Kompleksi i mi

odgovora

Objavljeno

Naravno da se oseti. Nismo svi savresni, ali bi bilo bolje da takvi budu iskreniji prema sebi jer drugi lepo vide sto oni nece, generalno.

Pronadjoh se... c015.gif

Dugo sam imala kompleks nize vrijednosti... Da li je taj period iza mene? a020.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste i to se vidi u svakom tvom postu. Sto rece Danka, nisi nesigurna, a to je prvi pokazatelj da si prevazisla to. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas kod borjane ne osecam komplekse u njenim postovima...vise se oseti neka pozitivna skromnost licnosti koja se meni izuzetno svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste i to se vidi u svakom tvom postu. Sto rece Danka, nisi nesigurna, a to je prvi pokazatelj da si prevazisla to. ;)

Ja sam sada, bar koliko mi se cini, totalno van te price- znam da objektivno sagledam sve svoje vrline i mane... Samo nisam bila sigurna da li se to osjeti i ovako, putem komunikacije na netu. Pomislila sam da se to nekada ispolji, zato ti hvala sto si odgovorila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas kod borjane ne osecam komplekse u njenim postovima...vise se oseti neka pozitivna skromnost licnosti koja se meni izuzetno svidja.

Hvala, secer... Lijepo je to procitati.

h025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je pitanje da li se kroz moje postove oseti komleks vise vrednosti ili ja samo volim da 'pametujem' ponekad previse? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je pitanje da li se kroz moje postove oseti komleks vise vrednosti ili ja samo volim da 'pametujem' ponekad previse? :blink:

Ja ne osjetim kompleks vise vrijednosti. Jednostavno mi se cini da si samosvjesna zena, koja je znanje iz mnogih oblasti stekla svojim bogatim iskustvom. I posebno mi je drago sto ti nije tesko da to iskustvo podijelis sa nama kroz savjete i podrsku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je pitanje da li se kroz moje postove oseti komleks vise vrednosti ili ja samo volim da 'pametujem' ponekad previse? :blink:

niti pametujes niti kompleksi...sasvim realna !!! mislim da sam dosta skontala tvoju licnost prema onim opisima iz detinjstva a takve osobe ili odu u tri lepe ili postanu izuzetno jake licnosti kao ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh! Hvala vam zene... ko velim...ko zna kakav utisak ostvaljam...

Idemo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je pitanje da li se kroz moje postove oseti komleks vise vrednosti ili ja samo volim da 'pametujem' ponekad previse? :blink:

Jelena.

osobe koje imaju kompleks vise vrednosti su ljubomorni i zavidni ljudi,koji su nezadovoljni samim sobom i svojim zivotom.Najcesce tvrde da su najpametnije,najlepse i sl,pa na taj nacin verovatno potiskuju sve svoje mane i ono zbog cega i oni sami najcesce pate celog zivota.Sa njima je tesko uci u bilo kakvu pricu,jer prosto ne mozes ni do reci da dodjes.Bas je tesko imati ih za sagovornika.ALI ako neko zeli da pomogne posavetuje i sl,to ne znaci da ima kompleks.Takve osobe bas ovde na forumu uvek su tu da posavetuju,ali se vrlo cesto iznenadim kada vidim da bas te osobe pitaju cak neke banalne stvari i nemaju problem sa tim.Nemam komplekse ali nisam od onih kojima ce svima peziti da bi ga svi voleli,ili o svima imati lepo misljenje,to je nemoguce.

Zato super kevo samo napred i svaka cast zenama poput tebe,jer one ne ostavljaju coveka ravnodusnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je pitanje da li se kroz moje postove oseti komleks vise vrednosti ili ja samo volim da 'pametujem' ponekad previse? :blink:

Ne nikako, možda "voliš da pametuješ" ali to mi je odlično jer ima više vidova pametovanja, a ja tvoje pametovanje smatram itekako pametnim i pametno ga usvajam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam priznala sebi da imam kompleks zato sto nisam jos zavrsila fakultet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ranije sam bila iskompleksirana, da tako kazem , zbog svojih grudi. imala sam kao devojka divne grudi ali mi je smetalo jer sam se bojala da me ljudi ne dozivljavaju kao devojku sa dobrim sikama i nista vise. uvek sam ih stavljala u drugi plan ali sam vremenom shvatila da ne treba da krijem ono sto je stvarno dobro.. hm, posle Luke vise nisu tako dobre, ali su velike!!!

uvek imam problem sa kg ali to mi nije kompleks, tako je kako je, a ostalo.. mislim da sam zena na svom mestu!!!

naravno da imam mana ali ovo nije tema za mane!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, kompleksi... svaka ih osoba ima, samo neki to kriju a neki javno pokazuju. Moj je da mislim da nisam dobra niučemu, nisam nikada zadovoljna i uvijek mislim da su drugi bolji od mene, ustvari to je kompleks niže vrijednosti. Naravno tu su i drugi kompleksi ali nekako svi su slični pa sam ih ujedinila. Muž mi stalno govori da ne treba da budem iskopleksirana jer niko nije savršen pa ni ono što rade nije savršeno i da sam ja njemu dobra takva kakva sam... To je zaista ljepa utjeha sa njegove strane ali ja se ne mogu promijeniti iako sve to znam..pokušala sam ali ne ide...šta ću takva sam i to je to... Ali i to mi daje neki podsticaj da budem još bolja pa je u neku ruku i taj kompleks pozitivan :P ...Šta mislite o POZITIVNIM kompleksima????

o55Tp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema se zavrsila na komlekisma fizicke prirode. Hoce li neko biti iskreniji po pitanju kompleksa?

Ja imam kompleks: jos uvek sam ja muskarac u kuci, muskarac za sve svoje drugarice i sto je najgore uvek se ponasam kao dzenlmen. :huh:

:lol: :lol: :lol: Meni su govorili da sam trebala biti muško...i mislila sma da sam muškarac (khmmm možda gej muškarac, jer mnogo volim muškarce) u duši, sve to jer sam uvek znala da donosim odluke, popravim lavabo, i izbacim mrtvog miša iz kuće. Ali, pročitavši jednu knjižicu...shvatila sam da nisam muškarac...već...jednostavno...samo...JAKA ŽENA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Večito mislim da sam debela...i kad sam imala 51 kg....na visinu 169cm ja sam mislila da sam debela...uh...ali godinama sam naučila sebe da vidim zgodnom sa 55 kg. A sve je to čist kretenizam koji izlazi iz glave...Jer u principu...ok, sad sam stvarno velika jer sam trudna, ali nikad nisam bila debela, kao ogromna. Možda u nekom momentu bucmasta ali debela, debela ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema se zavrsila na komlekisma fizicke prirode. Hoce li neko biti iskreniji po pitanju kompleksa?

Ja imam kompleks: jos uvek sam ja muskarac u kuci, muskarac za sve svoje drugarice i sto je najgore uvek se ponasam kao dzenlmen. :huh:

Pa ti si ona moja plava,misicava polovina :D

ceo zivot feniram drugarice,nisam znala al sam naucila a mene ni jedna nije znala...

Sad sam u kuci ja muskarac koji prepravlja i popravlja,jeste da ja imam kreativnosti pa nadjem resenje,ali breeeeee...mm ako mu spremis sve i das on ce da odradi a ako ne,nece znati,mene muka uhvati na samu pomisao da treba da mu objasnjavam kako to moze da se odradi,uzmem pa odradim...a šlajferica mi peva pod ruke :D

Nemojte me pogresno shvatiti,umem ja i da sijem,pravim kifle,torte,kolace...

Jedno sam shvatila,sto manje znas to bolje za tebe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se ne svidja sto sam sitna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti si ona moja plava,misicava polovina :D

ceo zivot feniram drugarice,nisam znala al sam naucila a mene ni jedna nije znala...

Sad sam u kuci ja muskarac koji prepravlja i popravlja,jeste da ja imam kreativnosti pa nadjem resenje,ali breeeeee...mm ako mu spremis sve i das on ce da odradi a ako ne,nece znati,mene muka uhvati na samu pomisao da treba da mu objasnjavam kako to moze da se odradi,uzmem pa odradim...a šlajferica mi peva pod ruke :D

Nemojte me pogresno shvatiti,umem ja i da sijem,pravim kifle,torte,kolace...

Jedno sam shvatila,sto manje znas to bolje za tebe :P

Bravo! Upravo tako! Samo sto ja ne volim da sijem i da pravim kolace.Pre cu da se prihvatim srafcigera i kljesta :) MM i ne zna cemu sluzi alat ;) Zna cemu sluzi kutlaca, varjaca i to voli.Kod nas se definitvno zan ko je muskarac u kuci. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja vise volim alat...slusaj,ti si u boljoj poziciji od mene,moj se nerazume ni u alat ni u varjacu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja vise volim alat...slusaj,ti si u boljoj poziciji od mene,moj se nerazume ni u alat ni u varjacu :angry:

OT :lol: U sta se razume?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OT :lol: U sta se razume?

u nista posebno...recimo da je pokretna encikopedija sto se muzike,filmova,geografije i istorije tice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u nista posebno...recimo da je pokretna encikopedija sto se muzike,filmova,geografije i istorije tice :D

Zanimljivo! Dakle, ti si sve... sad shvatam da to nije komleks ni kod mene ni kod tebe, nego nuzda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim bas svoj nos, svoje zube... I sad imam komplekse zbog strija koje sam dobila po donjem delu tibe POSLE trudnoce.. Nema ih bas mnogo ali me to psihicki ubija...

Odlucila sam da skupljam pare da idem na lasersko skidanje xD :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti si ona moja plava,misicava polovina :D

ceo zivot feniram drugarice,nisam znala al sam naucila a mene ni jedna nije znala...

Sad sam u kuci ja muskarac koji prepravlja i popravlja,jeste da ja imam kreativnosti pa nadjem resenje,ali breeeeee...mm ako mu spremis sve i das on ce da odradi a ako ne,nece znati,mene muka uhvati na samu pomisao da treba da mu objasnjavam kako to moze da se odradi,uzmem pa odradim...a šlajferica mi peva pod ruke :D

Nemojte me pogresno shvatiti,umem ja i da sijem,pravim kifle,torte,kolace...

Jedno sam shvatila,sto manje znas to bolje za tebe :P

Ajoj ime moje svaka ti je zlatna i kod nas je ista situacija sto se tice kucnih poslova. Dok mu sve nacrtam,uzmem i idradim i cao. Svesna sam da to nevalja i da cu kasnije povuci deblji kraj,kada se baja nvikne da ja sve mogu i znam sama ali jednostavno nemam zivaca za objasnjavanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.