Izjave za ponoviti

odgovora

Objavljeno

Da draga,posle tacno tri i po nedelje,i to najduze 3 i po nedelje u mom zivotu.I to onda kada je ONA odlucila,jedno jutro se probudila i resila da nece vise da pisku u gace :lol: i stvarno nije :)

Kikiiikiiii...dusica mala pametna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAO VIKI,CITANA...U TU TEMU NISAM NI GVIRNULA,A ONO TAMO OPSTI URNEBES,AHAHAHAHAHAAHHAAHHAAH :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAO VIKI,CITANA...U TU TEMU NISAM NI GVIRNULA,A ONO TAMO OPSTI URNEBES,AHAHAHAHAHAAHHAAHHAAH :lol::lol:

Samo se ti smej, cekamo se u toj temi kad budemo delili i mi te muke pa ce one nama da se smeju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

izjave su urnebess...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nevezano za forum ali je za ponoviti :lol: Pricamo ja i mm malopre o suljevima i on mi,mrtav ozbiljan kaze:"Suljevi se lece rehabilitacijom u banji". :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAO VIKI,CITANA...U TU TEMU NISAM NI GVIRNULA,A ONO TAMO OPSTI URNEBES,AHAHAHAHAHAAHHAAHHAAH :lol::lol:

Da ne bi te teme...i tog drustva na njoj ne bi ni ja bila u grupi bebac zavisnika :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ne bi te teme...i tog drustva na njoj ne bi ni ja bila u grupi bebac zavisnika :lol::lol::lol:

a ne bi ni zeta nasla.... :lol:

sorry za OT, opomenite me admini :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ne bi ni zeta nasla.... :lol:

sorry za OT, opomenite me admini :P

Opominjemo :P Off topic :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je kao ona krava muzara sto dadne 20L mlijeka u jednom muzenju pa se onda ritne i prospe svo to mlijeko.

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo se ti smej, cekamo se u toj temi kad budemo delili i mi te muke pa ce one nama da se smeju

:huh: ti to mene koris?

akomoj dane bude upola ovakav genijalac kao njihovi klinci ima da se sutiram u dupe i skacem do plafona :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:huh: ti to mene koris?

akomoj dane bude upola ovakav genijalac kao njihovi klinci ima da se sutiram u dupe i skacem do plafona :lol:

pa zar mislis da ce biti drugaciji??? Grdno se varas ako se nadas da ces bolje proci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim ovu Kristal jer je sva svoja i nekada me podseti na mene sa tim svojim nadr...... stavom,ja sam bas cesto nadr.....

Malo sam OT,oprostite,odoh

:lol: :lol: :lol:

happy0065.gif happy0065.gif happy0065.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo je vec drugi stil bacanja.ponosna mama ima drugaciju tehniku od Borjane :)

Lepa slika!

Kod nas je bila otimacina za bidermajer izmedju kume i ciganke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam manuelac :D nista bez rucnog ;) a sto se tice marke, obracam praznju da to bude nekog "jaceg" brenda ali jos bitnije je da li je polutvrda, oblik, da li ima "zglob", te tri karakteristike su mi bitne. Ne menjam je na tri meseca vec kada se setim, mozda jednom u godinu dana (da znam da gresim ali sam bar iskrena :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što ne stavi napomenu da Ana priča o četkici za zube :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juuuuuuu sramota :D :D :D pocrvenela sam sva... gora sam od Samante iz Sex and the City :D

Marice, dobro je da si ti napomenula inace bilo bi svega i svacega :D Dakel devojke rec je o CETKICI ZA ZUBE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako kad... Kad pustim ovog mog da puno ogladni onda nema nista od mog orgazma,svrsi dok kazes keks... Ali,zato ga ne pustam puno da gladuje... Pa ni sad(meni vec jedno vreme nije do sexa a i plasim se ovih bolova),ja zadovoljim njegove potrebe-cisto da znam da nece neka druga,hihihi... :D

Nekad su to jaki orgazmici a nekad ne-i to sve zavisi... Hmmm... jedva cekam da se porodim i da smrsam ponovo pa da ga ponovo napastvujem... :rolleyes: Uf,al' bih ga sad scepala... :D Ne smem ja vise na ovakve teme... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj,znam na sta mislis Ivana... Bruhuhu,smrc smrc smrc,muke moje... OCU SEEEEX! 26a8bc3773f1f0871eb342d8d742252b.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tacno me taj vibrator oduvjek privlacio :D:D:D ... svakakve perverzijice su mi padale na pamet ali nikada ga nisam koristila ... Dovoljno da me ovaj moj propusti kroz sake i vibriram sat vremena nakon toga :P

... mada nisam odavno, moglo bi pasti nesto veceras .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da prestanem da se smijem :lol::lol::lol::lol:

Bravo za tatu, nisam sigurna da bi se ovaj moj toga sjetio, ali bi se brzo snasao...

Nego, kada smo bili u gostima kod moje majke, nas troje smo imali svoju sobu, u kojoj je Miha spavao na improvizovanom krevecu, napravljenom od dvije fotelje. Jedne noci, budi se on placuci jako, mislim da je to bio prvi put da se tako probudio placuci. Nas dvoje smo skocili, i onako bunovni poceli da trazimo dudu, sudarajuci se i nesto gundjajuci... Poslije par minuta :blink: bezuspjesnog traganja, moj dragi sjedne na ivicu kreveta, i uplasen kao zec pita:"Da je nije progutao?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nato, drago mi je, Ja sam Ana suprug Slobodan cerkica Emilija (13 meseci). Imamo probleme u sexu i sve je ostalo sjajno ;)

hahahahhahahaahahhaaha ne mogu da prestanem da se smejem !!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahhahahaahahhaaha ne mogu da prestanem da se smejem !!! :lol:

Anči je šou :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha !! hahahhaahhaa , jao suze mi posle hahahhahahahahhahahaahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.