Izjave za ponoviti

odgovora

Objavljeno

Sanja 89 (u vezi majci za najaktivnije forumase)

e vala meni bi trebalo da daju,nisam valjda izogovarala celu familiju za dzabe laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

upuceno leni od strane Jane (jedan od poznatijih fajtova na forumu, ja zapocela jbg :unsure: )

Осећам, да можеш, сад би ме истукла јер не волим фш, а?

А као ја сам бесна ...

Шта, толико сам јака да сте морале да зовете појачање?

Ова ''толерантна'' би још и да ме отера са форума.

Е којих ..... овде све има ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izjava carice NINUSHKE:

Stvarno si preterala, do sada sam bila strpljiva, ali ovo je bezobrazluk!

Jel ti primecujes sebe? Kakve ti frustracije i komplekse imas?

Ocigledno si glupa, rekla sam da se ponasas kao da imas 12, nisam proricala.

Tebi sta god covek kaze vezujes sa nekom bolesnom magijom i shvatas kao uvredu, ocigledno imas nekih dubljih psihickih problema. Ne ni sada nisam vidovita, imam dosta veze sa ljudskom psihologijom, a tebi bi prijao jedan strucni razgovor, da te malo smiri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(micika @ 18.03.2010, 14:07)

Ajmo zene uvucite ne stomake vec jezike ...Nije mesto za raspravu..nego ko ima drvo novca da mi posalje pelcer? Ninushka: "Ne moze, brani mi vera da uzgajam biljke i da cistim stan "

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: jao seceru gde ga samo nadje £!!!!

ANA JE SAD VELIKI BATA !! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ja nikako ne mogu da nadjem onaj deo kada je (cini mi se) Lilika spominjala porculanske zube a Jellennna je pitala: A sta se radi sa tim porculancima u seksu? :);):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja 89 (u vezi majci za najaktivnije forumase)

e vala meni bi trebalo da daju,nisam valjda izogovarala celu familiju za dzabe laugh.gif laugh.gif laugh.gif

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jamogu uci u "devojacke" farke! Do kolena!!! :)

Chimama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volite li da ih nosite?Ja ih imam bas dosta...i kratkih i dugih,sarenih i u boji,i opustenih i elegantnih.U trudnoci sam samo haljinice nosila.Sada jedva cekam svadbu da obucem haljinicu iz "devojackih dana" i da se sredim malo,izgledam kao da me je Nisava izbacila.Jos sam se nocas setila da izdepiliram nausnice pa kada sam htela da sklonim vosak s ringle malo sam prosula po njoj.Cela kuca je smrdela na vosak nisam mogla da provetrim sat vremena.Jos je moj svekar ustao da pije vodu i video me onako namazanu voskom,cak sam i na obrve namazala.Leeeleeeeeee skrenuh s teme!To sam radila i u skoli na pismenim zadacima:"5 ali opet skreces s teme,Sanja".Opet ja!SORRY!

E N T E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sanja 89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volite li da ih nosite?Ja ih imam bas dosta...i kratkih i dugih,sarenih i u boji,i opustenih i elegantnih.U trudnoci sam samo haljinice nosila.Sada jedva cekam svadbu da obucem haljinicu iz "devojackih dana" i da se sredim malo,izgledam kao da me je Nisava izbacila.Jos sam se nocas setila da izdepiliram nausnice pa kada sam htela da sklonim vosak s ringle malo sam prosula po njoj.Cela kuca je smrdela na vosak nisam mogla da provetrim sat vremena.Jos je moj svekar ustao da pije vodu i video me onako namazanu voskom,cak sam i na obrve namazala.Leeeleeeeeee skrenuh s teme!To sam radila i u skoli na pismenim zadacima:"5 ali opet skreces s teme,Sanja".Opet ja!SORRY!

E N T E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sanja 89

:lol::lol::lol::lol::lol: Imam ja jos izjava :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jamogu uci u "devojacke" farke! Do kolena!!! :)

Chimama.

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da moramo smisliti neku mantru "svakoga dana u svakom pogledu meni se sve vise i vise jbe...svakoga dana u svakom pogledu meni se sve vise i vise jbe...svakoga dana u svakom pogledu meni se sve vise i vise jbe..." Pa mozda i upali?!

Ana Nikolić-u temi o sexu...

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volite li da ih nosite?Ja ih imam bas dosta...i kratkih i dugih,sarenih i u boji,i opustenih i elegantnih.U trudnoci sam samo haljinice nosila.Sada jedva cekam svadbu da obucem haljinicu iz "devojackih dana" i da se sredim malo,izgledam kao da me je Nisava izbacila.Jos sam se nocas setila da izdepiliram nausnice pa kada sam htela da sklonim vosak s ringle malo sam prosula po njoj.Cela kuca je smrdela na vosak nisam mogla da provetrim sat vremena.Jos je moj svekar ustao da pije vodu i video me onako namazanu voskom,cak sam i na obrve namazala.Leeeleeeeeee skrenuh s teme!To sam radila i u skoli na pismenim zadacima:"5 ali opet skreces s teme,Sanja".Opet ja!SORRY!

E N T E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sanja 89

:lol::lol::lol:

i meni je ovo bilo jedno od najjacih prici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Jeco bas si genijalna!

Ovaj Sanjin poslednji post me opet nasmejao do suza kao i prvi put :)

Koliko se secam,Secer ili Micilici je na to dodala da je skrenula ne jednom nego 5 puta sa teme... :lol:

Sasave ste skroz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema je Koliko dece u okviru koje je Tamara rekla da zeli jos ali njen muz bas i ne a dalje je bio predlog da postoje i komsije za tako nesto a njen odgovor

PA IMAM DOBROG KOMSIJU NIJE ZA BACANJE AL SE MENI JOS ZIVI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika - Zenske price, veceras:

"cuti moram da se smejem dok jos imam zube,posle kad poispadaju samo cu da se kikocem laugh.gif"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaaaaa Lilika je cudo za smeh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, ja mogu samo da "uradim" jednu turu balavljena nad ovim slikama...

Ana Nikolic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad neko to kaze, ja kazem, zamisli da pokusavas lubenicu da iskakis???? Pa kad budes to uspeo, javi se

Ovo mi se svidja kako je receno! hahahahhahah..

TONY u temi POROĐAJ=VOJSKA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, ja mogu samo da "uradim" jednu turu balavljena nad ovim slikama...

Ana Nikolic

Fenomenalno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad neko to kaze, ja kazem, zamisli da pokusavas lubenicu da iskakis???? Pa kad budes to uspeo, javi se

Ovo mi se svidja kako je receno! hahahahhahah..

TONY u temi POROĐAJ=VOJSKA

Ahahahahahahahahahahah!

I sve ostalo ahahahahahahahahahahaa! :lol: :lol: :lol: :lol: Koji ste likovi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM hrče. Dok sam bila trudna i imala lak san, morala sam da se prebacim u drugu sobu. Međutim, pred kraj trudnoće sam baš želela da spavamo zajedno, pa sam mu zabranila da zaspi pre mene. Tako da je svako veče morao da čeka da ja prva zaspim. biggrin.gif

Sad opet spavamo odvojeno, pošto ja spavam sa detetom, ali čujem ga i iz druge sobe kako testeriše.

PHOENIX u temi HRKANJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hrcem kada mi je zapusen nos,a mm od kada se ugojio hrce ubija. Znaci,to zvuci kao da testerise drva,a kad naidje na cvor,ludiloooo. Jedini spas je da zaspim pre njega,ali nekada se toliko oduzme da me probudi. Jadno ovo dete, ne znam kako njoj ne smete. Ja ga nekada u toku noci probudim i kao " cuti, probudices Janu",a ona dusica kao top.

BACA u temi HRKANJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i Lilike na temi Zene koje puse u trudnoci:

jos da moze da se zadimi umesto da bljuje, rado cu zameniti moj velvet sa ekoloskim resenjem laugh.gif laugh.gif

Ludace... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad neko to kaze, ja kazem, zamisli da pokusavas lubenicu da iskakis???? Pa kad budes to uspeo, javi se

Ovo mi se svidja kako je receno! hahahahhahah..

TONY u temi POROĐAJ=VOJSKA

Svaka joj cast na poredjenju koji je potpuno tacan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.