Klinike za VTO u Srbiji

odgovora

Objavljeno

Ne mogu mnogo da pomognem, javice ti se neka od devojaka koje su isle na VTO, samo jos spavaju :) Sve te razumem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti puno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovani,da li znate gde se radi mikro tesa u Srbiji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovani,da li znate gde se radi mikro tesa u Srbiji?

Klinike kod nas rade samo obicnu biopsiju, tj. TESU..takodje ni klinike u Pragu, iako kada se pita putem maila kazu da rade a onda kad shvate da se razumete u proces kazu da nisu dobro razumeli. 

Najbliza klinika gde se radi ovaj zahvat je u Sarajevu, radi jedan hirurg iz Turske. Ja bih licno preporucila Embryolab iz Soluna, profesionalni su i ozbiljna bolnica. Takodje i Turske klinike su na glasu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste cule za ovu privatnu kliniku, bas se ovih dana vrti na vestima, na dobrom je glasu, radi dr koji je specijalizirao negde u inostranstvu i tamo radio izvesno vreme... a na vestima je zato sto prosiruju kapacitete pa kao grad daje donaciju itd pa da se malo izreklamira.

 

ali imaju i dosta pacijenata iz inostranstva, samo do sada im je kapacitet bio 450 parova godisnje, tako da su npr. za sledecu godinu vec puni!

 

eto informacija onima kojima je potrebna VTO! treba pozvati i videti mozda tamo mogu ne vencani parovi, posto vidim da je to uslov u drzavnim ustanovama!

 

jel neko radio VTO u Leskovcu? I sta mislite o takvim ustanovama?

Mogu i parovi koji nisu vencani ali ti je potrbna izjava 2 svedoka da zivite u vanbracnoj zajednici overena sad verovatno kod notara. Po zakonu bracna i vanbracna zajednica imaju ista prava. Ja znam jednu devojku koja je bila u Leskovcu, nije im uspelo . .  .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, 

Pripremili smo se za vantelesnu u privatnoj klinici i kupili smo lekove pre 15 dana u Bgd u apoteci Srbolek, GONAL 28 kutija i MENOPUR 7 kutija i DIPHERELIN inekciju. Cuda se desavaju i u medjuvremenu smo prirodno zatrudneli. Imamo racun, lekove uredno drzimo u frizideru (GONAL) i zeleli bi da ih ponudimo 20% jeftinije. Ako ima zainteresovanih, slobodno pisite, zovite.....nadam se da vam nece trebati kao i nama, ali kao sto rekoh vec smo ih kupili pa bi iste prodali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.