Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ma draga moja ja bi voljela da on trci za curicama...ali ovo vrijeme neko naopako sad kako vidim curice trce za muskarcima :blink: bar kod nas u Bosni :lol:

Nije valjda da sam jedina s muskarcicem... jadan on :lol:

nisam sigurna izgleda da je jedini delija ovde....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka ne znam sta cemo sa tobom,em joj pricas svaki dan,em si krala neko voce,em ti muz ne nosi gace.....(boga mi nece ni ovaj moj od veceras da ih nosi,samo dok dodje sa terena :lol: ) sta bi rekle babe da sve to cuju ccccccc :D

Sto se tice toga kad ukrades imas neki oziljak, to verujem,moja majka je htela da isproba dal je tacno pa je ukrala neki cvet, i ja na nozo imam beleg, izgleda kao fleka, uglavnom kad ljudi vide kazu "e nesto ti je prljavo na nozi". Ja dok sam brala komsijine kupine, samo sam sumnjala da sam trudna, nisam znala... :lol: eto mi utehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka ne znam sta cemo sa tobom,em joj pricas svaki dan,em si krala neko voce,em ti muz ne nosi gace.....(boga mi nece ni ovaj moj od veceras da ih nosi,samo dok dodje sa terena :lol: ) sta bi rekle babe da sve to cuju ccccccc :D

:lol::lol::lol: jao zenske al se nasmija s vama...mene ce ovi iz kancelarije poslati kuci, mislice da mi nije dobro. JA se ubi pisajuci , oni misle ja radim a onda se pocnem smijati...

Niko nista od njih ne komentarise samo me blijedo gledaju. Dobicu otkaz zbog vas i ovih gaca :lol:

Idem poslati onom mm poruku da i on od veceras ne nosi gace hehehehehh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: jao zenske al se nasmija s vama...mene ce ovi iz kancelarije poslati kuci, mislice da mi nije dobro. JA se ubi pisajuci , oni misle ja radim a onda se pocnem smijati...

Niko nista od njih ne komentarise samo me blijedo gledaju. Dobicu otkaz zbog vas i ovih gaca :lol:

Idem poslati onom mm poruku da i on od veceras ne nosi gace hehehehehh

E vidih da ima efekta sto se druzis sa nama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: jao zenske al se nasmija s vama...mene ce ovi iz kancelarije poslati kuci, mislice da mi nije dobro. JA se ubi pisajuci , oni misle ja radim a onda se pocnem smijati...

Niko nista od njih ne komentarise samo me blijedo gledaju. Dobicu otkaz zbog vas i ovih gaca :lol:

Idem poslati onom mm poruku da i on od veceras ne nosi gace hehehehehh

Molim vas uozbiljite se, kao sto vec rekoh, meni je TO strogo zabranjeno. Jel hocete da se rasplacem sada!!! :P HOCU I JA DA MOJ MUZ NEMA GACEEEEE :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vidih da ima efekta sto se druzis sa nama :lol:

Ma ne dam vas nizasta :wub:

Ljubimo vas i vase djevojcice :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vidih da ima efekta sto se druzis sa nama :lol:

sto imamo pokvarene misli.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas uozbiljite se, kao sto vec rekoh, meni je TO strogo zabranjeno. Jel hocete da se rasplacem sada!!! :P HOCU I JA DA MOJ MUZ NEMA GACEEEEE :( :( :(

izvini...apel za sve dosta o tim gacama, :lol: ...odoh da jedem....kad se vratim nemoj da vidim da ih je neko pomenuo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas uozbiljite se, kao sto vec rekoh, meni je TO strogo zabranjeno. Jel hocete da se rasplacem sada!!! :P HOCU I JA DA MOJ MUZ NEMA GACEEEEE :( :( :(

Mina, to nije nikakav problem, zapleni mu sve iz ormara ili svuci i nece ih imati :P:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas uozbiljite se, kao sto vec rekoh, meni je TO strogo zabranjeno. Jel hocete da se rasplacem sada!!! :P HOCU I JA DA MOJ MUZ NEMA GACEEEEE :( :( :(

Heheheheh pa hajde draga to ti je bar lako :lol: Kazi i ti njemu da ne nosi gace :lol::lol::P pa bar nesto od svega ovoga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo žene vi ste lude! Šta hormoni rade pa to je čudo :P :P

Milanka tebi je dr prvi put pogrešio jel? Rekao je da je dečak? Biće fora da se i kod mene zeznuo, a ja sam već svima javila da je devojčica :D:rolleyes: Mada svi mi kažu da ako je rekao da je devojčica onda najverovatnije i jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje i ja vas napustam

Idem malo da radim pa kuci, ove moje kolege vec pocinju cudno da me gledaju :lol:

Mina78 izvini, nema vise price o gacama ;)

Buba mara zabranila pricu o gacama :unsure:

Evo i Dea* ima curicu, pa moj delija sam među ovoliko princeza :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i meni se cerkica probudila, pisemo se kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo žene vi ste lude! Šta hormoni rade pa to je čudo :P :P

Milanka tebi je dr prvi put pogrešio jel? Rekao je da je dečak? Biće fora da se i kod mene zeznuo, a ja sam već svima javila da je devojčica :D:rolleyes: Mada svi mi kažu da ako je rekao da je devojčica onda najverovatnije i jeste.

Jeste, prvo rekli decak 100%, a drugi doktor rekao devojcica i bio je u pravu, danas rekla i doktorka za devojciu, ista ona sto je rekla 100% decak. Vise nemam nedoumica, devojcica je. Kako si ti Dea, jel si gledala sa ti bebica radi u stomaku?

Moja danas prekrstila noge, kao u turskom sedu i samo mase rukama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma bolje sto radis,a ne ko ja blejim po kuci ceo dan.....i nikako vreme da mi prodje....meni neko kad kaze vec si sesti mesec poludim,ja imam osecaj da sam sesnaesti vreme stoji.... :blink:

Hehehe, ma procice vreme a nek je samo bebac dobar i nek se razvija :)

Tako su i meni rekli da prestanem da radim zasto sto je visoki rizik i to sve ali znala sam da ce mi biti gore ako ostanem kuci, pa jos vice cu da se tripujem...

Ovako mi vreme prolazi nenormalno brzo i nisam ni svesna kako sam se vec opasno priblizila petom mesecu :)

Inace, ja se trudim da Vas pratim ovde ali dok se ja ponovo konektujem, Vi se posteno ispricale! :)))

Jel moj decacic jedini medju ovim devojcicama?:))) Bice izbora :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, prvo rekli decak 100%, a drugi doktor rekao devojcica i bio je u pravu, danas rekla i doktorka za devojciu, ista ona sto je rekla 100% decak. Vise nemam nedoumica, devojcica je. Kako si ti Dea, jel si gledala sa ti bebica radi u stomaku?

Moja danas prekrstila noge, kao u turskom sedu i samo mase rukama :lol:

Ja sam prosli put pitala jel se vidi sta je,dr nije mogao da vidi,a danas mi je rekao: mislim da je ovo devojcica, i onda poceo da mi objasnjava sve. Ja sam nekako i verovala da je devojcica. Bebica cas prekrsti nogice, pa me lupi, pa mase rukicama...ma divan osecaj! Meni ovaj dr svaki put sve detaljno objasni i pokaze na ekranu gde je i sta je sta.Danas mi je pokazivao uvo kod bebe, uhvatio je i profil lica, videla sam mali prcasti nosic...LEPOTA MOJA! a i tatina :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, ma procice vreme a nek je samo bebac dobar i nek se razvija :)

Tako su i meni rekli da prestanem da radim zasto sto je visoki rizik i to sve ali znala sam da ce mi biti gore ako ostanem kuci, pa jos vice cu da se tripujem...

Ovako mi vreme prolazi nenormalno brzo i nisam ni svesna kako sam se vec opasno priblizila petom mesecu :)

Inace, ja se trudim da Vas pratim ovde ali dok se ja ponovo konektujem, Vi se posteno ispricale! :)))

Jel moj decacic jedini medju ovim devojcicama?:))) Bice izbora :P:lol:

nije jedini i Maya82 ima dva decaka,mada su ipak curice u prednosti....imace izbora i to mnogo....ma samo nek su zivi i zdravi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Чекајте и мене,па ја још не знам пол,тако да можда буде подршка батама а можда и секама :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

yene sta se nalayi na levoj straninegde u pravcu slepog creva,ne znam kako drugacije da vam objasnim ali me ubija koliko me boli?jel svima slepo crevo na desnoj strani :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

yene sta se nalayi na levoj straninegde u pravcu slepog creva,ne znam kako drugacije da vam objasnim ali me ubija koliko me boli?jel svima slepo crevo na desnoj strani :unsure:

Trebalo bi da bude...jedino ako nisi izrod :P E ja sam imala problem sa slepim crevom, proradilo na pocetku trudnoce, a sad miruje i ok je, vise me ne boli, a ti bolovi su bili tako neizdrzljivi...Imala sam zadnji napad u Guci, morala u hitnu, nisam ni odgledala Miroslava Ilica do kraja :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo bi da bude...jedino ako nisi izrod :P E ja sam imala problem sa slepim crevom, proradilo na pocetku trudnoce, a sad miruje i ok je, vise me ne boli, a ti bolovi su bili tako neizdrzljivi...Imala sam zadnji napad u Guci, morala u hitnu, nisam ni odgledala Miroslava Ilica do kraja :lol: :lol: :lol:

e mene boli na levoj strani,nekad intenzivno a nekad samo zigne pa prestane ali bas boli.....E bas mi yao sto ga nisi odslusala do kraja....ne znas sta si propustila :lol: ,joj boli me ne mogu da se smejem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije jedini i Maya82 ima dva decaka,mada su ipak curice u prednosti....imace izbora i to mnogo....ma samo nek su zivi i zdravi....

Naravno! :)))

Tek sam posle procitala sta se sve ovde caskalo... hehe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

i mi cemo dobiti devojcicu! rece mi dr u utorak da 90% misli da je curica! :wub:

Izmenjeno od strane nanica bananica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi cemo dobiti devojcicu! rece mi dr u utorak da 90% misli da je curica! :wub:

jeeeeeeeeen jos jedna devojcica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanica bananica.......devojcica -------------------- natashaaaaaaa............decak

milanka...................devojcica -------------------- maya82......................decak

dea*.......................devojcica----------------------slagjana-elena............decak

olja ns.....................devojcica

woman....................devojcica

mina78....................devojcica

buba mara...............devojcica

C*I*C*A*N*A..........devojcica

NADAM SE DA NISAM NEGDE OMANULA AKO JESAM RECITE,I OSTALI JAVITE POL DA VIDIMO KO CE DA POBEDI CURICE ILI MOMCI.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.