Otvoren je Kutak za ćaskanje

odgovora

Objavljeno

ONLY FOR MARY

Sex_on_the_beach.gif

Imas i gratis kisobran(ja sam to tako zvala kao mala!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

new-website-food-and-drink-cruises-cockt

samo za drustvo na freestyleru :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda dodjes ovde u prozor i imas gore ikonicu ubaci sliku

Otvoris, ides na PASTE , OK

I to je to!

Jel to misliš na ono unesi specijalnu stavku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li i konobar ide uz pice :lol: :lol: :lol: :lol:

nejtttt hvalaaa draga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da prostis mnogo mi velik iovi momci ce pukne forum kako se smanji jel neko provalio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam svakom je njegova muka najveca ili nije. Zadnjih 9g snjufam usrane pelene. Ima to svoje drazi, naravno...ali tako bi da se naspavam, pa da ustanem u tisini, odem u shoping, popijem kaficu u centru...samo jedno poslepodne i vece da se osetim kao devojka, ali bez krize savesti sto sam decu zanemarila. Sto je skroz neizvodljivo. A sad punim 30 i to ta mastarija je sve dalje i dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel to misliš na ono unesi specijalnu stavku?

Jok, mislim na ono UBACI SLIKU! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam svakom je njegova muka najveca ili nije. Zadnjih 9g snjufam usrane pelene. Ima to svoje drazi, naravno...ali tako bi da se naspavam, pa da ustanem u tisini, odem u shoping, popijem kaficu u centru...samo jedno poslepodne i vece da se osetim kao devojka, ali bez krize savesti sto sam decu zanemarila. Sto je skroz neizvodljivo. A sad punim 30 i to ta mastarija je sve dalje i dalje

NS ja se ne slazem...mislim da ovaj tvoj san moze da se ostvari ...vrlo uskoro...

kapiram da ti to nedostaje...mogu da zamislim..ali...kad izadjes iz pelena i kad deca malo porastu..ti ces biti ponosna mama, slobodnija i opustenija...

a ostvarena..

samo napred..videces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahha haaha tu smo negde i mi

sin u martu puni tri

malecka u septembru godinu

SVI MILA! :* Kad sve koje treba da zabebe, zabebe mi ima da se ne otrznimo nikad vise... :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

loth :P :P :P :P :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, sad mi se bas pije nesto imam kod kuce samo neku votku za pranje prozora ?!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam svakom je njegova muka najveca ili nije. Zadnjih 9g snjufam usrane pelene. Ima to svoje drazi, naravno...ali tako bi da se naspavam, pa da ustanem u tisini, odem u shoping, popijem kaficu u centru...samo jedno poslepodne i vece da se osetim kao devojka, ali bez krize savesti sto sam decu zanemarila. Sto je skroz neizvodljivo. A sad punim 30 i to ta mastarija je sve dalje i dalje

Draga, ja nisam u fazonu da je najbitnije dobiti decu, pa sad kao palamudim o tome kako ti nis' drugo u zivotu ne treba. Kapiras?

Ali htedoh reci, znas sta imas iza sebe, sta si radila, gde si bila. Meni je to nekako uvek najbitnije da imam kakve takve rezultate iza sebe, da ne gluvarim.

Kao sto gluvarim poslenju godinu od kada sam prestala da radim zbog trudnoce, pa izgubila trudnocu, pa da ne davim...

Zato glavu gore, a uzivaces. Evo ti moja mama ima 47 i sada uziva na moru sa ocuhom. Ja ne mislim da je ona stara, naprotiv, a zavrsila zena pricu sa decom, vec par godina opet ima vremena za sebe. Svako doceka svojih 5 min, pitanje je pre ili posle :rolleyes:

HUG!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jok, mislim na ono UBACI SLIKU! :rolleyes:

AAAAAAAAAA ne znam gde je to...!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ja svaki put citiram pogresno??? :blink: :blink: :blink: [RETARD] Ovo je bio odgovor za Nejtiri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, sad mi se bas pije nesto imam kod kuce samo neku votku za pranje prozora ?!!!

Suni par kapi limuna da se ne obeznanis nacisto, ako vidis da ces pasti u nesvest, zovi da doletim! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AAAAAAAAAA ne znam gde je to...!!!!

Pocecu da sumnjam u svoj dojam da bi ti i na mesec umela da se popnes :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ja svaki put citiram pogresno??? :blink: :blink: :blink: [RETARD] Ovo je bio odgovor za Nejtiri...

Loth :* :* :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocecu da sumnjam u svoj dojam da bi ti i na mesec umela da se popnes :D :D :D

Ubi me, ja sam jako loša sa forumima.... :( jedva sam i onaj prvi savladala.. :(

Ali mije ni bitno, sutra ću čačkati o kakvim prozorima pričaš :) , sada sam jako umorna i besna što sutra opet ustajem u pola sedam i opet idem na posao... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa kog foruma ste dosle ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa kog foruma ste dosle ???

Ringe... :-)

Diamond :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

By the way, koga zanima, Dunji je danas rođendan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ringe... :-)

Diamond :-*

Sta ,dosadilo vam tamo???? Sve ste se dogovorile i dosle ovde ?!! Sad nas ima dosta , vise prica i iskustva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ,dosadilo vam tamo???? Sve ste se dogovorile i dosle ovde ?!! Sad nas ima dosta , vise prica i iskustva..

Ma nebitno, bitno da smo mi sada ovde i da nam je lepo! Sto nas je vise to je vise iskustva, a ono nam je dragoceno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Laku noć drage moje, ujutro me ni bog otac neće probuditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noc Diamond

Elem htedoh reci

Meni je zao sto nemam vise onog zara za shopingom, nema volje da se popnem u kafani na sto, otmem pevaljki mikrofon i svima sjebem bubne opne. Proslo je to vreme, akad sam mogla nisam htela da ga koristim, sad i da hocu ne znam. Dosle su nove generacije. mislim da bi licila na ine babe na svadbama koje utrefe po neki samoglasnik u pesmi i svaki 4 takt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.