Otvoren je Kutak za ćaskanje

odgovora

Objavljeno

Cao svim mamama!Da :rolleyes: li moze neko da mi kaze da li je u redu stavljati bebu sa sest meseci u dubak?Ja sam moju devojcicu pocela da stavljam i mogu da vam kazem da obozava i super joj je,taman ja mogu za to vreme nesto da uradim:) :rolleyes:

Lanuska, podeljena su misljenja o tome ali u svakom slucaju na temi Setalica da ili ne i na temi Aktivnosti pre prvog koraka, imas ispisana iskustva mnogih clanica pa mozes da vidis.

Setalica da ili ne? i Aktivnosti pre prvog koraka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Anom da su misljenja podeljena.Ja sam svoju cerkicu stavljala u dubak od osmog meseca,

Ja licno vise volim ogradicu od dubka.

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam devojcicu za koji dan puni godinu neznam kako da je naucim,da sama stavi hranu u usta?nece ni flasicu da drzi i sama da pije,ako je neko imao takvo iskustvo sa svojim malisanom neka mi javi.UNAPRED HVALA!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam devojcicu za koji dan puni godinu neznam kako da je naucim,da sama stavi hranu u usta?nece ni flasicu da drzi i sama da pije,ako je neko imao takvo iskustvo sa svojim malisanom neka mi javi.UNAPRED HVALA!!!!!

Cico, ne znam da li si bila i na temama

Da li vase dete jede samo ili ga vi hranite??? http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=531

Beba nece da zvace, problemi i saveti http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=616

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa evo Luka ima 14 meseci i kad mu dam da pije vodu on da casu meni i kaze dajjjj. Sam samo hoce ako mu dam keks ili smoki. Ne brini sve to dodje na svoje mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima ja sam novi clan i jos pokusavam da otkrijem kako funkcionise ovo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima ja sam novi clan i jos pokusavam da otkrijem kako funkcionise ovo :rolleyes:

Dobro dosla,polako naucices,svi ce da uskacu u pomoc,a posebno administratori!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima ja sam novi clan i jos pokusavam da otkrijem kako funkcionise ovo :rolleyes:

Poštovana Ljbav, dobro nam došli i evo par smernica za početak

Možete se predstaviti na temi "Nove članice Bebac fotuma" http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=65

Ukoliko želite da postavite tiker http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=65

Ukoliko želite da postavite avater http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=1104

Ukoliko imate poteškoće da pronađete neku temu, samo napišite šta vam je potrebno (koja tema) na ovoj stranici http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry215902

Za sva dodatna pitanja stoje vam na raspolaganju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2706.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja tražila ovu temu nekoliko puta, i nisam našla... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuuuuuuuuuuuuuuu..... A što je ova tema u Dobrodošli na Bebac Forum?

:unsure: :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moze li neko da mi kaze kada bebe najranije smeju da se voze kisobran kolicima,ja imam dve bliznakinje od 5 meseci pa me zanima da li je jos rano da se voze kisobran kolicima ili ne.unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuuuuuuuuuuuuuuu..... A što je ova tema u Dobrodošli na Bebac Forum?

:unsure: :unsure: :unsure:

E to su ustvari Zenske price. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuuuuuuuuuuuuuuu..... A što je ova tema u Dobrodošli na Bebac Forum?

:unsure: :unsure: :unsure:

Ova tema je samo obaveštenje od strane Bebac administratora da je otvorena tema tj Kutak za ćaskanje. Ove vrste obaveštenja su se davale dok je forum tek počeo da funckioniše ali i naravno onda kada se dešavaju neke veće izmene na forumu.

moze li neko da mi kaze kada bebe najranije smeju da se voze kisobran kolicima,ja imam dve bliznakinje od 5 meseci pa me zanima da li je jos rano da se voze kisobran kolicima ili ne.unapred hvala

Sve zavisi o kojim kišobran kolicima je reč jer neka kvalitetnija imaju više položaja pa mogu i ranije a opet neka imaju samo dva nivoa pa čak je rano i sa 6 meseci. Imajući u vidu da će sada zimski period trebalo bi kišobran kolica odložiti do proleća

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema je samo obaveštenje od strane Bebac administratora da je otvorena tema tj Kutak za ćaskanje. Ove vrste obaveštenja su se davale dok je forum tek počeo da funckioniše ali i naravno onda kada se dešavaju neke veće izmene na forumu.

Sve zavisi o kojim kišobran kolicima je reč jer neka kvalitetnija imaju više položaja pa mogu i ranije a opet neka imaju samo dva nivoa pa čak je rano i sa 6 meseci. Imajući u vidu da će sada zimski period trebalo bi kišobran kolica odložiti do proleća

Moze i manja beba, ali u polulezeci polozaj...bebe od 4 meseca ionako retko bas skroz ravno leze, uglavnom su nakosena kolica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovani,

otvorili smo Kutak za ćaskanje.

Pričajte o svemu što vas zanima sa ostalim članovima Bebac porodice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jadranka....dobro nam došla :) ...za početak ovde možeš da nam se predstaviš KLIK i da započnemo ćaskanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 36 sam sedmici i juce me poceli bolovi u ledjima, tacnije krsta..ukocilo me i ne popusta po nekada me zaboli i ispod stomaka, jedva sam spavala..vise sam provela u vc ili sjedeci...Bol mi neda ni hodati ni sjediti ni nistauser posted image ...Je li neko imao slicnih poteskoca i kako ste to rjesavali user posted image ..I da, uz sve to sam i prehladjena, bol u prsima prilikom iskasljavanja, bol u grlu, bol krajnika, curi mi nos, sta da radim? Isla sam ljekaru nista mi nije propisao, pila sam jedan paracetamol, pijem caj, limun..ono prirodno pokusavam sanirati

user posted image ....POZZ SVIM MAMAMA!!!!user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 36 sam sedmici i juce me poceli bolovi u ledjima, tacnije krsta..ukocilo me i ne popusta po nekada me zaboli i ispod stomaka, jedva sam spavala..vise sam provela u vc ili sjedeci...Bol mi neda ni hodati ni sjediti ni nistauser posted image ...Je li neko imao slicnih poteskoca i kako ste to rjesavali user posted image ..I da, uz sve to sam i prehladjena, bol u prsima prilikom iskasljavanja, bol u grlu, bol krajnika, curi mi nos, sta da radim? Isla sam ljekaru nista mi nije propisao, pila sam jedan paracetamol, pijem caj, limun..ono prirodno pokusavam sanirati

user posted image ....POZZ SVIM MAMAMA!!!!user posted image

Dobro nam došla...evo nešto o tome na ovoj temi KLIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,lepa vest! svaka cast :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas lepo :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SOCIJALNI PRITISAK I ULOGA MAJKE

Da li je majčinstvo zaista vaša odluka? Pridružite se istraživanju i popunite 10-minutni anonimni upitnik. Vaše iskustvo nam znači.  https://www.surveymonkey.com/r/TTVLSRB 

Pozvani ste da učestvujete u naučnom istraživanju vođenim Katarinom Grujičić sa Univerziteta Pardubice, Češka Republika.

Istraživanje je deo diplomskog rada na temu Socijalni pritisak i majčinstvo čiji cilj je da se ispita kako socijalna okolina i interakcije utiču na izbor reproduktivnih strategija.

Vaše učešće je dobrovoljno, anonimno i zahteva maksimalno 10 minuta Vašeg vremena.

Tokom učešća nisu pretpostavljeni nikakvi rizici. Ukoliko biste osećali diskomfort tokom popunjavanja nekog od pitanja, slobodno ga preskočite.

Možete da povučete svoju saglasnost i prekinete sa učešćem u istraživanju u bilo kom trenutku.

Ukoliko imate bilo kojih pitanja ili nejasnoća oko istraživanja, slobodno me kontaktirajte.

Hvala na pomoći!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.