Izjave za ponoviti

odgovora

Objavljeno

Tema-Asocijacije...

Meni ovdje nije ništa smiješno...jel treba biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo bi smešno da mama maza-koja je dala asocijaciju na psihijatrija=Bosna nije iz Bosne...ovako je pomalo i sablasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Sve OK...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

test za trudnocu je samo TESTER i to je potrazila u apoteci/Prica mi posle kako je apotekarka glupa jer ne zna sta je tester :blink:

nije to nista moja umesto PIT BUL TERIJER pricaTER BURIJER!!!STRASNO <_<

Moja ima oko pedesetak! Ali, evo jedan njen biser, meni najdrazi

Ikekikibana-Kopakabana

Zani je zivotna zelja da posjeti Brazil i civenu plazu kojoj ne zna ni ime da izgovori!

Dobro, dobro, moja sveki misli da se na ruskom hvala kaže tošiba :D

Jel znate da su bliznakinje ustvari BLIZNAKUSE?! :lol:

Svekrvina svekrva frižider zove ŽIŽIDER.

hibiskus zove HUSIBUS!!!! <_<

:lol::lol::lol::lol::lol: Iz teme "Svekrva"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: o boze boze :D :D hahhahahahhahaah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno na buvljaku i nadam se u tehnomaniji...pa ručkić, a posle kuliranje u komšiluku uz kaficu...sem ako bebac ne smisli drugačije...tipa...u bolnici na porođajnom stolu hehe mada ne verujem, još mu nije vreme... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama koje imate dobrog svekra. Posto je moje dijete primilo vakcinu i imalo temperaturu 39,5, ja nisam spavala i doslo je do pada imuniteta i prehlade. Te dvije noci smo se tusirali do dva i spavali golisavi. Ja naravno ostavim upaljenu grijalicu, pobogu nece mi dijete golo spavati na 15 stepeni i on udje i kaze kako ja to zbog sebe i kako to njoj uopste nije potrebno, ona je zilava. Kada joj dajem Febricet, koji je gorak, ona naravno place, a on mi kaze nemoj, ne treba!

I danas ja ovako prehladjena, jedva se krecem i sve me boli, a on meni kaze "To ti je zato sto si palila grijalicu"! I svaki dan nesto. Doslo mi je danas da mu zasijem usta bodljikavom zicom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, nikad je ne zainteresuje kad neko jede!!! Kada neko pije pivo ili rakiju, to je jako zainteresuje i na sve moguće načine pokušava da to dobije :lol: , ali hranu NE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Ja uvijek zaspim prije sexa!" Filipa u specijalnom pitanju , na moje pitanje "Da li ste nekad zaspale za vreme seksa ???" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko ovo???

sa koje je ovo teme??? :blink:

Tema: moje dete neće da jede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko ovo???

sa koje je ovo teme??? :blink:

Ja sam!!!

Naravno, nikada to nije dobila da proba!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danas kaze nema sanse da vidi pol jer je bukvalno svoju karlicu zaglavio u moju, i malo pritisnula uz kad ono JAJCA !!!

a kaze Luka eno oko, umrli od smeha !!!

b0214.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha, drago mi je sto sam posetila ovu temu, bas me nasmejaste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Calgon=pasta za zube=sredstvo protiv kamenca=calgel

.....

Calgon (ako se dobro sećam) je nama znao PONEKAD da ublaži te tegobe. Ne znam da li ste probali sa tim?! Prvo namažete pa posle par minuta neka ručka....

Ana zar calgon nije pasta za zube, jesi li mislila calgel?:)

hahahahahaa vi ste šou....calgon je valjda sredstvo protiv kamenca u veš-mašini....valjda cal-gel....ako i ja nisam omanula :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da ovde nikada necu zavrsiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad ne reci nikad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Hvala...recept ide ovako:zaljubiš se jako....pa u tu 'šerpu dodaš malo strasti....pa onda staviš da se 'krčka' jedno dete....dok je još vruće 'dodaš' drugo dete...pa dok je to tako još vruće dodaš 3.dete i to se sve tako zajedno 'krčka'...naravno od početka dodaješ pomalo pozitivne energije...i pozitivnih misli.....naravno tokom tog 'krčkanja' će ti se dešavati razne stvari koje ti nisi planarala i ponekada pomisliš (ali malo) da će jelo da 'zagori' ili da se totalno pokvari...e onda zatrepćeš okicama,pospeš sa razumevanjem,koje je (zaboravila sam reći na početku) ključni sastojak i nastaviš sa kuvanjem...... :wub: .....e kada misliš da je skoro gotovo dodaš jedan jako lep sastojak koje se zove 4. dete i vidiš kako je baš taj 'sastojak' falio da to jelo bude prosto fantastičnog ukusa...prijatno :wub:

Divno,svi treba da probamo ovaj recept......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne, to nikako :lol: :lol: :lol: Ja sam pre 2 dana kupila novu peglu i želja za peglanjem me držala jedno veče...i puf, ode... :lol: :lol: :lol: Letos kad smo išli na more moja mama kaže da će da dođe da nam ispegla sve što treba da ponesemo, ali samo ako imamo dobru dasku za peglanje, da nije razdrndana...mislila je da se izvuče, ali ja odmah odem i kupim novu i onda je morala :lol: :lol: :lol: A sad mm treba da ide na put u inostranstvo i ona opet "doći ću da opeglam zeta, ali pegla vam ne valja, ne mogu sa njom, da imate neku bolju..." i ja odem i kupim novu i to kakvu, ima trista čuda, samo neće sama da pegla...tako da i ovaj put mama neće moći da se izvuče...ko je tera da se nudi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar nije genije :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar nije genije :lol: :lol:

Jeste... :lol: :lol: :lol: a ja se na moju mamu naljutim kad mi popegla veš :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju, ženske dospeh i ja ovde :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac karavan :)

Upadajte

p0401.gif

hahaha.... Legenda je "kapetan" a Anchi "mali od palube"

idemo....idemo a130.gif

kad se vec ukrcavate na brod onda dovlacite du*e ovamo!!!! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao uhvati me neka seta kada pročitah ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao uhvati me neka seta kada pročitah ovo

Meni je bilo jako lepo i drago,zato sam i citirala.Nekako sada covek sta god da napise te se neko ljuti,te se neko uvredi.bzv.

Ovo mi se jako dopalo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.