Izjave za ponoviti

odgovora

Objavljeno

Jao....Jekić :lol: :lol: :lol: Obožavam ju...Još koliko ste to radili kada su 3-ke :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Уобичајено, не знам шта се десило, можда мало чешће али опет :unsure:

Da nije od svih onih slinih zdravih preparata koji ste pili tm i ti, med, orasi, semenke.... ona smesa što hrani jajne ćelije i spermatozoide?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па ми смо то пили месец дана, ја сам рекла у теми да је можда трудноћа од тога али ко би рекао да толико то може да утиче јел да :blink:

:lol: Očigledno da utiče, eto recepta za trojke, jekić, piši recept za one koje hoće prirodne trojke, jekić izumela patent :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ено има у теми како повећати плодност природним путем :rolleyes: написала сам га одмах чим смо почели са коришћењем.

Idem da vidim, da probam dvojke / trojke da umesim i završim posao :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

P nista nismo pogresno rekle :P

Idem da vidim, da probam dvojke / trojke da umesim i završim posao :lol:

E na pravom si mestu ovo izjavila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja i ja!!! :lol:

Je l' mi verujes da je mm isto ovo rekao kad sam mu rekla sta su Jekic i njm umesili - pa je li gledas da naucis recept za dvojke ili trojke pa da smo mirni jednom za svagda? :lol:

;) Pa da, stvarno, zamisli, svako ko krene to da pije začne dvojke / trojke / četvorke :o:Pjekić bi mogla lepo da zaradi na patentu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve udate-na kojoj ruci nosite burmu??

Moju na desnoj ruci a mm-ovu na palcu :D

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

:lol:NSanja je show, samo nije naglasila da l' je na ručnom ili nožnom palcu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o:o ju, dobro me podseti, ja uopšte nisam išla da kupim hleb danas :o a sad će mm sa posla :o j**** ti Bebac :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: pa stvarno, uopšte nisam normalna :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:NSanja je show, samo nije naglasila da l' je na ručnom ili nožnom palcu :lol: :lol:

I na kojoj ruci.... :lol:

Sanja mi je dala dobru ideju da nosim muzevu burmu na palcu! Kad smo se vencali gnjavila sam ga da nosi burmu, sad se navikao i ne skida je uopste. A ja sad razmisljam kad ce da je skine, da bih mu je maznula i stavila na palac... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, moram i ovde da ti kazem kako ste prelepi i ti i tvoj klon mali preslatki :)

Posto nisam u toku, kako se zove bebac?

Eeeeeeeeeeeeee, znam da Honey nije mislila na tog bebca, ali bas me je sad bacila u rebus...

Kog je pola Bebac, i je l' neko zna licno Bebca, ili bar njeno/njegovo ime... ili bilo sta o toj misterioznoj bebi? :D

Haaaaaaaaaahahahahahahahahahahaha, e kad nisam umrla od smeha sada, necu nikad :lol::lol: ja pitala Ljubinku kako joj se zove bebac, njeno dete a ne kog je pola :lol:

E stvarno si super :*

Pa jel vidis da pisem? :lol: Nisam ja oktopus pa da kuckam na sve strane :P Idi ti sad virni :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, reko' da ja to upakujem, ove zene su opasne, ne odobravaju cak ni skijanje u trudnoci, a kako li ce tek reagovati na to sto je moje dijete sa godinu i par mjeseci pocelo da zvace Orbit (doduse, polovan, ali ipak... mora se poceti od najblaze varijante :D ).

Uh, strasno, sta ja sve pisem veceras... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_<

Mna, sutra cu vec da poricem da sam to ikada napisala! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Maybe, kad ga kazes... Maybe za predsednika! :P

Hahaaa ... Srpska Anksiozna Stranka :lol:

:lol: Od danas se zovemo SAS-e :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Za svoje dete, da je pametno misli svako,

ali samo Baca kaze da je njeno pametno JAKO'' :lol: :lol:

Dovoljno je reci, legenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: jekić je šou, "keva moj" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad bre čuvate decu, stalno ste na forumu :lol::lol::lol:

To ti je prednost kod nas žena...možemo obavljati nekoliko aktivnosti odjednom...

Bebu i tatu čuvaju tete, a ja zarađujem lovu...

A da nam sad objasnis zbog cega nadimak ZLATNI PAPAGAJ?

Nina svaka cast na organizaciji :)

:) kada sam se registrovao slušao sam muziku i i i i

električni orgazam :)

a otkud tebi legenda? Da nisi i ti slušala legende ??? :P

:lol: :lol: :lol: Jao...ženske kada budete imale vremena pročitajte otpočetka temu Spisak tata...ja se smejem ko luda...ovo su samo neki citati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste,ima to da se uzme na mjeru...a imaju sad nove minjon dezert,pola pjena unutra a pola fil od brusnica i sve upakovano u cokoladuuuu extra su...

Uh, uh, uh...gdje ovo ima?

Jaoj kako ovo dobro zvuči, hoću i jaaaaaaa

Mmmm, Simona natera mi vodu na usta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se pohvalim, otrovala sam se od kiseline kojom sam celo pre podne ribala kupatilo. Od kad sam se udala, dolazila je svekrva da nam riba kupatilo, kao ode da se kupa i oriba kupatilo, onda dok ga ispira pootvara sva vrata od kuce i napravi promaju jer ne moze da dise, pa se onda svi mi po kuci gusimo od kiseline.

E jesam celo pre podne provela ribajuci kupatilo, a posle sam i popila 3tabletice za alergiju jer sam se gusila, ali presrecna sam. Napokon mogu da zivim svoj zivot i gusim se u svom kupatilu.

Toliko.

:lol: ...obožavana kiselino :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: ...obožavana kiselino :lol:

:lol: :lol: :lol:

I necu da kupim paroisparivac koji mi savetuje Marijachi, hocu da uzivam u potpunosti u ribanju kupatila. Mom ribanju mog kupatila, mojjom kiseinom.

Bas sam cudno vesela danas, ne znam da li je to zbog toga sto mi napokon svekrva nije tu da mi preuzme domacinstvo i postavi me na mesto nepozeljnog gosta, ili zbog kiseline. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

I necu da kupim paroisparivac koji mi savetuje Marijachi, hocu da uzivam u potpunosti u ribanju kupatila. Mom ribanju mog kupatila, mojjom kiseinom.

Bas sam cudno vesela danas, ne znam da li je to zbog toga sto mi napokon svekrva nije tu da mi preuzme domacinstvo i postavi me na mesto nepozeljnog gosta, ili zbog kiseline. ;)

Ma tebe srećnom čine svekrva i kiselina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

I necu da kupim paroisparivac koji mi savetuje Marijachi, hocu da uzivam u potpunosti u ribanju kupatila. Mom ribanju mog kupatila, mojjom kiseinom.

Bas sam cudno vesela danas, ne znam da li je to zbog toga sto mi napokon svekrva nije tu da mi preuzme domacinstvo i postavi me na mesto nepozeljnog gosta, ili zbog kiseline. ;)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

I necu da kupim paroisparivac koji mi savetuje Marijachi, hocu da uzivam u potpunosti u ribanju kupatila. Mom ribanju mog kupatila, mojjom kiseinom.

Bas sam cudno vesela danas, ne znam da li je to zbog toga sto mi napokon svekrva nije tu da mi preuzme domacinstvo i postavi me na mesto nepozeljnog gosta, ili zbog kiseline. ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: umrecu od smeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećerlema o svojoj mašini za sudove :lol:

Danas, umalo nisam "ubila" moju drugaricu, .... :lol:

Slučajno sam stavila krpu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.