koji hoce da se druze (posto vidim da ima ljudi sa svih strana Beograda!) da nam se pridruze nekad. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, narode, mi smo danas bili prvi put u novoj igraonici kod nas u kraju. Napokon! vec 10ak puta smo pokusavali do kad su otvorili, ali su uvek rodjendani zatvorenog tipa.

Fenomenalna je! Ogroman prostor, predivno opremljena, veselo osoblje i odlicno obezbedjena za decu. Mom analiticnom oku, nadam se, nista nije promaklo. :blink:

Ulaz je 150din. pa koliko ostanete.

Pozivam sve koji hoce da se druze (posto vidim da ima ljudi sa svih strana Beograda!) da nam se pridruze nekad. ;)

Divnoooooo!Jedva cekam da Nikola samo bude malo veci,pa da se bacimo u "provod"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, narode, mi smo danas bili prvi put u novoj igraonici kod nas u kraju. Napokon! vec 10ak puta smo pokusavali do kad su otvorili, ali su uvek rodjendani zatvorenog tipa.

Fenomenalna je! Ogroman prostor, predivno opremljena, veselo osoblje i odlicno obezbedjena za decu. Mom analiticnom oku, nadam se, nista nije promaklo. :blink:

Ulaz je 150din. pa koliko ostanete.

Pozivam sve koji hoce da se druze (posto vidim da ima ljudi sa svih strana Beograda!) da nam se pridruze nekad. ;)

a gde je ta igraonica? koji deo grada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.