Kompleksi i mi

odgovora

Objavljeno

Ajoj ime moje svaka ti je zlatna i kod nas je ista situacija sto se tice kucnih poslova. Dok mu sve nacrtam,uzmem i idradim i cao. Svesna sam da to nevalja i da cu kasnije povuci deblji kraj,kada se baja nvikne da ja sve mogu i znam sama ali jednostavno nemam zivaca za objasnjavanje

Ista prica. Ne mogu da glumim gundjavu babu! Mislim, mozda baba jesam pomalo :lol: , ali ne bih podnela da budem gundjava. I, istina, naviknu se oni da budu 'nesposobni'. Boli ih uvce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno,tuci konja koji vuce. OT :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljivo! Dakle, ti si sve... sad shvatam da to nije komleks ni kod mene ni kod tebe, nego nuzda :lol:

Ma mislim da ima veze sa kompleksom...pa sto ne nadjosmo neke koi kuvaju,čiste,rade kucne majstorije nego se zalepismo za ove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada,mogu vam reci da se i ja polako ucim da zabusavam...ranije kad sedimo sa mm majkom,bratom i bratovljevom crkom,kako neko kaze trebalo bi ovo,svi sede ni prstom ne mrdaju,prave se da ne cuju a ja skacem,sad sam gora od svih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da od sam dobila kompleks zbog neorganizovanosti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da od sam dobila kompleks zbog neorganizovanosti....

Hajde, bre, to je samo faza... proci ce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh... Moj kompleks je taj sto sam uvek mislila da nisam dovoljno bitna ljudima. Nije mi to smetalo, zato sto se ni sama nisam vezivala za druge, pa sam furala kroz zivot kao soler. E onda mi je par njih izjavilo da sam im jedna od najvaznijih osoba u zivotu, a ja samo sto nisam pala na dupe svaki put :blink: Onda sam pocela da uvidjam da ja zaista ucestvujem u zivotima tih ljudi, da im nisam samo prolazna pojava... I shvatila sam da ne vidim sebe onakvom kakva jesam-dobar prijatelj i zanimljivo drustvo. Sad vise sebe cenim i lakse pustam druge u svoj zivot.

A sto se tice fizickih kompleksa-imala sam ih samo u pubertetu. Sad sam svesna svojih fizickih mana (a nije ih malo-oci su mi preblizu jedno drugom, imam malo pogrbljen nos, zubi su mi beli ali i jako krivi, imam presiroka ramena, debele ruke, fleku preko cele noge, kad hodam zabacujem malo noge ka unutra, donja usna mi je triput deblja od gornje...........), ali, verovali ili ne, sve ih volim! Obozavam svoje telo i zato su ga i svi moji momci obozavali, i nikad to nisu krili :P U trudnocama sam se puno ugojila, ali su mi svi opet govorili da izgledam fenomenalno, da se vidi da mi prija sto cekam bebu. A to je sve zato sto sam bila (i jos uvek sam) srecna i zadovoljna, pa to valjda zraci, vidi se...

gabiska voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.