Prijatelji

odgovora

Objavljeno

Imam odlicnu drugaricu sa kojom se druzim vec 17 godina.

I jos 2-3 koje sam na poslu upoznala,znaci koleginice,ali su postale dobre drugarice,koje isto znam po 10-ak godina.

Sve cinimo jedni za druge i nikad se nismo posvadjale.

Imam jos nekoliko drugarica,ali sa njima je vidjanje redje tj.jedni kod drugih mozda nekoliko puta godisnje.

Razocarenja sam imala jos u osnovnoj i srednjoj skoli od tih nazovi drugarica.Kada sam posle toga sklapala prijateljatva niko me nije razocarao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno sam jako jako razocarana u najbolju drugaricu moju kumu, bas mi je tesko ovih dana al sam se nekako pomirila sa tim da je gubim i mislim da se to nece promeniti :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno sam jako jako razocarana u najbolju drugaricu moju kumu, bas mi je tesko ovih dana al sam se nekako pomirila sa tim da je gubim i mislim da se to nece promeniti :(:(:(

Zasto? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog njenog momka, pocela je da me izbegava u poslednje vreme jako, on je nacionalista i ne voli sto se ona druzi sa mnom zato sto sam ja udata za Slovaka :blink: , nisam mnogo obracala paznju na to, mislila sam da je to prolazno i da me nece sutnuti ali bukvalno zbog momka sa kojim je 3 meseca, ali izgleda da jeste :( :( . Dogovorili smo se da mi krsti dete i kad sam je veceras nazvala rekla je da ne moze, njemu to smeta :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja kumaza koju sam ja svojevremeno cinila sve-dok sam bila devojka, pa i dok nismo dobili prvo dete obilazili smo ih skoro svaki vikend. kako je vreme odmicalo prestala je i da me zove a da ne kazem da ju bila jednom da vidi Luku i drugi put za krstenje a dete ima 3 god. Stefana naravno jos nije bila da vidi, a ni ne zove.

Trenutno sam jako jako razocarana u najbolju drugaricu moju kumu, bas mi je tesko ovih dana al sam se nekako pomirila sa tim da je gubim i mislim da se to nece promeniti :( :( :(

morala sam da se i samocitiram...

Blankic, glavu gore. meni je bez moje mnogo bolje. salu na stranu, stvarno sam je volela, i njenu decu pa i njm iako je kreten nevidjeni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog njenog momka, pocela je da me izbegava u poslednje vreme jako, on je nacionalista i ne voli sto se ona druzi sa mnom zato sto sam ja udata za Slovaka :blink: , nisam mnogo obracala paznju na to, mislila sam da je to prolazno i da me nece sutnuti ali bukvalno zbog momka sa kojim je 3 meseca, ali izgleda da jeste :( :( . Dogovorili smo se da mi krsti dete i kad sam je veceras nazvala rekla je da ne moze, njemu to smeta :( :(

strasno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B. mama, možda je bolje što se to desilo sada, a ne kasnije, kad krsti Stašu. Pusti je, proćiće je to i biće joj sigurno žao. A ti lepo planiraj krštenje i razmotri ko je najadekvatnija osoba da je zameni! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B. mama, možda je bolje što se to desilo sada, a ne kasnije, kad krsti Stašu. Pusti je, proćiće je to i biće joj sigurno žao. A ti lepo planiraj krštenje i razmotri ko je najadekvatnija osoba da je zameni! ;)

Tako ce najverovatnije i biti mada krivo mi je jako al bas :( al sta sad sta je tu je ona je birala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama slazem se sa moon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama, ja cu, ako smem, da ti predlozim sledece: nemoj je izbacivati iz svog zivota. Uvek sam za to da se pruzi druga sansa, pa svakom se moze desiti da zastrani... Mozda se opet nece dokazati, ali mozda je ovo ipak samo neka cudna faza kroz koju prolazi, a jednog dana ce ti se vratiti ona tvoja dobra stara drugarica koju volis.

Ja imam dve prijateljice, vencanu kumu i kumu koja je krstila Lunu. Ni sa jednom se nikada u zivotu nisam posvadjala, a sa jednom se poznajem od prvog osnovne, sa drugom od prvog srednje. Vencana kuma i ja imamo totalno razlicite stavove sto se tice mnogih bitnijih zivotnih pitanja, ali nam to nikada nije smetalo da se volimo i postujemo. Lunina kuma me je jedno vreme "napustila", imala je 3 godine nekog momka od kog nije mogla ni da izlazi, ni da se druzi sa bilo kim osim sa njegovim drustvom... U pocetku sam se malo ljutila na nju, bilo mi je zao sto se vise ne vidjamo, ali posle sam pustila kraju, i kad ga se napokon otarasila, primila sam je nazad siroko otvorenih ruku, i sve je bilo kao da nismo ni prestajale da se vidjamo. Sad zivim u inostranstvu pa ih retko vidjam, ne cujemo se ni preko interneta mnogo. Ali kad se vidimo, znam da su i dalje moje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odavno sam shvatila da je zivot kratak da bih trosila energiju na nekog ko ne zna da uzvrati. Verujem svom instiktu najvise. Nisam od onih koji se trude da zadrzavaju prijateljstva jer se znamo 20,30 godina. Brzo se zivi i nema se vremena za gubljenje. Najvise volim prijateljstva gde ne postoje obaveze, samo emocije.

Uuuu ovo mi se sviDZa :rolleyes: Kumica koju sam krstila (moje godiste, bile smo jako bliske u srednjoj) je pokusala da mi dise za vrat, da se vidjamo non-stop... Mene to gusi i jednostavno ne mogu tako da funkcionisem. Rekla sam joj da sam i dalje tu za nju, ali da me ne sili da se vidjamo ako mi to ne pase. Izbrisala me je iz svog zivota. Zao mi je, ali mogu i bez nje, pa makar mi sto puta bila kumica... Nisam ljuta na nju, i ako joj ikad bude trebala pomoc, kod mene je moze naci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve do jedne su me razocarale, do te mere da isplacem dusu i da mesecima preispitujem svoje ponasanje i svoje greske..E pa necu vise :angry: Verujem da nikada nije kasno da se upozna osoba koja vas razume i koja ce vas ceniti isto koliko i vi nju cenite...Pa makar to bilo u starackom domu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imala sam drugaricu od 5. osnovne sno se druzile, bile smo nerazdvojne, sada se pitam koliko je to sa njene strane bilo iskreno, posto sam joj radila pismene vezbe iz matematike, engleskog, kasnije fizike i hemije, uradim sebi pa njoj....srednje skole smo razlicite upisale, i druzenje se natsvilo, u srednjoj sam upoznala drugaricu koja se prikljucila nasem druzenju, sa kojom sam imala vise zajednickog, ali i dalje smo se sve tri druzile, izlasci, rodjendani...odjednom u trecem razredu srednje, moja dugarica iz osnovne pocinje da nas izbegava, nece u grad, a posle je vidimo izasla sa bracom ili drugaricama iz svog odeljenja....cula sam price kako je govorila da posto moji nemaju para, ja cu da se udam i necu zavrsiti nista osim srednje, posto je ona bogata i roditelji su joj usadili zelju da zavrsi prava....kada sam upisala fakultet bila sam najsrecnija i jedino se njena majka obradovala i iskreno mi cestitala..... a da ne zaboravim u drugom razredu srednje trebala je da ponavlja zbog treceg keca, pa je moju majku pitala da ide kod njene prof. da to sredi , naravno ona je to sredila.....u sustini sada kada je vidim u gradu prodjem kao pored turskog groblja....bas me razocarala.....a mislila sam da je drugarica za ceo zivot.....

a , da....drugarica koju sam upoznala u srednjoj skoli, sa njom se i danas druzim, obe smo zavrsile fakultete, imamo porodice, muzevi nam se druze i jednom nedeljno se vidjamo porodicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a , da....drugarica koju sam upoznala u srednjoj skoli, sa njom se i danas druzim, obe smo zavrsile fakultete, imamo porodice, muzevi nam se druze i jednom nedeljno se vidjamo porodicno!

Predivno :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.