Otvoren je Kutak za ćaskanje

odgovora

Objavljeno

nani, neka je sa srecom (u skoli) ;) a za ovo drugo, ko ga pita da li hoce ili nece :lol:

:D HVALA :D za skolu, inace je vec izjavila kako ce joj moj muz ici u skolu i kako ce samo njemu govoriti ocjene :D ... a veceras ma ima da mora ... samo da uspavam ovu malu ranije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje dame, moram da se pohvalim, :D

DANAS SMO BILI PRVI DAN U SKOLI :D

Dobila je prve knjige, upoznala drugove, uciteljicu a ja sam bila napeta kao da izlazim na ispit :D

mozda to nekom nije nista ali ja sam bas HAPPY DANAS :D :D :D ... mozda mi se i posreci neki sex veceras - e to bi bio vrhunac :D

Srecno, i sa jednim i sa drugim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvalaa :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan, ima li negde nekog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nas svuda :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, to mi treba! :D Treba mi savet, jedan brzinski :) Mojoj Jaji od sinoc, curi nosic i ima nekih 37-37,5..Te se mislim da li da budem ozbiljna mama i da je vodim kod lekara ili da budem neozbiljna (kao sto sam prema sebi) pa da nastavim sa cajevima i kompotima i propolis kapima..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi kog je uzrasta dete, ako je preko pet godina budi neozbiljna, ali ako temperature raste onda kod lekara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima 19 meseci........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Licno, imajuci u vidu da i nosic curka, otisla bih ja kod pedijatra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se sa Anom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav , iz paracina sam , uskoro cu dobiti prelepu devojcicu , pa me zanima gde mogu naci nehodajuce stiklice za nju . Bila bih vam zahvalna kada bi mi pomogli . Da li ima neki sajt , ili kako vec mogu da porucim preko interneta . Hvala unapred . Dubravka

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala mamama na pomoci :wub:

A stiklice samo u inostranstvu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stiklice i perike... :lol: Prvo sto cu uzeti mojoj maloj... :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mom malom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je to mucenje za decu .. kao i psima i mackama oblace sve i svasta i frabaju ..uzas. <_<:(:angry::wacko::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kada se rodjaka mog muza porodila posle par dana otisli smo da je obidjemo kuci...necete mi verovati ali mala je imala namazane nokte na rukama!!!!!!! :blink: :blink: :blink: Baka koja je to namazala je bila odusevljena ...I svima je to bilo slatko...

Ja sam ostala zgranuta....pa BRE nije to igracka!!! :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kada se rodjaka mog muza porodila posle par dana otisli smo da je obidjemo kuci...necete mi verovati ali mala je imala namazane nokte na rukama!!!!!!! :blink: :blink: :blink: Baka koja je to namazala je bila odusevljena ...I svima je to bilo slatko...

Ja sam ostala zgranuta....pa BRE nije to igracka!!! :angry: :angry: :angry:

uzas! trebala si da je pitas dal ce mozda i neku tetovazicu da joj stavi.Jadno bebce bolje da joj kupis neku lutku pa joj reci da se igra sa njom nego sa bebcetom na takav nacin

:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki komentar je suvisan :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaahah

Meni je to smjesno, dokone babe nemaju sta drugo raditi nego se igraju sa "celom-bebom" a jos smjesniji su mi roditelji koji dopuste da beba stara 15 dana ima nalakirane nokte!

Djete treba da bude djete - preslatko u baletankama, kariranim haljinicama i malim sesiricima - ima li sta sladje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se...glupiranje i maltretiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se...glupiranje i maltretiranje

za tebe jedna sarah key

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) o tome pricam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to mame i babe lece svoje komplekse na deci.Moja komsinica nalakirala detetu nokte,a ispod noktiju se crni.Znala je da nalakira ali nije znala da treba detetu da isece i ocisti nokte od prljavstine.Pa mozda bih i ja umela da hodam sa visokom potpeticom da je pre trideset godina moja mama znala da to ima pa da mi kupi.Ne zelim nikaga da vredjam stvar ukusa,ali mislim da je to postalo sad pomodarstvo,Karleusa kupila njenoj deci,cerka od Toma C.ima pa sto ne bi i moje,i naravno sve te cipele su ortopedski ispravne!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svim mamama!Da :rolleyes: li moze neko da mi kaze da li je u redu stavljati bebu sa sest meseci u dubak?Ja sam moju devojcicu pocela da stavljam i mogu da vam kazem da obozava i super joj je,taman ja mogu za to vreme nesto da uradim:) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.