Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

nanica bananica.......devojcica -------------------- natashaaaaaaa............decak

milanka...................devojcica -------------------- maya82......................decak

dea*.......................devojcica

olja ns.....................devojcica

woman....................devojcica

mina78....................devojcica

buba mara...............devojcica

NADAM SE DA NISAM NEGDE OMANULA AKO JESAM RECITE,I OSTALI JAVITE POL DA VIDIMO KO CE DA POBEDI CURICE ILI MOMCI.... :rolleyes:

Opaka borba :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve da vi se pofalam kaj nas ke bide masko i presrekni sme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve da vi se pofalam kaj nas ke bide masko i presrekni sme
t2036.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene,kako ste,sta radite?Nema vas, nesto ste se uspavale? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene,kako ste,sta radite?Nema vas, nesto ste se uspavale? :rolleyes:

tu smo, tu smo :) od jutra u kuhinji, ne stizem na forum :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas moj muz donosi jelku pa cu malo da se zabavljam sa ukrasavanjem. Sledece nedelje bi trebala da radim papu, da vadim krv, da idem na komisiju... Ko kaze da trudnice imaju vremena za sve! Stalno neke obaveze. Jedino se radujem kada treba da idem na UZ :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRO JUTRO I VAMA,KAKO STE MI?Ja malo slobodna,pa rekoh da navratim ;) O pa vidim ja,da se ovde takmice curice i momci :wub: Ko li ce da pobedi :rolleyes: Ma nek su zivi i zdravi!A ja jos ne znam,otprilike oko Bozica cu znati,tada imam UZ :rolleyes: LJUBIMO VAS :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bice devojcica :lol: :lol: ,ubice te koleginice ako saznaju sta radis.... :lol:

Mina78 blago tebi,i ja hocu da kitim jelku,al sve cekam da padne prva pahulja snega,ovako me blam,sunce greje a ja da kitim jelku :blink: ......i ja idem sledece sedmice ako se nakanim da vadim rezultate,sve me nesto mrzi nikako da resim a sad kad me uhvate ovi praznici....

oljaNS sta se to lepo krcka kod tebe da dodjemo na rucak :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zenske moje al me nasmijaste s ovim takmicenjem musko - zensko :lol:

Nek su nam samo zivi i zdravi :wub:

Ko zna mozda jednog dana se i nadjemo svi na pola puta pa napravimo jednu zurku ;)

Ja od jutros se bacila u spremanje, a i planiram da okitim jelku danas ( nema veze sto je sunce grijalo jutros ) ....tako se radujem ovim praznicima i Deda Mrazu, vec sam rekla sta hocu u paketic da mi stavi, pa bila sam dobra ove godine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zenske moje al me nasmijaste s ovim takmicenjem musko - zensko :lol:

Nek su nam samo zivi i zdravi :wub:

Ko zna mozda jednog dana se i nadjemo svi na pola puta pa napravimo jednu zurku ;)

Ja od jutros se bacila u spremanje, a i planiram da okitim jelku danas ( nema veze sto je sunce grijalo jutros ) ....tako se radujem ovim praznicima i Deda Mrazu, vec sam rekla sta hocu u paketic da mi stavi, pa bila sam dobra ove godine :lol:

ma zekimo se malo,kakvo takmicenje,samo da rastu stomacici i da su bekace zive i zdrave....

ja mom muzu kad pomenem deda mraza on poludi,kaze da je on sa 6 godina skontao da deda mraz ne postoji a ja sa mojih 21 ne mogu....a onda ja nadjem u nekim novinama da deci ne treba rusiti iluziju da ne postoji,jer ako misle da stvarno svake godine dolazi dedz mraz deca teze tome da budu dobra da bi dobila poklone,i onda mu to procitam a on kaze tu lepo pise deca a ne odrasli i sve tako u krug....a morace on da napravi paketic i da stavi ispod jelke nego jos nije svestan toga...... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma zekimo se malo,kakvo takmicenje,samo da rastu stomacici i da su bekace zive i zdrave....

ja mom muzu kad pomenem deda mraza on poludi,kaze da je on sa 6 godina skontao da deda mraz ne postoji a ja sa mojih 21 ne mogu....a onda ja nadjem u nekim novinama da deci ne treba rusiti iluziju da ne postoji,jer ako misle da stvarno svake godine dolazi dedz mraz deca teze tome da budu dobra da bi dobila poklone,i onda mu to procitam a on kaze tu lepo pise deca a ne odrasli i sve tako u krug....a morace on da napravi paketic i da stavi ispod jelke nego jos nije svestan toga...... :lol: :lol:

Ja obozavam novu godinu i novogodisnje pesme, mozda i ne zelim da odrastem. I ja sam dobra da bi mi Deda Mraz doneo paketic :P Ukrasim stan tako da se svesljasti, inace nisam pobornik kica ali za novu godinu je sve dozvoljeno. Inace Bubamarice, najavili su od ponedeljka sneg tako da se spremis polako i ti za kicenje Meni zapravo najteze pada ovo ciscenje pred kicenje i ono posle kad moras da poskidas sve ukrase i da rasklopis jelku pa da usisas... To mrzim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кад сте већ поменуле спремање... и мене чека,ал нешто никако да ме дочека...не да ми се... ал кад тад ће ме стићи... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obozavam novu godinu i sve vezano za nju :rolleyes:

Kao sto kaze Mina78 tad je dozvoljen kic, kombinovanje svih boja , bitno je samo da je sareno i da svjetluca :lol:

Buba mara, ni mm ne vjeruje u Deda Mraza i kaze da prestanem da trazim paketic svake nove godine...ali ipak ga spakuje za mene i ostavi ispod jelke :lol:

I moj sincic vjeruje jos uvijek u Deda Mraza, svake godine pisemo pismo sta zelimo za poklon , crta mu ... i jedva doceka da pogleda ispod jelke i vidi sta je dobijo :wub: kao i njegova mama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro trudnice.....ipak danas kitim kucu,i to sam ubedila mm da mi pomogne :lol: sta ce jadnicak.....kako ste danas,sta radite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro veče buduće mame,kako se osećate? danas je bio baš dosadan dan :( . nego da vas pitam nešto, da li je moguće da se ovako rano oseti beba u 15 nedelji? čini mi se, a možda samo toliko to želim, da sam je sinoć osetila, ustvari kao neko blago talasanje :rolleyes: i to nakon što sam pojela palačinku. kažu da u početku žene ne razlikuju rad creva od bebe, tako da ne znam da li je to to. možda ja ipak samo žarko to želim, i mislim da nema šanse da pogrešim kada bude šutnula kako treba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi za par dana ulazimo u drugi trimestar... ovaj prvi nam prolete :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro veče buduće mame,kako se osećate? danas je bio baš dosadan dan :( . nego da vas pitam nešto, da li je moguće da se ovako rano oseti beba u 15 nedelji? čini mi se, a možda samo toliko to želim, da sam je sinoć osetila, ustvari kao neko blago talasanje :rolleyes: i to nakon što sam pojela palačinku. kažu da u početku žene ne razlikuju rad creva od bebe, tako da ne znam da li je to to. možda ja ipak samo žarko to želim, i mislim da nema šanse da pogrešim kada bude šutnula kako treba :rolleyes:

Pozdrav!!!

Jeste jos rano, naravno. Prvorotke osete oko 20-e nedelje mada sam ja krajem 17-e osetila kao blago treperenje u stomaku! Znam da zarko zelis pa mozda brkas peristaltiku od pokreta bebe, sve je to normalno. Strpi se jos malo a onda ima da te budi sutiranje, kao mene :) Najlepsi osecaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ja moram malo da se pohvalim. Mm i ja živimo u iznajmljenom stanu i već mesecima tražimo neki stan da kupimo. Danas smo ga konačno pronašli. Rezervisali smo ga i ako sve bude teklo po planu useljavamo se krajem marta. Meni je termin 20.maj tako da ćemo imati vremena i da ga malo spremimo za dolazak ovog malog čuda. PRESREĆNA SAM! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ja moram malo da se pohvalim. Mm i ja živimo u iznajmljenom stanu i već mesecima tražimo neki stan da kupimo. Danas smo ga konačno pronašli. Rezervisali smo ga i ako sve bude teklo po planu useljavamo se krajem marta. Meni je termin 20.maj tako da ćemo imati vremena i da ga malo spremimo za dolazak ovog malog čuda. PRESREĆNA SAM! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Superiskaaaaaaaaa Mina78 bas mi je drago. Cestitam draga i naravno da ce biti sve kako treba i u martku ces biti u svom stancicu . Ja volim da kazem : KAD NESTO JAKO ZELIS, ONDA SE SVE SILE U UNIVERZUMU USREDOCE DA TAKO I BUDE " :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi za par dana ulazimo u drugi trimestar... ovaj prvi nam prolete :D

Dobro dosla ti nama GreenMama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla ti nama GreenMama :wub:

Hvala ;)

Idem na pregled 26og najverovatnije da ćemo na ekspertski UZ... ko zna, možda se vidi koji je pol bebe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MAJA82 je l' to tvom malcu danas rođendan?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

GreenMama dobro nam dosla....

Mina78 cestitam,bas mi je drago,sad ce te uzivati sa vasom bebicom u vasem stancicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.