Neljudski odnos u veletrgovinama

odgovora

Objavljeno

Strasno...ma taj met...rtr mi je inace odvratan i bila sam samo jednom i nikada vise....jeste razumljivo za kolica ali da dete ne moze da udje ako nema 9 godina, budalastina. Inace meni su u sudu rekli da dete ne moze da udje....

Ma strasno je sve to i zalosno narocito sto trudnice i mejke sa malom decom vise nigde nemaju prednost vec redovno stoje u redu kao i ostali kupci....

Licno kada vidim trudnicu ili majku sa malom bebom ja ih propustim, ali licno na svojoj kozi to nikada nisam osetila....cak mi je u trudnoci i jedna baba rekla da treba da joj ustanem iako sam trudna jer ona je stara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno...ma taj met...rtr mi je inace odvratan i bila sam samo jednom i nikada vise....jeste razumljivo za kolica ali da dete ne moze da udje ako nema 9 godina, budalastina. Inace meni su u sudu rekli da dete ne moze da udje....

Ma strasno je sve to i zalosno narocito sto trudnice i mejke sa malom decom vise nigde nemaju prednost vec redovno stoje u redu kao i ostali kupci....

Licno kada vidim trudnicu ili majku sa malom bebom ja ih propustim, ali licno na svojoj kozi to nikada nisam osetila....cak mi je u trudnoci i jedna baba rekla da treba da joj ustanem iako sam trudna jer ona je stara....

Naravno da su penzosi ostri i odlucni kad je pridikovanje trudnicama u pitanju, ali se zato ne ususdjuju da zucnu mangupima od 15 godina.

Sto se kupovine u tempu i slicnim megamarketima tice, odavno sam se dogovorila sa suprugom da necemo ici s detetom, to je mucenje i za nas i za dete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je neopisivo. Ovde ti se sklanjaju svi i jos ce svako da ti pomogne. Posto zivimo blizu Nemacke idemo i tamo cesto u kupovinu i situacija je ista. Imas lepo kolica sa sedistem za dete,a i nosiljka se lako moze namestiti. U svim velikim trznim centrima imas igraonicu,u restoranima poseban meni za bebe i decu! Odes lepo,npr,u Ikeu gde kupovinu sigurno ne mozes obaviti za pola sata narocito ako se radi o vecem opremanju kuce i odmah na ulazu je igraonica gde ostavis i malu bebu,ako mozes,ali ne prave naravno problema da ides sa kolicima u prodajni objekat. Posle kupovine brzi rucak u njihovom restoranu,imas za dete od kasica sve. Ako zele u EU morace ozbiljno da krenu sa promena jer kao divljaci smo prolazili do sda kada ces u njihovu jazbinu moras biti kulturniji.

Licno,imala sam situaciju u Roda centru. Kupila par sitnica,a ispred mene na kasi jedan gospodin i za njim gospodja. On se slucajno okrenuo i videvsi mene sa stomakom rekao da stanem ispred njega da ne cekam u redu. Ne mozete verovati koliko je ta zena vikala kako se on usudjuje da mene propusti,pa ko je nju pitao,a ja imala dva ili tri artikla dok ona ceka sa punim kolicima. Bilo mi je zao coveka,sta da jos odgovoris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a hahahaha

Ovo je iz emisije ciklotron, išla je pre tri godine na TV B92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živa je istina da ljudi to radae...

Ja volim i kupujem heljdin hleb proizvodjača PONS iz Čačka, on je upakovan u celofan špa nema brigu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a hahahaha

Ovo je iz emisije ciklotron, išla je pre tri godine na TV B92

Kako je to bila dobra emisija...obozavali smo je...cak smo i reprize odgledali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da sam i ja negde napisala vec da su nas vratili iz metroa sa kolicima. Naravno,okrenuli smo se i otisli bez pazara,sram ih bilo. Da ne pricam koliko sam bila besna. Ma majke ti ONI brinu za bezbednost MOG deteta,pricam ti pricu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da su penzosi ostri i odlucni kad je pridikovanje trudnicama u pitanju, ali se zato ne ususdjuju da zucnu mangupima od 15 godina.

Sto se kupovine u tempu i slicnim megamarketima tice, odavno sam se dogovorila sa suprugom da necemo ici s detetom, to je mucenje i za nas i za dete.

A sta ako roditelji nemaju kome da ostave dete na cuvanje? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:mellow:

Ovo nema veze sa majkama i decom,...

Nema direktne, ali je prilog ODLIČAN!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:mellow:

Ovo nema veze sa majkama i decom,...

Ukoliko ta populacija kupuje te namirnice naravno da ima veze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nije vezano za temu, jer svi mozemo da naletimo na nesto tako.

Dakle "Odgovara NE LJUDSKI odnos u veletrgovinama" - za trudnice, majke, decu je tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini molim te, ali odgovori mi samo da li trudnica, majka ili dijete koristi hljeb kao namirnicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini molim te, ali odgovori mi samo da li trudnica, majka ili dijete koristi hljeb kao namirnicu?

Ja sam i napisala:"...jer svi mozemo da naletimo na nesto tako."

Ali prosto ZELIM da se ova tema odnosi ISKLJUCIVO na trudnice, majke i bebe i odnos prema NJIMA u veletrgovinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:mellow:

Ovo nema veze sa majkama i decom,...

Ovo nije vezano za temu, jer svi mozemo da naletimo na nesto tako.

Dakle "Odgovara NE LJUDSKI odnos u veletrgovinama" - za trudnice, majke, decu je tema.

Izvini, ali si kontardiktorna, pa te ne razumijem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini, ali si kontardiktorna, pa te ne razumijem!

Nisam kontradiktorna.

Nego u prilogu nema pokazan DIREKTAN odnos prema trudnicama, majkama i deci, vec sveobuhvatno prema SVIMA.

A napisah da zelim da se tema odnosi SAMO na te kategorije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao administrator na ovom podforumu ne vidim ništa loše u tome, odnosno u postavljanju i drugih primjera neljudskih odnosa, tako da oko ovoga "ne želim dizati prašinu"...svi smo direktno ili indirektno povezani sa ovim problemom.

Ukoliko neko ima nešto dodati izvolite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao administrator na ovom podforumu ne vidim ništa loše u tome, odnosno u postavljanju i drugih primjera neljudskih odnosa, tako da oko ovoga "ne želim dizati prašinu"...svi smo direktno ili indirektno povezani sa ovim problemom.

Ukoliko neko ima nešto dodati izvolite!

Kao sto sam i ja napisala da se ovo odnosi na sve, ali jednostavno ZELIM da bude vezano za temu koju sam iZDVOJILA. Da nam clanice pisu o svojim iskustvima kao trudnice i kao majke.

A mozes, ako zelis, kao administrator, da izdvojis UOPSTENU temu o ovakvom problemu.

A sada bih se vratila na pitanje koje sam vec postavila:

"(marinak @ 23.09.2010, 09:50)

Naravno da su penzosi ostri i odlucni kad je pridikovanje trudnicama u pitanju, ali se zato ne ususdjuju da zucnu mangupima od 15 godina.

Sto se kupovine u tempu i slicnim megamarketima tice, odavno sam se dogovorila sa suprugom da necemo ici s detetom, to je mucenje i za nas i za dete."

A sta ako roditelji nemaju kome da ostave dete na cuvanje? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao administrator na ovom podforumu ne vidim ništa loše u tome, odnosno u postavljanju i drugih primjera neljudskih odnosa, tako da oko ovoga "ne želim dizati prašinu"...svi smo direktno ili indirektno povezani sa ovim problemom.

Ukoliko neko ima nešto dodati izvolite!

Nema potrebe da dodajem, sve si rekla što sam i ja mislila :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovo slučajno ili namjerno dupliraš postove, samo da vidim da nije neka greška?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim samo da se vratim na temu i ono sto me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ti one stvari što te ne zanimaju jednostavno preskoči, ovo je tema za sve nas, kao i ovaj forum, tako da ako admin ne pravi probleme oko mog posta nemoj ni ti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne razumijem šta želiš da postigneš?

Tema ide normalnim tokom, MarinaK možda nije u mogućnosti da odgovori na tvoje pitanje, tako da nema potrebe da joj tri puta postavljaš isto. Vjerovatno će odgovoriti kada se prijavi.

Apsolutno ne vidim u čemu je poenta, zaobiđi post sa postavljenim snimkom i i demo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.