Autosedista za bebe i decu

odgovora

Objavljeno

sto se kilaze tice moja anci za mesec ipo puni 4 godine i ima 16 kg tako da joj sediste vise nije ni potrebno a jos nije prerasla dozvoljenu kilazu sad ce da dobije baster a dimitrije ce u ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6z9-Nania-.jpg

mi ovakvo imamo i prezadovoljni smo cena-kvalitet

Ima ga u metrou, tempu i aksi. Mi smo uzeli isto nania 7200 din.

dpz-Nania-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto se kilaze tice moja anci za mesec ipo puni 4 godine i ima 16 kg tako da joj sediste vise nije ni potrebno a jos nije prerasla dozvoljenu kilazu sad ce da dobije baster a dimitrije ce u ovo

ot, ali kako mislis da joj nije potrebno sediste? mislis da joj ne treba bas celo sediste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto se kilaze tice moja anci za mesec ipo puni 4 godine i ima 16 kg tako da joj sediste vise nije ni potrebno a jos nije prerasla dozvoljenu kilazu sad ce da dobije baster a dimitrije ce u ovo

Pa velika je vec ona... Moze i bez sedista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala vam puno :rolleyes:

Baš sam za ovu marku i htela da pitam jer sam videla da su im cene povoljne, pa sam sumnjala u kvalitet. Zapamtila sam da je Nania od 0-18kg 5500din. ali nisam za ovo veće zapamtila cenu. U većim radnjama kao što su aksa i sl.su verovatno jeftinija, baš ću da pogledam ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala vam puno :rolleyes:

Baš sam za ovu marku i htela da pitam jer sam videla da su im cene povoljne, pa sam sumnjala u kvalitet. Zapamtila sam da je Nania od 0-18kg 5500din. ali nisam za ovo veće zapamtila cenu. U većim radnjama kao što su aksa i sl.su verovatno jeftinija, baš ću da pogledam ovih dana.

Ovo koje je Ivana postavila je 4500 u aksi, tempu i metrou... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima ga u metrou, tempu i aksi. Mi smo uzeli isto nania 7200 din.

dpz-Nania-.jpg

Zaboravila sam da kazem da moze polusedeci i sedeci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ot, ali kako mislis da joj nije potrebno sediste? mislis da joj ne treba bas celo sediste..

ja kolko mislim da posle 3 god ne treba sediste samo da veze pojas pozadi.al kupicu joj onaj baster da bude malo vislja i da joj pojas ne smeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da, ali su mali da ima se moz lepo vezati pojas, zato i treba buster..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

x7h-images.jpg

nase je ovakvo identicno... Zadovoljni smo . Nismo hvala Bogu do sada imali nekih pehova u saobracaju da mogu reci ali znam da nije bilo ni najjeftinije ni najskuplje , zaboravih koliko smo ga platili :( Ima tri polozaja , mi koristimo srednji , dobar je i za spavanje i za budno stanje , to je neki polulezeci polozaj ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad videh temu pa se setih da pitam...jel moze ono najmanje auto sediste, mislim da je tezine do 6 kg, tj. sto se kupi uz kolica da posluzi kao nosiljka iz bolnice? Mi bismo to kupili, i iskoristili kao nosiljku iz porodilista, ali ne znamo da li ovi iz porodilista gledaju kao nosiljku, jer bez nje ne mozes izneti bebu iz bolnice? Jel neka od vas mozda koristila u te svrhe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad videh temu pa se setih da pitam...jel moze ono najmanje auto sediste, mislim da je tezine do 6 kg, tj. sto se kupi uz kolica da posluzi kao nosiljka iz bolnice? Mi bismo to kupili, i iskoristili kao nosiljku iz porodilista, ali ne znamo da li ovi iz porodilista gledaju kao nosiljku, jer bez nje ne mozes izneti bebu iz bolnice? Jel neka od vas mozda koristila u te svrhe?

Da , da ... mislis na ovo , jaje nosiljku ?41f-images.jpg

Mi smo to koristili ali za iznosenje smo imali bas korpu ,koja nam je samo tad posluzila i nikad vise , cisto bacanje para,Moze i u jajetu , imas onaj ulozak za ispravljanje polozaja jer je ono malo polusedece mada sam ja taj ulozak izgubila pa smo stavili tetra pelenu u tu rupu i preko cebence koje je sluzilo i za pokrivanje jer je bila zima ... Znam da smo ga na gatrijev test nosili u jajetu , to je desetak dana posle porodjaja i niko nam nista nije rekao a bilo je jos puno novorodjenih beba u tome ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo to koristili ali za iznosenje smo imali bas korpu ,koja nam je samo tad posluzila i nikad vise , cisto bacanje para,Moze i u jajetu , imas onaj ulozak za ispravljanje polozaja jer je ono malo polusedece mada sam ja taj ulozak izgubila pa smo stavili tetra pelenu u tu rupu i preko cebence koje je sluzilo i za pokrivanje jer je bila zima ... Znam da smo ga na gatrijev test nosili u jajetu , to je desetak dana posle porodjaja i niko nam nista nije rekao a bilo je jos puno novorodjenih beba u tome ....

Da, na to sam mislila, ali nismo znali da li moze, da ne kupujemo nosiljku koju cemo samo jednom koristiti. Hvala NSanja, kupicemo kolica sa tom nosiljkom, pa cemo je i za to koristiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, na to sam mislila, ali nismo znali da li moze, da ne kupujemo nosiljku koju cemo samo jednom koristiti. Hvala NSanja, kupicemo kolica sa tom nosiljkom, pa cemo je i za to koristiti :)

Ma naravno , samo cuvajte ulozak a ne ko ja da se patite sa pelenom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, koje je marke ovo vaše sedište?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da, ali su mali da ima se moz lepo vezati pojas, zato i treba buster..

Moj Aleksa kako je napunio tri godine ne koristi sedište...lepo ga vežem pozadi...a on ionako stalno spava kada se vozi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da su ta "jaja" do 9 ili 13 kg nase je do 13 kg i u tome smo izneli bebu iz bolnice i jos ga koristimo.. tj nikog nisam videla du necem drugom iznosi...

Pa ima nosiljke, predvidjene za to, ali kad vec moze to auto sediste onda cemo to, necemo kupovati nosiljku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planiramo da kupimo novo auto sediste, jaje nam polako postaje malo, a i Jana ludi dok se vozi u njemu, pa se sve nadam da ce biti zadovoljnija i mirnija u novom vecem auto sedistu....

Interesuje me vase misljenje, da li kupiti sediste 9-18kg ili 9-36kg?

I naravno ako imate predlog ili sugestiju za odredjenu marku ili model?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planiramo da kupimo novo auto sediste, jaje nam polako postaje malo, a i Jana ludi dok se vozi u njemu, pa se sve nadam da ce biti zadovoljnija i mirnija u novom vecem auto sedistu....

Interesuje me vase misljenje, da li kupiti sediste 9-18kg ili 9-36kg?

I naravno ako imate predlog ili sugestiju za odredjenu marku ili model?

Upravo ovo sam i ja skoro pitala ovde, pa ukratko da ti odgovorim:

Ova veća sedišta, do 36kg nemaju dva položaja, znači kako se fiksiraju u autu to je to, pa ako dete zaspi u putu (a to obično sva deca rade) nezgodno je za spavanje.

Mi smo uzeli u Aksi, 9-18kg, Giordani, ima dva položaja, nije puno glomazno, ne zauzima puno mesta u autu, super je, i jako udobno.

Ovo je to sedište yrx-7126.jpg

------------------------------------------------------------

P.S.Sad kad sam postavljala sliku vidim na njihovom sajtu da je 1500din.jeftinije nego što smo ga mi platili :angry: Da li je moguće to? Ili možda nisu skoro ažurirali sajt pa je to stara cena... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chicco-eletta-car-seat-romantic-0-1.jpg

ovo je Stasino sediste i mnogu da kazem da sam prezadovoljna! Sad smo izbacili ovaj mali deo u sredini jer smo vec veliki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo ovo sam i ja skoro pitala ovde, pa ukratko da ti odgovorim:

Ova veća sedišta, do 36kg nemaju dva položaja, znači kako se fiksiraju u autu to je to, pa ako dete zaspi u putu (a to obično sva deca rade) nezgodno je za spavanje.

Mi smo uzeli u Aksi, 9-18kg, Giordani, ima dva položaja, nije puno glomazno, ne zauzima puno mesta u autu, super je, i jako udobno.

Ovo je to sedište yrx-7126.jpg

------------------------------------------------------------

P.S.Sad kad sam postavljala sliku vidim na njihovom sajtu da je 1500din.jeftinije nego što smo ga mi platili :angry: Da li je moguće to? Ili možda nisu skoro ažurirali sajt pa je to stara cena... :unsure:

Moguće da su pojeftinili... Tako smo i mi kad smo kupovali krevetić - posle samo dve tri nedelje videli cene - ohohooo manje... Sad mislim ti ne možeš da čekaš da kupiš jeftinije, a oni jako često snižavaju cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam auto sediste-nosiljku, onu koju svi preporucuju da bi mi u porodilistu rekli da ne smem da nosim bebu u tome jos, tek od 6 meseci. Da li da odem sada prodavacici da razbijem glavu ili sta? Ne znam u cemu je stvar <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguće da su pojeftinili... Tako smo i mi kad smo kupovali krevetić - posle samo dve tri nedelje videli cene - ohohooo manje... Sad mislim ti ne možeš da čekaš da kupiš jeftinije, a oni jako često snižavaju cene.

Ma ovo je prošlo dva dana od toga :D Kupili ga u nedelju, a juče kad sam postavljala sliku vidim cenu na sajtu :blink:

Ali moguće je da ovo što kaže Milica-da je jeftinije preko neta da poručiš nego da ideš direktno da ga kupiš, a plus trošiš i gorivo, cccc :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.