Izjave za ponoviti

odgovora

Objavljeno

Ne bojim se ja zubara...samo me strah ići kod njega...

t3609.gif

t3613.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim dA je bebac zensko...ali nisam sigurna....

a jellena stavljam smajlije jer seja uvek smejem, pa cak i u ovakvim mukama...ahahahah :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojana mi je jako profinjena, elegantna i čini mi se nekako poznata...

Komentar u temi "Stavi sliku".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol::lol::lol: za ono anino .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KOje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi juce kupili muzicku nosu i ja joj kao objasnjavam cemu sluzi,a ona me bledo gleda. Reko da joj bude u sobi pred ocima pa cu za dan dva probati da je stavim da sedne. Inace ona stalno ulazi u nosu i stoji u njoj i crce od smeha. Valda se meni smeje i misli samo se ti nadaj. Ima 14 meseci, ne znam da li je to rano,ali ajde da probamo.

Polako ali sigurno postajem ubedjena da ce se Lena udati u pelenama! s040.gif

e,sutra cu da je stavim iznad metle,pa ce da vidi da li ce jos kakiti u gace :lol:

Seceru, Luka i Lea ce zajedno drzeci se za ruke u skolu sa sve pelenama :(

Phoenix skidam kapu,svaka cast oboma :)

Moje divno,slatko,malo,umiljato cudoviste je jutros selo posle 10 minuta nagovaranja na nosu, sedela nepun minut i to na pola guze, ustala, sutnula nosu 2-3 puta(?!), i onda je vratila na svoje mesto. Otisla po novu pelenu, postavila sve za presvlacenje, donela kremu i maramice, legla i zove me "ovde Ea piška"

(nisam ispunila obecanje da joj skinem pelenu od ponedeljka,jer se bakcemo sa papirima i slikanjem,pa bi joj (MENI) bilo previse stresa)

Seceru jel mi verujes da sam ja skroz zaboravila na taj momenat sa kakenjem :o

ChiMama bice to jedno istureno odeljenje "pelenasi" :lol:

Mi ujutru krecemo u akciju...javljam vam posle koliko ce se pod podici :)

Moja Mina danas otisla u kupatilo,popela se na bide i pokakila se kao mali zmaj,a onda je pocela na sav glas da vice:"Dodji mama da vidis govno."Imala sam sta i da vidim :lol: Ne znam vise da li da se smejem ili da lacem na njene gluposti.

Jao,sad si me podsetila-sedim ja neki dan sa komsinicom,koja ima malu 2 nedelje mladju od moje Mine.Mi na terasi,a njih dve gledaju crtani u sobi.Odjednom,zove mene ta mala i kaze kako je Mina negde otisla.Krenem da je trazim po kuci(kod njih smo)kad ide moje dete i vice:"Kakila sam,kakila sam."Pitam je gde je kakila,a ona me odvede do coska njihove dnevne sobe i pokaze na korpicu od cveca ,koja im stoji kao ukras.Korpica puna.Sreca pa ima tvrdo govance :lol: Jao,bas me je bilo sramota.

jos,jos...doduse,sad malo redje,pa nekd trazi,a nekad samo kaze da se ukakila u gacice i nastavi dalje.A kada je golisava onda smesti guzu gde smatra d je zgodno i zavrsi posao(bide,saksija,korpica,kutija za igracke-znaci,sve osim nose) :lol: A skinuli smo pelene negde oko 1 juna.Mislim da je njoj to sad vec postalo zanimljivo kako se ja posle cimam oko njenog pranja,pranja gaca i sl.Ne znam dokle cemo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KOje :lol:

pa ono kad sam bila mrsava i slobodna :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahahahahahhahahahaha e ne prestajem da se smejem !!! crkavam od smeha !!!!! pogotovo na postove od VIiki !! hahahahahahhaha seceru svaka cast kako ih nadje hehehehhheheheheheheheh "Dodji mama da vidis govno" hhahahahahaha :D :D :D

"Ovde Ea piska" hahahahahahahhahhahaha

".A kada je golisava onda smesti guzu gde smatra d je zgodno i zavrsi posao(bide,saksija,korpica,kutija za igracke-znaci,sve osim nose)" jaooo svaka joj cast :D :D hhehheeh

ja ne prestajem da se valjdam od smeha ,suze mi posle !!! Jaooo kako samo umeju da budu pametni ehehhehehee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj genijalno! Vikine izjave su stvarno neponovljive! :lol:

A i filipa sa zubarom- pun pogodak! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ma cela tema "odvikavanje od pelena" ili kako se već zove je piš živi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ma cela tema "odvikavanje od pelena" ili kako se već zove je piš živi :D

jeste i meni je ta tema ludilooooo i uvek ista ekipa u njoj :lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam ja jutros citala tvoj post ona se na 20cm od mene ispiskila(mada je ovaj izraz previse blag za ono sto je ona uradila).

E dosla sam u fazu da sam happy kad piski u gacice na pod...to se juce desilo 2puta,jednom na adapteru (naucila sam da se ne radujem) i to je bilo svo piskenje za taj dan.

A overili smo i prodavnicu...nije bilo strasno kao sto sam zamisljala, tip sto tamo radi je ljubazno obrisao baricu(sa osmehom na licu)...

Lea gde ces da piskis "u nosu" gde ces da kakis "u nosu"...sedi sat vremena,ustane i posle 5 min. piski u gace,"mama...pishka,pishka,moko..."

- Ok,a gde si piskila - "na pod"

- a gde treba da piskis - "u nosu"

tako je i meni Mina lepo rekla kada sam joj prvi put skinula pelene

-Mina ,gde se kaki?

-u nosu.

-A gde se piski?

-U nosu.

A gde si ti piskila?

-U gacice.

-Pa,zasto,Mina?

-ZATO STO SAM MALA.

Mi juce nema gde nismo piskili...njena foteljica,kolica u toku dnevnog spavanja,Rodic...3 puta je na nosu a 103puta na drugim mestima...uzasan dan sve u svemu...

mi danas kada smo se vracali sa placa (pre puta je piskila u nosu)...posle 15-20min voznje kaze da joj se piski.Ja rekoh,sacekaj sad cemo da stanemo...stanemo,izvadim nosu,ona sedne...5 min.sedi... nista...vratim je u kola,krenemo...i onda nas je jos 2 puta isto tako provozala...cetvrti put..opet...stanemo...kad ona stvarno piskila u nosu...e a da ste nas videli kako na sred puta skacemo i tapsemo svo troje...

:)

Mi danas opet kakili u nosu...cuj mi...mislim Lea :lol:

Ma,imam ja tu dasku ,ali ona bas voli kad joj guza upadne u wc solju....ona je malo :blink:

Kod nas je to trajalo dobrih mesec dana.Kad tad nisam poludela necu nikad :lol: Ukaki se,ja onda da skinem gace,pa razmazem po njoj....Seceru,naoruzaj se zivcima i cekaj da prodje,nece to dugo.

Izgleda da je mom detetu zao da ova tema utihne...

Pa je odlucila,pre 4 dana, da svaki dan se po jednom upiski u gace :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazi mi molim te da nemas nijednu striju pa da idem da se obesim,secem vene,padnem u dozivotnu depresiju....dokusuri me molim te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eznam dal da se smejem ili da placem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eznam dal da se smejem ili da placem...

smej se, smej, uvek se smej..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas je mm rekao danas jedna grupa ima na fejsu SVOME MUZU USTEDIM BRDO NOVCA NE PROPUSTAM NI JEDNO SNIZENJE-kaze ova kao za tebe da je smisljena :) .

.a ovo moje dete nece imati nista konkretno ni gde leci ni cim se pokriti ljubi je majka ali nek ima haljina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Nensino pitanje

PITANJE ZA SVE

da li sam ja nekoga uvredila svojim komentarom ,

ili ponekad cudnim smislom za humor, bilo cime :unsure:

Rikikikin odgovor

Mene nisi...ali ja sam još uvek forumaška piletina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha Seceru...pa ta cela tema je pish i bukvalno i figurativno :lol: :lol: :lol:

Izgleda da je na meni da postavim i tvoje postove sa te teme :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za Citanu: Da li bi htela da mi pružiš ruku pomirenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definisi tu "virtuelnu ruku pomirenja"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinite,da li se Citanina Lea otkacila od pelena posle ovolikih muka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinite,da li se Citanina Lea otkacila od pelena posle ovolikih muka?

Da draga,posle tacno tri i po nedelje,i to najduze 3 i po nedelje u mom zivotu.I to onda kada je ONA odlucila,jedno jutro se probudila i resila da nece vise da pisku u gace :lol: i stvarno nije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lilika..kucna pomocnica iz zikine dinastije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.