Autosedista za bebe i decu

odgovora

Objavljeno

Mi kupili danas Maxi Cosi (http://maxi-cosi.com/Products/Car-seats/Toddler/Priori-sps.aspx). Bebac je bas uzivao.Lepo se spusta,pa moze da spavka,sto je super jer neka sedista nemaju opciju spustanja.Cak sam naisla i na popust,bas sam zadovoljna.

Moja zaova ima Recaro,i prvo i drugo sediste,i veoma je zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve poruke prebačene u novu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde da postavim...

Prodajem dečije autosedište (0-18kg), cena je 3000din. Svi zainteresovani neka me kontaktiraju putem privatne poruke, tj.pp. :)

auto-sediste-001-small.jpg

auto-sediste-002-small.jpg

auto-sediste-003-small.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve poruke prebačene u novu temu.

A gde je nova tema? Da vas malo davim, kupili smo sediste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde je nova tema? Da vas malo davim, kupili smo sediste :)

Mislim da je to ova tema...ja sam prebacila diskusiju vezanu za saobraćajne propise...čini mi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je to ova tema...ja sam prebacila diskusiju vezanu za saobraćajne propise...čini mi se...

Jesi,jesi. Ovde se pisalo o saobracajnim prpoisima, pa si prebacila te postove.

Ovde nastavljamo diksusiju o autosedistima.

Prego, sta ste kupili na kraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde je nova tema? Da vas malo davim, kupili smo sediste :)

Sta ste uzeli?Brzo slika :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se na ovoj svojoj preteranoj azurnosti :wacko:

Uzeli smo tacno ovo :

silla-de-coche-romer-king-plus-elena.jpg

Romer king plus. Narucen u Nemackoj, pa dovezen, 150 evra , ovde je duplo ili skoro duplo skuplje (ono sto smo nasli najjeftinije bilo je u Kiki za 250 evra).

Bebaci se svidelo, gleda iz druge perspektive pa joj je sve neobicno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dzabe! Odlicna kupovina!

A to sto si neazurna..khm...imas ukor od admina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ili ovo tu su, koliko ih uporedjujem tu-tu i ocene i cena slicna..

imgArticle_227938.jpg

Najbolje da Tara proba na licu mesta,meni se ovo nije svidelo samo što nema kaiševe pa dete da kažem bude "labavo" ima razmak između deteta i te "prečke" Druga stvar je kada je u pitanju starije dete. Mi smo probali Eni baš isto ovako i ona je "klackala" napred-nazad u njemu,imala je oko 6 meseci kada smo joj menjali jaje za sedište

Recaro mislim da je bolje(moje mišljenje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u martu kupili Cybex mlađem klincu .Zadovoljni smo. Taj jastuk (prečka) se podešava prema detetu, super dođe kad dete zaspi u autu,nema mrdanjai presavijanja ka napred ko u sedištima sa pojasevima, ali problem je leto jer dete prokuva od jastuka!Osim toga sedište je super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u martu kupili Cybex mlađem klincu .Zadovoljni smo. Taj jastuk (prečka) se podešava prema detetu, super dođe kad dete zaspi u autu,nema mrdanjai presavijanja ka napred ko u sedištima sa pojasevima, ali problem je leto jer dete prokuva od jastuka!Osim toga sedište je super

E to nam nisu pokazali na žalost,verovatno je radnica bila dovoljno (ne)stručna. Da,zaboravih da napomnem to za znojenje,to nam je rekla,da je preterano, nama nikako nije dolazilo u obzir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dzabe! Odlicna kupovina!

A to sto si neazurna..khm...imas ukor od admina :lol:

:P

Ja tragam za sedistem, jaje joj se definitivno ne svidja i vec joj je malo nekako sva viri iz njega cini mi se bas da joj ne pase vise, do sledeceg puta kod mojih trebali bi da uzmemo, za sad gledamo ova dva..

296582_270486312969223_108000959217760_1

ili ovo tu su, koliko ih uporedjujem tu-tu i ocene i cena slicna..

imgArticle_227938.jpg

Ova dva sedista smo i mi razmatrali. Pisala sam ranije, mislim na ovom topiku, o tome do kakvih smo zakljucaka dosli na osnovu svega sto smo procitali ili videli.

Recaro je jako lepo, i u osnovi dobro sediste. Medjutim, na ADAC-ovom sajtu ima prosecne ocene, a mi smo se vodili logikom da ako vec kupujemo dobro sediste onda neka ima barem jedan njihov "gut". Cybex to zadovoljava, ali nam je jastuk (precka) bio problem, bebana nije dala ni da se prinese, pa nismo hteli da rizikujemo. Jer, ako ga ne bude podnosila, moci ce da ga izgura, a sta si onda uradio, nista. Tako smo mi razmisljali. Inace, po svemu bih se, da nije toga, opredelila za taj Cybex ili jako slucan i takodje dobro ocenjen Kidy Comfort.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prednosi i mane sedišta od 0-18kg i od 9-36kg?

Po meni, prednost ovog od 0-18kg je taj što može da bude i u polu-ležećem položaju, ako dete zaspi u putu, a ovog drugog u ekonomičnosti ;) kupim sada i ne brinem još par godina, ali ono ne može u polu-ležeći :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prednosi i mane sedišta od 0-18kg i od 9-36kg?

Po meni, prednost ovog od 0-18kg je taj što može da bude i u polu-ležećem položaju, ako dete zaspi u putu, a ovog drugog u ekonomičnosti ;) kupim sada i ne brinem još par godina, ali ono ne može u polu-ležeći :(

nase je 9-36 i moze u polulezeci. ali je nisko i moramo sad kupovati Luki novo a Stefan ce u njegovo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nase je 9-36 i moze u polulezeci. ali je nisko i moramo sad kupovati Luki novo a Stefan ce u njegovo..

Onda ova devojka u radnji je totalno nestručna <_< Kaže ona-ova veća ne mogu u poluležeći, hm...

Koje je marke to vaše sedište?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda ova devojka u radnji je totalno nestručna <_< Kaže ona-ova veća ne mogu u poluležeći, hm...

Koje je marke to vaše sedište?

ma nase je obicno Nania.. vec sam ja pisala o tome, jedno od najjeftinijih sedista. ali, skoro 3godine se Luka vozi u njemu i sem ovih kratkih relacija po vojvodini, do bg, imali smo dve grcke, dve bosne, zlatibor.. mi bas puno idemo i vozikamo se.. po meni je najbitnije biti samosvestan i voziti u skladu sa uslovima a sediste ni ono 500e nece moci da pomogne puno nedaj boze u nekom udesu..

sad cemo Luki kupiti vece gde se buster odvaja i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6z9-Nania-.jpg

mi ovakvo imamo i prezadovoljni smo cena-kvalitet

isto.. to je to sediste koje smo tad kupili Luki, bilo ekstra povoljno pa ka koliko traje, ali je jos sasvim ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isto.. to je to sediste koje smo tad kupili Luki, bilo ekstra povoljno pa ka koliko traje, ali je jos sasvim ok..

vidim da mu je cena 4700 rsd a pre 3 godine je kostalo isto toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidim da mu je cena 4700 rsd a pre 3 godine je kostalo isto toliko

mi kupili u metrou na akciji nesto oko 3500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prednosi i mane sedišta od 0-18kg i od 9-36kg?

Po meni, prednost ovog od 0-18kg je taj što može da bude i u polu-ležećem položaju, ako dete zaspi u putu, a ovog drugog u ekonomičnosti ;) kupim sada i ne brinem još par godina, ali ono ne može u polu-ležeći :(

Nase sediste je od 0-18... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.