Igraonice

odgovora

Objavljeno

Divnoooooo!Jedva cekam da Nikola samo bude malo veci,pa da se bacimo u "provod"!

Da ti kazem: bila sam odusevljena sto imaju deo igraonice za bebe koje ne hodaju. Bazencic sa lopticama, igrackama... sve fino, mekano, slatko. I bas je bilo 5 bebica u tim jaslicama. Ma medeno skroz!

a gde je ta igraonica? koji deo grada?

Na Cukarickoj padini. Zove se Fanatic kids. A u kom si ti kraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Cukarickoj padini. Zove se Fanatic kids. A u kom si ti kraju?

I ja sam tu blizu! To je igraonica sto su u aksi delili ulaznice za nju, pred novu godinu, a mi nikako da odemo! znaci super je, extra! evo vec punih mesec dana planiramo tamo da odemo. A znas li da li vaze mozda te ulaznice za bespalatan ulaz iz akse? Mada je 150 din, ali svejedno :) Jao, bas si me obradovala ( a,iskreno, ponadala sam se da bas o toj i pricas, zato sma i pitala) :) i jos samo jedon pitanje, radi li ceo dan? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ti link:

http://igraonice.ioi.rs/subs/fanatickids/

malo je zeznuto jer je postala jako popularna pa su popodne stalno rodjendani, nekad zatvorenog, nekad otvorenog tipa. A rade radnim danom od 14h valjda. Vidi na sajtu. Svaki 5. dolazak je besplatan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI SMO U SUBOTU SLAVILI

JANIN RODJENDAN U IGRAONICI. TO JE U STVARI PRIVATNI VRTIC I MOGU VAM RECI DA SAM PREZADOVOLJNA. SVE JE BILO U NAJBOLJEM REDU I SVU SU PREZADOVOLJNI,A JANA JE BILA ODUSEVLJENA,STO JE I NAJBITNIJE.

LETOS SMO BILI PAR PUTA U IGRAONICI OTVORENOG TIPA,BILE SU I MOJE DRUGARICE SA DECOM TAKO DA JE JANA UZIVALA. NISAM SIGURNA DA LI BI SE IGRALA BEZ POZNATIH FACA U NEKOJ IGRAONICI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI SMO U SUBOTU SLAVILI

JANIN RODJENDAN U IGRAONICI. TO JE U STVARI PRIVATNI VRTIC I MOGU VAM RECI DA SAM PREZADOVOLJNA. SVE JE BILO U NAJBOLJEM REDU I SVU SU PREZADOVOLJNI,A JANA JE BILA ODUSEVLJENA,STO JE I NAJBITNIJE.

LETOS SMO BILI PAR PUTA U IGRAONICI OTVORENOG TIPA,BILE SU I MOJE DRUGARICE SA DECOM TAKO DA JE JANA UZIVALA. NISAM SIGURNA DA LI BI SE IGRALA BEZ POZNATIH FACA U NEKOJ IGRAONICI

Mozda i bi, u nekom drugom abijentu gde bi joj bilo dovoljno zanimljivo. Do duse, nisam pozvana da diskutujem, tvoja Jana je velika u odnosu na Petra, pa mnogo vise zna sta hoce, a sta ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Cukarickoj padini. Zove se Fanatic kids. A u kom si ti kraju?

Eeeee, bili mi u subotu, ali te ne videsmo, a baš sam se ponadala, da te "isprepadam" na bum! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh! Sto ne javi, da dodjemo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh! Sto ne javi, da dodjemo?

Sledeći put javljam sigurno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda i bi, u nekom drugom abijentu gde bi joj bilo dovoljno zanimljivo. Do duse, nisam pozvana da diskutujem, tvoja Jana je velika u odnosu na Petra, pa mnogo vise zna sta hoce, a sta ne.

Ma slobodno diskutuj,zasto da ne,pa zato smo ovde. Jani inace treba malo vise vremena da se otkravi tj da ispita okolinu i situaciju,face...Kad probije prvi led posle nema problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma slobodno diskutuj,zasto da ne,pa zato smo ovde. Jani inace treba malo vise vremena da se otkravi tj da ispita okolinu i situaciju,face...Kad probije prvi led posle nema problema

Dobro, to znaci da je oprezna, sto ja jako cenim ;) . Petar je sada prvi put bio u igraonici. Jedva da se nasmejao 2 puta,a inace je veseo decak. Sve je snimao, svud je zabio nos, ali niti je histerisao od srece niti je bio tuzan. Nekako, poprilicno je ozbiljno pristupio novom ambijentu. :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne idemo cesto u igraonice, cak ustvari veoma retko, svega par puta smo isli..

problem je sto se Luka boji kad ima starije dece, pa oni skacu, guraju se..

jednom smo u merkatoru jedva ga smirili, on je dete krenuo da se igra a stariji decak je dosao i bukvalno ga gurnuo, pred nama i svojim roditeljima (bdw koji su se smejali) i rekao mu AJDE MALI BRISI OVO NIJE ZA TEBE.. gurao ga je i gurao da se ovaj bas uplasio ...

kada je ok sredina, ako je neki rodjus on je super.. voli decu i naravno uvekmu treba vremena da ispita teren, on se igra sam ili gleda drugu decu, nikad nikoga ne gura..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne idemo cesto u igraonice, cak ustvari veoma retko, svega par puta smo isli..

problem je sto se Luka boji kad ima starije dece, pa oni skacu, guraju se..

jednom smo u merkatoru jedva ga smirili, on je dete krenuo da se igra a stariji decak je dosao i bukvalno ga gurnuo, pred nama i svojim roditeljima (bdw koji su se smejali) i rekao mu AJDE MALI BRISI OVO NIJE ZA TEBE.. gurao ga je i gurao da se ovaj bas uplasio ...

kada je ok sredina, ako je neki rodjus on je super.. voli decu i naravno uvekmu treba vremena da ispita teren, on se igra sam ili gleda drugu decu, nikad nikoga ne gura..

Interesantno! Mi nismo bili ni u jednoj drugoj igraonici osim u ovoj o kojoj sam gore pisala. To je ogroman prostor koji se sastoji od tri prostorije koje su spojene. Navodno je odvojena prostorija za decu do 3 godine, ali je ustvari sve slobodno za kretanje. Uvek smo bili svuda i svuda zaboli nos ;) Nikad, ni jedno od velike dece nije reagovalo na nas male. Mozda zato sto je u ovoj igraonici obavezno da dete do 3 godine ima pratioca... hmmm... deca znaju da budu bas nemilosrdna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosadjanke u koje igraonice vodite decu, htela bi da vodim dete a neznam gde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vodila Pavla u igraonice na rodjendane i uglavnom se igrao u bazenu sa lopticama ili se stekao po nekom plasticnom zamku i ja ga spustala niz tobogan. Mislim da je jos mali da ga pustam u onaj deo koji je @ogradjen@ mrezom, jer nemam kontrolu, a mislim da tamo i ne moze dete manje od 3 godine. Tako da cemo za sad u igraonice ici na rodjendane. Bila sam u par igraonica na Novom Beogradu i najveca i najlepsa mi je u piramidi @Bubamara@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre par dana smo isle na rodjendancic i prvi put je bila u igraon. Preplakala je... Navikla je samo sa mnom i sad odjednom guzva. I bas kad se opustila kraj... Idemo kuci. A lopticama se odusevila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA. Kze mi jedna mama da imaju devojke koje se bave decom, ne samo da ih cuvaju vec im organizuju razne igrice, pevaju pesmice itd. Bas mi dobro zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd' brzo, je l' neko zna dobru igraonicu u centru Zemuna? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ima u Pinkiju, htela sam da udjem al nisam jer je bio neki rodjendan pa nas ne bi ni pustili. Proveri ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ima u Pinkiju, htela sam da udjem al nisam jer je bio neki rodjendan pa nas ne bi ni pustili. Proveri ;)

Ima u Pinkiju,ja sam često pijuckala kafu u tom kafiću,jer mi je faks bio preko puta,a gore na spratu je sjećam se igraonica ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.