Izjave za ponoviti

odgovora

Objavljeno

juuuuuuu sramota :D :D :D pocrvenela sam sva... gora sam od Samante iz Sex and the City :D

Marice, dobro je da si ti napomenula inace bilo bi svega i svacega :D Dakel devojke rec je o CETKICI ZA ZUBE

E najmanje bi mi to bilo na pameti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1819.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miro idi u bip... ja se rasplaka... mrzim hormone... Miro, hvala ti puno na ovakvom misljenju :wub:

bip :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A skoro sam negde pročitala i jednu vrlo mudru misao: Ako vam crna mačka pređe put, to može značiti samo jedno - životinja je negde krenula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što ne stavi napomenu da Ana priča o četkici za zube :lol: :lol: :lol:

Iz ovog upravo procitanog cetkica mi nije pala na pamet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, stvarno si kraljica :) .

Mozda se i udam za tebe :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc je bio u nasem krevetu, i imali smo "incident"... Mm veoma ruzno spava, prica u snu, sanja svakojake gluposti. Sinoc je sanjao da jede, i da mu musica leti iznad salate! :blink:

I on, da otjera tu musicu :huh: rukom zamahne, i udari Mihaila! :o

Nije bilo jako, ali ipak....

Zbog prozivanja :) od Filipe tada Jellenne, izbegavam da se oglasavam u ovoj temi, ali sam ovo morala da ubacim. Jao, Boki, sta bi bilo da je nesto drugo sanjao?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel da da sam pametna a? :lol: iskreno zahvaljujući članicama Bebca foruma, nutricionisti, pedijatru ali i savetima mama oko mene pa sve to kad sabereš pa valjda će da se formira neko validno mišljenje i iskustvo

Hvala ti Blanki a194.gif

Kad porastem bicu Ana Nikolic :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo nesto svezije,bas su me slatko nasmejale :D

Inace,odgovaraju zabrinutoj mami dal joj je beba gladna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog prozivanja :) od Filipe tada Jellenne, izbegavam da se oglasavam u ovoj temi, ali sam ovo morala da ubacim. Jao, Boki, sta bi bilo da je nesto drugo sanjao?! :)

:lol: :lol:

Ne smijem ni da pomislim! Samo da ga cujes kako "razgovara" sa nekim, to je da se sit covjek ismije! Stalno se svadja sa nekim, i naredjuje (valjda zato sto ga zena nista ne slusa na javi). :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nesto svezije,bas su me slatko nasmejale :D

Inace,odgovaraju zabrinutoj mami dal joj je beba gladna...

:lol: :lol: :lol: hvala hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam o čemu pričate...npr: čitam recepte i uopšte ne razmišljam da li ste našto izostavile da me zeznete :lol:

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

razmisljala sam i o tome...ali ako kozu prvo pa onda kupus, koza ce da pojede kupus dok ja odem po vuka.....a ako kupus ostavim za kraj, vuk ce da pojede kozu dok se ja bakcem sa kupusom...lepo sam ja rekla da pojedem kupus....i da vuka sibnem preko reke, a koza na kraju natenane :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: znam ovu foru sa vukom, kozom i kupusom. Ali Šećer... :lol: :lol: :lol: luda si 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam shvatila da bi mnogo pogresila da sam napustla ovu veliku divnu porodicu,VAS mame.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha mirka dobro je ovo sa kozom....jos da sam znala tacan odgovor.ali ne ja zapela da pojedem kupus :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih da te razočaram, ali prema postovima većine devojaka koje su se porodile vidim da se načelno sve ponašamo kao pogubljene kokoške pred porođaj , kokodačemo i trčkamo po bolnicama, doktorima, čitamo po forumima, knjigama, internetu. To je baš ono što kažeš, vrtimo sve isto kao pokvarenu ploču, plašimo se, bodrimo se i opet paničimo pa se umirujemo i sve tako opet u krug. Ali na kraju krajeva, kokodakale, ne kokodakale snesemo jaje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he znala sam da ova Filipa svuda procunja...sve vidi... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

genijalno,neki postovi su me bas nasmejali :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZP...da malo unesem destruktivne komunikacije, kad već nije konstruktivna...hm...kako bih voljela da ti se "omane" pa bar sedam puta, da radiš 3 smjene (a da je noćna rad u pekari)...da vidim šta ćeš reći osmi put!

I ako mi se njegov stav nimalo nwe svidja i tema nije vesela,ipak sam ovu "kletvu" morala da odvojim.Fili,simpatična si i kad si ljuta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja ironija...5000 mojih postova, a tek sada vidim ovaj silni OT...

Danka E, kako si uvijek aktivna kad god ja pogledam u aktivne članove? Vjerovatno padaš pod naš uticaj...nemožeš da ne pogledaš šta smo napisale, ha?

e da se bas to nebi desilo sad cu da se odjavim i sa foruma i sa sajta,pozdrav za sve mame

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P.S. A ako vas smaram,recite slobodno...radije bih da mi kazete nego da vas gushim u tisini :D

d050.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cudom se cudim kako se svi cude, pa da se i ja malo cudim :unsure::huh::mellow:

:lol: :lol: :lol:

Iz teme ČUDNO... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.