Porodilište - Sečanj

odgovora

Objavljeno

zanima me kako je ko prosao u sencanskoj bolnici.ja uskoro treba tamo da se porodim :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam bila samo 1 dan pa sam prebacena za NS...sestrice su ljubazne,doktori takodje...moj dr je zivkovic i smatram da je naj,naj...jedino je higijena ocajna...posto sam kratko vreme bila tamo samo toliko mogu da ti kazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Zivkovica poznajem odavno, kao profesora u srednjoj skoli, i tad je bio divan, obozavali smo ga,a kazu da je savesan i da zna sta radi sto je najbitnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zanima me kako je ko prosao u sencanskoj bolnici.ja uskoro treba tamo da se porodim :unsure:

Ja sam eto rodjena tamo, nemam zamerki :lol:

Ima raznih prica,kao svakom porodilistu. Zelim ti lak i brz porodjaj i prijatan boravak tamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se pre dve nedelje porodila u senćanskom porodilištu.

Porađao me je doktor Kalmar (ljubazan, savestan, strpljiv... samo reči hvale). Što se tiče doktora Živkovića - čula sam razne komentare (kao i za doktora Popovića) ali ne znam da li su u pitanju priče tipa "rekla-kazala" ili tu ima i istine...

Elem... Utisci iz porodilišta su uglavnom pozitivni. Babice su fenomenalne (bar se meni tako potrefilo), sestrice su ljubazne (posebno izvesna Marina), čista posteljina i spavaćice na tvoj lični zahtev (po potrebi i više puta dnevno)... ali je higijena (toaleti i kupatilo) užas! :wacko:

U svakom slučaju, kakvih porodilišta ima - ovo je odlično. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.