Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala vam zene. Sad sam po gradu bas ne osecam nista trenutno taman kad stignem kuci da vidim da li ide nesto, da li je to to ali mi je bas cudno opet to je bas malo za sad ali vidim da nije sekret nikakav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole cole i meni je isto tako krenuo porodjaj. Curkalo malo, ja otisla u porodiliste, kaze mi dr da je sve u redu, zatvorena, ceo vodenjak, ja izlazim napolje i kaze mi med.sestra da cu se vratiti za par sati. Tako je i bilo. To vece sam se porodila.

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Msm i ne moras odmah trcati kod dr, bolovi ce vec krenuti ako je to to.. ali ako nastavi da ti curka a ne krecu bolovi, idi za svaki slucaj

KruelaDeviL, Bole cole i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno,Bole!

Maki,meni lakse da rasporedim po malo nego onako-bum! Sve odjednom! 

Jedva cekam mart i da otopli!

MakiJana i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista cekamo pa da vidim . Za sad nista vise. Hvala svima ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno,Bole!

Maki,meni lakse da rasporedim po malo nego onako-bum! Sve odjednom! 

Jedva cekam mart i da otopli!

Nan samo da nam ne udari sneg u martu. Ova zima kako je kilava, sve mi mirisi na to :lol: sva sreca imam bebeci skafander :P

Jeca22 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel planirate negde za ove februarske praznike,ja se smorih sto ne mogu na more,nikako da prezalim,izdrzacu valjda nekako ovo leto.Nego,mi planirali do Divcibara,nisu daleko od Bg ali apsolutno je sve zauzeto.Imate li jeki predlog gde ici,s obzirom da je hladno jeino je pzeljna opcija gde bi se mogi sankati sa detetom,setnje na minusu mi bas ne prijaju ako nema zabave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa ovolikim trbuhom ne ne planiram vise da putujem :lol: ali more planiram iako ce bebac biti mali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo svadbu taj vikend ,a planiram da ga prelezimprelezim osim toga.

Sad sam spremala, prepone i ledja razbijaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana,vama ce biti idealno,taman ce na leto beba biti dovoljno stara da putuje.I ja sam planirala porodjaj u aprilu bas zbog mora ali eto desio se spontani,i sve se promenilo,sad more mora da ceka.Zao mi deteta sto se raduje svake godine a sad ne mogu da joj objasnim da nece ici.Do leta ce shvatiti.

Ja bih da organizujem detetu neke aktivnosti dok ne dodje beba jer znam da ce posle biti vezana za kucu zbog mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana,vama ce biti idealno,taman ce na leto beba biti dovoljno stara da putuje.I ja sam planirala porodjaj u aprilu bas zbog mora ali eto desio se spontani,i sve se promenilo,sad more mora da ceka.Zao mi deteta sto se raduje svake godine a sad ne mogu da joj objasnim da nece ici.Do leta ce shvatiti.

Ja bih da organizujem detetu neke aktivnosti dok ne dodje beba jer znam da ce posle biti vezana za kucu zbog mene

Nisam do sada vodila tako malu bebu na more. J je isla sa 15 meseci a D sa 10. Ni mi nismo isli na more te godine kada se D rodio. Ali mm je vodio J na bazen cesto i bila je zadovoljna ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda koliko je stara cerkica? Postoje divne radionice i kampovi za decu preko leta, mozda na to da se fokusiras umesto na objasnjavanje da nece biti mora. A moja preporuka vam je ako ne nadjete nista sa zimskim radostima neka banja/zatvoreni akva park. Mi dosta cesto idemo konkretno u Madjarsku u Morahalom ili Segedin...

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4,5 godine.Kampovi nisu u opciji jer nije htela ni na zimovanje sa vrticem,nece od nas da se odvaja sem kod babe i dede.A i ne bih je slala kada se porodim jer dete treba da bude tu kada se beba rodi da se ne oseti odbaceno(kaze moj tata psiholog).

Za Morahalom sam razmisljala,svidja joj se ali mi bzvz da placam i za sebe sve od smestaja do karte a ne mogu da se kupam a ona ce traziti da udjem i ja ako vidi da sam kod bazena.

Ostaje ta varijanta da je tata vodi leti po bazenima,iako je prosle god dobila eserihiju na njima.Ma razmazila sam dete,al tako sam valjda posesivna pa drugacije ne moze

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta nam je sa Bole Cole? 

Taso? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista ja jos uvek kuci :). Lazna uzbuna izgleda nisma primetila nista posle na vesu. Odmaram lezim pa cemo videti. U sredu ili cetvrtak idem na sledeci pregled ako nista ne bude do tad pa da vidimo. Ne znam gde nam je Tasa

neca79 i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Evo me, sve ok :). Citam vas, ali nemam nikakvih problema, pa se zato ne oglasavam (sem sto mi je sve teze da se namestim, pogotovo za spavanjac, ali Boze moj... Jos malo). Sutra imam kontrolu kod ginekologa, videcu kako "stvari stoje" :babymommy:

@Bole cole, samo hrabro :), javljaj nam sve!

Izmenjeno od strane Tasa021
nanchika88 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Tasa ima do porodjaja jos :lol: samo opusteno.. 

Meni je stomak sve veci, imam osecaj da cu se poroditi jako brzo, nema mesta u stomaku vise, bebac se bas naguzio ^_^

Izmenjeno od strane MakiJana
zeklica, Maja87, Tasa021 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana, reci mi molim te koliko je tvoja beba aktivna? Pitam posto nam je razlika u terminima par dana, a ovaj moj se ne smiruje. Nekad me bas uplasi koliko dugo je aktivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja konstatujem da je nema pa mi cudno :lol: 

Moja beba prespava dan i uvece krece da me miluje (posto ne lupa,sva je nezna) za laku noc i opet nista do uvece:lol:

Maja87, Tasa021 i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na uz sve ok. Bas je dr detaljno gledala sve sto moze da se vidi. Misli da je devojcica ali malo je jos sve to pa cemo videti za 2 nedelje na amnio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco79 drago mi je da je sve u redu,a i ako je devojcica:baby:.Ja sam privrzena zenskom polu

neca79 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe..ja posle svega veryj mi da nemam nikakav osecaj posebne srece ako je musko ili zensko..ali bas..sta god nase je i da bude zdravo. Zensko mi je totalna novina covece..valjda nije teze od muskih. Navikla sam na jajca i slepljene kozice na pisi hahaha

Dragana88 i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo,neco! :wub: Kad je AC? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana, reci mi molim te koliko je tvoja beba aktivna? Pitam posto nam je razlika u terminima par dana, a ovaj moj se ne smiruje. Nekad me bas uplasi koliko dugo je aktivan.

Individualno je to draga :lol: moj je dobrica nocu... Ovako se javi na svaka dva sata... Ima neki ritam koji kontam... Bitno je da ima koliko toliko ujednacen ritam.. mada ni svaki dan nije isti

Neco, drago mi je da je sve ok. Drzim fige i za AC

Maja87 i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo,neco! :wub: Kad je AC? 

 

za dve nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.