Ljubav je

odgovora

Objavljeno

Ljubav je ... kada te nije sramota da prdnes pored njega i njemu je to simpaticno

Ljubav je..... Kada on u kupatiliu se... dok ti peres zube ....

Devojke,moram da vas pitam-jel vi prdite jedan ispred drugog? Meni je to nezamislivo-ziveti zajedno a ne prdeti zajedno... :lol: ali ozbiljno,mi pustamo golubove na slobodu od 2.nedelje kako smo zajedno(nismo jos ni ziveli zajedno zapravo),cak i pravimo stink bombe pa vodimo rat... :lol: Kad cete kod mene na moj meksicki chilli pasulj?! :lol::D:P

A sto se tice sranja...pa...moram vam i tu priznati...izgleda da smo mi jako zaljubljeni...jer on dugo se.. pa nekad cak i pijemo kafu,ja na samlici aon na wcu... :lol::P

Neznam...definitivno smo jako zaljubljeni,hihihi... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubav je kada gledate Iron man zajedno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,moram da vas pitam-jel vi prdite jedan ispred drugog? Meni je to nezamislivo-ziveti zajedno a ne prdeti zajedno... :lol: ali ozbiljno,mi pustamo golubove na slobodu od 2.nedelje kako smo zajedno(nismo jos ni ziveli zajedno zapravo),cak i pravimo stink bombe pa vodimo rat... :lol: Kad cete kod mene na moj meksicki chilli pasulj?! :lol::D:P

A sto se tice sranja...pa...moram vam i tu priznati...izgleda da smo mi jako zaljubljeni...jer on dugo se.. pa nekad cak i pijemo kafu,ja na samlici aon na wcu... :lol::P

Neznam...definitivno smo jako zaljubljeni,hihihi... :wub:

hahhaha..joj blesavice jedna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Bože...pa ja to ne bih mogla podnijeti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: E vidis Jellena,a ja ne bih podnela obrnuto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pihhh kod nas je sve to normalno.... Mada je mene uvek bilo maloo ali malkice sramota ... nije mi bas uvek prijatno ....Uglavnom je on taj koji je bas ali bas direktan ... premasio je i svetksi re^kord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubav je kada pocnes da negujes i gajis buba svabu samo zato sto je iz njegovog stana. :P:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.. kad poslednji zalogaj omiljenog jela prepustiš njemu i mnogo ti je draže da ga on pojede nego ti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to je već OK...uvijek rado prepustim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene bas ste blesave.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Chimama...da evo odgovorim na tvoje pitanje..da, da, da, da

Ljubav je kada....ga gledas dok on spava a ti ne mozes jer on hrce...pa mu nezno i polako kazes OKRENI SE ljbavi...

ljubav je kada mu nesto pricas ( sto pri tome njega ne zanima i verovatno amo cuje bla,bla,bla ) a on se pravi da ga sve to zanima, a pri tome ti znas da to njega ne zanima

Ljubav je kada mu ponudis zadnji zalogaj a on ga odbije jer zeli da ga ti pojedes pa onda podelite pola-pola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Ljubav je ... kad ima los zadah a ti ga i dalje ljubis ... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chimama...da evo odgovorim na tvoje pitanje..da, da, da, da

Uh,dobro,vec sam mislila da sam je jedina zenska koja prdi na ovom forumu... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,dobro,vec sam mislila da sam je jedina zenska koja prdi na ovom forumu... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nisi ima nas jos, ali sigurno mnoge nece da priznaju....pa to je normalna fizioloska potreba svakog zivog bica....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Ljubav je ... kad ima los zadah a ti ga i dalje ljubis ... :P

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nisi ima nas jos, ali sigurno mnoge nece da priznaju....pa to je normalna fizioloska potreba svakog zivog bica....

[/quote/]

Upravo zbog toga je meni ne zamislivo da to ne radis ispred osobe skim provodis najveci deo vremena/zivota... :D Inace,mm je jednom priznao da se zaljubio u mene kad sam ga 2.nedelje zabavljanja zamolila da ne izlazi vise(500puta)iz sobe da bi prdio,dajem mu "slobodu prdenja"... :lol: A nikad necu zaboraviti njegovu facu kad je to i uradio 1.put,tooooliko se zacrveneo,hihihi,a ja pukla od smeha... Dan danas se prisecamo toga i smejemo se ko blesavi... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovu temu me je inspirisala Sanja....

Znate one slicice sa tekstom "ljubav je.....", ajde da se malo nasmejemo pa napisite sta je za vas ljubav.....Napominjem, ovo je zeza pa nemoj te biti ozbiljne...

Evo ja cu prva:

LJubav je ....kada peremo noge jedno drugom

:lol: :lol: :lol: :lol: da otvorim novu temu....za tebe i mene i nama slicnim?

Ljubav je kada ..... uf, ala mi je stao mozak........ljubav je kada ga u svadji zvaknes tiganjem u glavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LJUBAV JE...psihofizička bolest koja se leči brakom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LJUBAV JE...psihofizička bolest koja se leči brakom...

hahahaha;......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,za ljubav vise nemam ideju,ali iako je off topic evo 1 za brak

Brak je veza u kojoj je jedna osoba uvek u pravu,

a druga je Suprug!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,za ljubav vise nemam ideju,ali iako je off topic evo 1 za brak

Brak je veza u kojoj je jedna osoba uvek u pravu,

a druga je Suprug!!!

Djule, imaš posebnu temu za BRAK JE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,za ljubav vise nemam ideju,ali iako je off topic evo 1 za brak

Brak je veza u kojoj je jedna osoba uvek u pravu,

a druga je Suprug!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djule,ruskinja svaka vam cast! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nisi ima nas jos, ali sigurno mnoge nece da priznaju....pa to je normalna fizioloska potreba svakog zivog bica....

A joj, kad ste se vec dotakle te teme, znam da moj post vise odgovara za temu blamovi, al evo ga ovde. Jedno vece, pre nego sto sam se udala, dosla sam kod sadasnjeg muza, tadasnjeg decka, i boleo me je stomak pooodobro, i on, dusa moja, skuvao mi solju mleka da popijem, da me prodje i legli smo u krevet i gledali tv, kad se meni prispavalo. Zaspala sam. Sutradan sam se probudila, i Veljko mi se smejao celo jutro. Pitala sam ga sta je, prvo nije hteo da mi kaze, pa je na kraju priznao, meni je mleko opustilo stomak, tako da sam cim sam zaspala pocela da prdim... A joj... Blam me je pojeo. On me je zagrlio i rekao mi: "Drago mi je da smo prevazisli tu temu "prdezi"." Od tad on non stop prdi u mom prisustvu. Ja se sklanjam u kupatilo. Naravoucenije: Ako vas boli stomak idite kuci, ili sacekajte da on zaspi prvi! ;):lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A joj, kad ste se vec dotakle te teme, znam da moj post vise odgovara za temu blamovi, al evo ga ovde. Jedno vece, pre nego sto sam se udala, dosla sam kod sadasnjeg muza, tadasnjeg decka, i boleo me je stomak pooodobro, i on, dusa moja, skuvao mi solju mleka da popijem, da me prodje i legli smo u krevet i gledali tv, kad se meni prispavalo. Zaspala sam. Sutradan sam se probudila, i Veljko mi se smejao celo jutro. Pitala sam ga sta je, prvo nije hteo da mi kaze, pa je na kraju priznao, meni je mleko opustilo stomak, tako da sam cim sam zaspala pocela da prdim... A joj... Blam me je pojeo. On me je zagrlio i rekao mi: "Drago mi je da smo prevazisli tu temu "prdezi"." Od tad on non stop prdi u mom prisustvu. Ja se sklanjam u kupatilo. Naravoucenije: Ako vas boli stomak idite kuci, ili sacekajte da on zaspi prvi! ;):lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: definitivno otvaram temu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubav je.... ono kada cutite ceo dan i nemate potrebu da pricate a u isto vreme vam je veoma prijatno i tacno znate sta ono drugo misli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.