Modne agencije za bebe

odgovora

Objavljeno

Da li je neko od vas za to da prijavi bebu u neku modnu agenciju ili na izbor za najbebu? Sta uopste mislite o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam gledala na discovery travel&living ch. seriju toddlers&tiaras,meni je to iskreno bas odvratno... Zene vodaju bebe i malu decu,svako dete ima na sebi 3tone sminke i 2tone sljokica,pa cak i perike,a da ne pricam o "vestackom tenu"... Neznam kako to ide kod nas,ali ono mi je bas bez veze... Ja ne bih nikad to radila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ODVRATNO !! Ja sam citala da neke mame stavljaju mini val bebama i farbaju kosu !!! bolesni ljudi koji lece svoje komplekse...

Licno sam protiv toga i nikada je ne bih prijavila na takav vid takmicenja...narocito zbog toga sto mi je vaznije da je najpametnija a ne najlepsa, i nije mi potreban dokaz da imam lepo dete, ja ZNAM da je moje dete lepo i pametno....

Uostalom kada pogledate ove izbore za misice, pa toliko lepsih i zgodnijih devojaka ima po gradu ali se one nikada neprijave na takve izbore jer im nije potrebna ta titula jer su svesne svoje lepote...bla,bla,bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam bas tako rigorozna kao NinaNs :), ali u svakom slucaju nikada ne bih prijavila svoje dete. Ne znam, meni je to kao da ja imam visoko misljenje o mom detetu, nekako tako vidim, dok ga svesno prijavljujem na takav izbor. Na stranu to sto sam protiv sminkanja beba i slicno. Ali nemam lose misljenje o tim izborima ako su u okviru normale (da deca budu prirodana i normalno obucena).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ODVRATNO !! Ja sam citala da neke mame stavljaju mini val bebama i farbaju kosu !!! bolesni ljudi koji lece svoje komplekse...

Licno sam protiv toga i nikada je ne bih prijavila na takav vid takmicenja...narocito zbog toga sto mi je vaznije da je najpametnija a ne najlepsa, i nije mi potreban dokaz da imam lepo dete, ja ZNAM da je moje dete lepo i pametno....

Uostalom kada pogledate ove izbore za misice, pa toliko lepsih i zgodnijih devojaka ima po gradu ali se one nikada neprijave na takve izbore jer im nije potrebna ta titula jer su svesne svoje lepote...bla,bla,bla

Slazem se. Bas sam nedavno gledala bas na temu tih izbora za misice neki dokumentarac,zapravo su tedevojke jako nesigurne u sebe,samo se prave da su ledene kraljice,samo traze paznju,... Mislim da lepota i pamet mogu ici zajedno,ali iskreno kad sam cula neke odgovore od tih lepotica,ozbiljno sam se zapitala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se. Bas sam nedavno gledala bas na temu tih izbora za misice neki dokumentarac,zapravo su tedevojke jako nesigurne u sebe,samo se prave da su ledene kraljice,samo traze paznju,... Mislim da lepota i pamet mogu ici zajedno,ali iskreno kad sam cula neke odgovore od tih lepotica,ozbiljno sam se zapitala...

joj znam, sad je bio neki izbor i kada samcula odgovore samo sam se iznervirala, naucile napamet neki teks sto je napisao neki deda od 60 godina i misle da su pametne, a sto je najgore svi im tapsu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nismo gledale istu emisiju Nina,jer ovde su ih ovako "privatno"pitali za neke stvari,a odgovori su bili...hm...razocaravajuci... Neke kao da nemaju ni svoj stav a neke nemaju pola grama mozga,strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda sam lose postavila pitanje. Zanima me vase misljenje o tome da li bi ste upisali svoju bebu u neku modnu agenciju, da se od malena bavi manekenstvom, tipa reklame za pampers i tako nesto?

<3 majka <3 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledam ponekad Todlers&Tiaras cisto da se zgranem i sokiram! :blink:

Svoje dete nikada ne bih vodila na izbore za mis jer vidim kakav je to zivot i kakav je "profil" ljudi koji decu zapravo vode. Nemam komplekse koje cu kroz dete da lecim, posebno ne na temu izgleda. I na temu lepote i pameti ne uporedjujem je i ne treba mi ziri da mi kaze kakva je i koliko vredi.

I ti izbori a i rad kao foto-model za casopise i kataloge su mi nesto kroz sta je ne bih provlacila jer je to mucenje, provodjenje vremena u kolima, nezdravo detinjstvo puno jedino zaradjivanja para. Moja cura ima nas da joj u zivotu sve sto joj treba obezbedimo i ne treba mi da ona radi (a verujte da je to stajanje pred kamerama od po par sati + put od jos par veliki rad).

A mali konkusri tipa najlepsa maska i najsladja poza u raznim prilikama- to jesmo i organizovali sa vrticem i play grupom u dobrotvorne svrhe i to mi ne smeta jer se deca jako lepo zabave i na kraju svi pobede! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih volela da mi se dete kroz zivot probija svojim znanjem,sposobnostima i obrazovanjem,a ako bih je od malena vodila u modne agencije mislim da bih joj dala skroz pogresan model.Znaci,nisam za,ali ako nekim mamama pricinjava zadovoljstvo,nemam i nista protiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda sam lose postavila pitanje. Zanima me vase misljenje o tome da li bi ste upisali svoju bebu u neku modnu agenciju, da se od malena bavi manekenstvom, tipa reklame za pampers i tako nesto?

Ne bih,imace oni vremena da biraju za sebe... A detinjstvo neka im zaista bude detinjstvo,uz igru i drugare,opusteno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moju Emiliju ne, jer jednostavno ne zelim svoje dete da exponiram na takav nacin... Ali ni naj manje ne osudjujem roditelje koje to urade sa svojim bebanama...Mislim da je to stvar samog izbora roditelja i mislim da nema prostora za bilo kakvo osudjivanje (kada je rec bas o temi koju je Pasuljica navela).

A sto se tice takmicenja tipa toddlers&tiaras nista drugo nego STRASNOOOOOO!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada je ne bih upisala u neku modnu agenciju,jer mi nije normalno ciniti to svom detetu,guzva,reflektori,kada ja mogu sa njom provesti lepe trenutke,i usmeriti je s godinama na realna zanimanja i interesovanja.

Takmicenje ne dolazi u obzir,sva deca su lepa,a i cic tako daleko da bebu sminkam,farbam i sta vec mi je apsurdno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je to bas cool da beba snima reklamu i da ide po revijama,ne bi mi bilo zao da prijavim mog bebca.za koju godinicu..a oni na D.Travelu nisu normalni skroz!! Preterali su ga.

CherryBloom i <3 majka <3 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi svoju cerkicu vodila na one zezancije tipa: Nova Godina za bebe pa se bira naj beba i sl tome, par puta je i pozirala za jedan sajt i njene slike su se nasle u casopisu ali to je bilo daleko od toga da je imala na sebi neku sminku ili (ne daj Boze) neke "promiskuitetne" slike i sl tome.

To na DT nisam gledala tako da ne znam o cemu je rijec.

<3 majka <3 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je to super ali dok je u granici normale ,a to znaci da nepravim od deteta nesto sto nije kakva crna sminka na detetu,a kamoli na bebi , za bebu su slatke stvarcice i nista dalje od toga najdalje dokle bi isla ,a to i radim na svojoj sedmomesecnoj cerkici su trakice za kosu i snalice i najdalje dokle sam otisla su naocare za sunce ....

i vec 2 puta je izlazila u novinama bebecim ,a o toj emisiji sto pricate to su bolesnici , bolesni ne znam drugi naziv za te ljude....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAd kažeš IZBOR, odmah mi prođe kroz galvu Todlers&Tiaras i odmah se iznerviram. Jadna deca... U jednoj epizodi je majka ćerkicu od 4, 5 godina vodila na depilaciju nogu <_<:angry: Ostalo neću ni da pominjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAd kažeš IZBOR, odmah mi prođe kroz galvu Todlers&Tiaras i odmah se iznerviram. Jadna deca... U jednoj epizodi je majka ćerkicu od 4, 5 godina vodila na depilaciju nogu <_<:angry: Ostalo neću ni da pominjem...

:o :o

Svakakvih bolesnih roditelja ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o :o

Svakakvih bolesnih roditelja ima...

i prije nego sam stigla do borjaninog komentara napravila sam identicnu facu kao ovi njeni smajliji ... sta reci??? BOLEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jadna deca... U jednoj epizodi je majka ćerkicu od 4, 5 godina vodila na depilaciju nogu <_<:angry:

jooooj mukice male...pa meni oci ispadnu tokom depilacije od bola...jaoojj sta bi radila toj majci :angry: :angry: :angry:

Mi smo Leu vodili kada je imala 15 meseci,na slikanje za izbor za miss beba ili tako nesto,u svakom slucaju organizator je bio casopis "moja beba".Nas jedini razlog,su bile profi fotke...mada iz ove perspektive tih par fotkica je bilo preskupo,ali ajde...njoj je tamo bilo lepo sa tom decicom i bebama,na samom slikanju je bila neocekivano vesela i raspolozena za slikanje...Nismo je naravno sminkali i depilirali :lol: samo kosica u kikice haljinica i gotovs :) (postavicu fotkice ovih dana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih moju vodila na tako neki izbor kao sto neka za n godinu i sl a ono trav. bih zabranila,minival,vestacki zubi,potamnjivanje,strasno...oduzela bi im decu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sasvim ok voditi decu u modne agencije ako su dovoljno veliki da sami pokazu interesovanje za tako nesto. Pa treba da probaju razne aktivnosti da bi se nasli u necemu...I naravno, bez tih americki sra*a tipa farbanje, mini-val, depilacije i sl. Samo ono u cemu ce dete moci da uziva i cime ce se rado baviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.