Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

E Neco nasmeja me slatko za patkicu :D 

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta cu zeno pa ja sam ceo dan u traumi sta ako bebi udje kaka u ribicu...jbt kako se cisti da je ne povredim??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco ne brini, ne udje to tako... Malo razmaknes i ocistis... Samo ti imaj lepu trudnocu a vec cemo ti objasniti postupak ciscenja ribice :lol:

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Neco, najbitnije da je sve ok:baby:

Ja ljudi bila kod hirurga pa kod drugog ginekologa..  3 lekara i 3 razlicita misljenja vezana za taj podliv na usmini. Od nicega do dobrocudnog tumora... Ja sam usvojila da je prosirena vena, taj dr mi je delovao najpouzdanije. Sad jos kad stignem idem kod moje dr da mi da uput za vaskularno. E sad terapija:lezanje sa izdignutom guzom kako bi se smanjio pritisak... A videcemo razvoj situacije dosta su velike sanse za carski<_<

Moj bebac nema ritam ali hajde da kazem da je najaktivniji predvece. Sad vec pravi pokrete koji izazivaju bol, deluje mi kao da mu je bas tesno.

Bole ti imas zadatak da se svako jutro prvo cekiras da znamo da je sve oki ;) 

neca79 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da Bole mogla bi tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Zone, sta te snadje :( nadam se da ce biti najbezbolnija varijanta... Uh a taj carski mi ne spominji, sve cekam da osetim da se bebac okrenuo ali nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ste sve navalile na carski:P 

Salim se, neka bude kako vi zelite! 

Neco ,ja imam trip od pisice i te kozice, ribica je nista:D

Razmaknes,operes i kraj :D

Hgb nizak,rbc niska, secer nizak,gbozdje nisko,ja niska :D

A pijem Feroglobin al ne da mi se valjda bez anemije da sklopim ni par meseci!

neca79, Tasa021, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ste sve navalile na carski:P 

Salim se, neka bude kako vi zelite! 

Neco ,ja imam trip od pisice i te kozice, ribica je nista:D

Razmaknes,operes i kraj :D

Hgb nizak,rbc niska, secer nizak,gbozdje nisko,ja niska :D

A pijem Feroglobin al ne da mi se valjda bez anemije da sklopim ni par meseci!

hahahha ja niska hahaha kraljice..joj ma sve ima svojr decaci devojke..valjda stvar navike..

jedino bih volela da ne bude prevelika beba..tako 3500gr je dovoljno :D

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu ove ned.kod dr da vidim sta radi pahuljica i kolika je. Moram iahranu malo resiti jer sam rano krenula sa niskim gvozdjem. Do juna imam jos da guram a plus CR...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu ove ned.kod dr da vidim sta radi pahuljica i kolika je. Moram iahranu malo resiti jer sam rano krenula sa niskim gvozdjem. Do juna imam jos da guram a plus CR...

Nan ishranu malo promeni. Imaju tu i pravila kako se gvozdje najlakse usvaja i tako to pa vidi... 

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad uzimas gvizdje 2 sata pre i posle vit c i nikako kalcijum..nista mlecno..cedi sokove sa cveklim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jao i ja cim sam ostala trudna pomislila ako bude musko sta cu sa kozicom i povlacenjem :D. Javljam se javljam . Jos nista cudno sem sto bebac udara svr nesto u pupak bas neki nelagodan osrcaj imam tu. Sad bila malo u setnjicu posto sam se nesto ulenjila u zadnje vreme samo sedim pa reko i neka krene vreme joj je:)

Meni jos nista nije rekla da li carski ili prorodno. Za sad je sve bilo ok polozaj je odavno zauzela i sve je bilo da cu prirodno ali videcemo

Izmenjeno od strane Bole cole
Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam,znam za pravila,ja anemicna od 2012.:D 

Taman se prosle godine dovedem u red i beba mi uze sve ! 

 

Dragana88 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj ova moja je aktivna strasno da ne mogu uvek od nje da hodam,a imam osecaj da cu svaki cas da se porodim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mene strah kako cu sa decakom sad... Devojcice su mi pesma :)

Mi sutra idemo da se malo gledamo, samo me vec sada hvata panika sta li ce mi reci da nije dobro, uvek neke traume kad idem kod nje <_<

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to,Majo, i meno su devojcice vec poznat teren. Sutra mirno samo,nema mesta strahu. Koja si nedelja ti?

Ja cu sutra dr da zakazem,verovatno ce to biti cetvrtak. Hocu da vodimo O sa nama, da vidi seku i ona :wub:

Maja87, Bole cole i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocekujem da me istraumira sa rezultatima krvne slike, ako nista drugo :D

Po poslednjem uz danas sam 32+4. Sutra cu videti da li ostane tako ili menjamo jer su mi svaki put pomerali nedelje :D

Ja sam vodila Lenu da vidi batu i bas se odusevila, a sada stalno stavlja ruke i noge na stomak da je sutira. Mnogo joj je to slatko i onda ljubi stomak :wub:

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto moras da je razmices da ne sraste xD

neca79 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas imali dabl...tacnije, malo detaljniji uz. Jer ovde kod mene ako se na uz sve pokaze ok, vade ti krv samo ako ti insistiras na daljim pretragama. Meni je rizik isti kao sa prviom bebom, tako da oatajem na ovome. Gledala sam bebaca nekih 20min. Prebrojali smo sve prstice, videli sve organe....al nije dr uspela da vidi pol. 

A to sto @Tackicca spomenu srastanje, mi smo taj slucaj. Srasla nam ribica, tj.slepile se male sramne usnice. I bas danas je i U imala sistematski, pa smo dobili neku hormonsku kremu koju treba da mazemo 2xdnevno, 3 nedelje. I da blago razvlacim kozicu sa strane, ne bi li se otvorila. 

Tako da @neca79 ima i tu posla, da sprecis da se slepi! :)Ja nisam znala za to i eto cuda. Ja sam uvek mislila da kod ribica nema neke velike filozofije, kad ono....

neca79 i Zoe86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto bebce ovo nisam znala! Super za dabl! 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas imali dabl...tacnije, malo detaljniji uz. Jer ovde kod mene ako se na uz sve pokaze ok, vade ti krv samo ako ti insistiras na daljim pretragama. Meni je rizik isti kao sa prviom bebom, tako da oatajem na ovome. Gledala sam bebaca nekih 20min. Prebrojali smo sve prstice, videli sve organe....al nije dr uspela da vidi pol. 

A to sto @Tackicca spomenu srastanje, mi smo taj slucaj. Srasla nam ribica, tj.slepile se male sramne usnice. I bas danas je i U imala sistematski, pa smo dobili neku hormonsku kremu koju treba da mazemo 2xdnevno, 3 nedelje. I da blago razvlacim kozicu sa strane, ne bi li se otvorila. 

Tako da @neca79 ima i tu posla, da sprecis da se slepi! :)Ja nisam znala za to i eto cuda. Ja sam uvek mislila da kod ribica nema neke velike filozofije, kad ono....

kukuuuu...ljudi sad sam pod traumom...

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne zna se sta je gore. Ovo navlaci ovo razvlaci da poludis. 

neca79, bepce, PoisonIvy i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.