Bebin urin

odgovora

Objavljeno

Najbolje, ja mislim da moež, pa i njima tamo stoji dok ne počnu da rade....

Ma da... Pa kad se ujutru iznaredja hiljade baba i deda sa urinom koliko urina ceka i koliko dugo dok ne dodje na red.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pls treba mi odg brz ako neko zna jutros sam Tari iz prve uzela urin spakovala sam kesu u casicu koji su mi dali u DZ sve uredno koliko to sad moze tako da stoji ja nju cekam da se probudi pa da nosimo..ali ona ce bar 3 sata da odvali..a bice oko 5 sati od kad je to tako u spakovano..ili da novi hvatam..??

Ja mislim da moze da stoji dva sata, sve preko toga je rizicno, tako su bar meni rekli....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja to kontam, ali sad mi rekose sat najduze :angry:

Pa jel mozes onda da samo ubacis Taru u kolica i odete da predate? Jer je ipak najbolji jutarnji urin dati za pregled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja to kontam, ali sad mi rekose sat najduze :angry:

Pa jel mozes onda da samo ubacis Taru u kolica i odete da predate? Jer je ipak najbolji jutarnji urin dati za pregled.

Milice, ako je već tako, onda ti ujutro uzmeš, pa sa Tarom ko što reče Kamilica odneseš pre nego zaspi. Pošto vi nemate problem sa uzimanjem urina.... Dan tamo vamo nije prblem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja to kontam, ali sad mi rekose sat najduze :angry:
Bezveze... Kad nemas koga da posaljes da odnesete da ne izlazite po ovoj hladnoci-...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.