Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

gde ste zene ......ja jutros nikako da nadjem vremena da vidim sta radite.....kako ste danas?

Odlicno, obozavam vikend(kao da radim nesto ostalih dana :P pa jedva cekam vikend )

Upravo racunam, u sredu se selim u treci trimestar...kako vreme leti :rolleyes:

Sta se radi kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno, obozavam vikend(kao da radim nesto ostalih dana :P pa jedva cekam vikend )

Upravo racunam, u sredu se selim u treci trimestar...kako vreme leti :rolleyes:

Sta se radi kod tebe?

mislis - se selimo :lol: :lol:

Cao svima i od mene!! Bili smo u nabavci i sad sam napravila vocnu salatu i grickam :)

Vreme je katastrofa tako da ce danas biti "lejzi dej" :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se pritiska tice, bitan je inaca a u trudnoci posebno. Bolje je da je nizi zbog eklampsije ali ne valja ni da je jako nizak. Meni je u proseku 110/70 sto je sasvim ok (inace a i u trudnoci) mada izmerim s vremena na vreme i kod kuce, nije mi tesko. Mm i ja smo medicinari pa volimo da kontrolisemo :) u trudnoci posebno treba povesti racuna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je doktroka rekla da je bolje kada je nizi pritisak, nego visok, bar u starosti necemo patiti od visokog :P E dobra si Ana, setila se na porodjajnom stolu za pritisak :) Ja se tada mogu samo onesvestiti ako se uspanicim i vristati od bolova kolika sam kukavica :(

A meni je doktor rekao da je to super iz razloga sto mi je mnogo dobro kad se iznerviram, skoci mi pritisak-i meni je tad super :D I rekao mi da necu da umrem od srca :D:blink: vec iz nekog drugog razloga :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislis - se selimo :lol: :lol:

Cao svima i od mene!! Bili smo u nabavci i sad sam napravila vocnu salatu i grickam :)

Vreme je katastrofa tako da ce danas biti "lejzi dej" :lol: :lol:

Da, da selimo se...mi sve zajedno :lol:

Evo mm ide do prodavnice, pa mu rekoh da kupi mandarine, sad me tvoja salatica podseti na njih :lol:

Jel prosla prehlada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni je doktor rekao da je to super iz razloga sto mi je mnogo dobro kad se iznerviram, skoci mi pritisak-i meni je tad super :D I rekao mi da necu da umrem od srca :D:blink: vec iz nekog drugog razloga :unsure:

Manje nerviranja, manje nerviranja.... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno, obozavam vikend(kao da radim nesto ostalih dana :P pa jedva cekam vikend )

Upravo racunam, u sredu se selim u treci trimestar...kako vreme leti :rolleyes:

Sta se radi kod tebe?

i ja isto iako ne radim nista cele sedmice al kad dodje vikend odusevim se... :D sad se svi selite to nije lepo :angry::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja isto iako ne radim nista cele sedmice al kad dodje vikend odusevim se... :D sad se svi selite to nije lepo :angry::D

Ne brini se, cekamo te u zadnjem trimestru, a necemo se puno ni nacekati, pridruzices nam se brzo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da selimo se...mi sve zajedno :lol:

Evo mm ide do prodavnice, pa mu rekoh da kupi mandarine, sad me tvoja salatica podseti na njih :lol:

Jel prosla prehlada?

Prolazi, hvala na pitanju. Uzimam bas dosta caja sa medom, limunadice i evo sad voce...

I ja sam kupila mandarine (one mi se posebno jedu), jabuke, kivi, banane, narandze...sve ja to naseckam a nekada i stavim u blender pa popijem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prolazi, hvala na pitanju. Uzimam bas dosta caja sa medom, limunadice i evo sad voce...

I ja sam kupila mandarine (one mi se posebno jedu), jabuke, kivi, banane, narandze...sve ja to naseckam a nekada i stavim u blender pa popijem :)

E super da prolazi, cajev su ti dosta pomogli...

Ja sam znala i po 2kg da pojedem dnevno mandarina, i tako svakodnevno dok nije pocela gorusica, pa jedno vreme nisam jela, sd sam opet nastavila gde sam stala :lol:

A i sve trudnice prodju tu fazu sa mandarinama, svima se jedu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan :) Neko je morao da ustane u pola 7 :(

Jelo kako si danas, kako koristis slobodne dane :unsure:

Ej ja tek sada videla poruku :rolleyes: ,odmarala sam bas ovih dana,nisam ni bila na netu.Pravo da vam kazem,bas sam se odmorila,mm i ja smo gledali filmove i setkali se,iskoristili ovo lepo vreme.Kako ste vi ? :wub: Jel tumarate po stomaku?Ja sad bebca sve jace osecam,ne znam da li je normalno,ali zaboli me na trenutak, kad me tresne u stomaku sa strane :blink: :blink: Jel i kod tebe tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ja tek sada videla poruku :rolleyes: ,odmarala sam bas ovih dana,nisam ni bila na netu.Pravo da vam kazem,bas sam se odmorila,mm i ja smo gledali filmove i setkali se,iskoristili ovo lepo vreme.Kako ste vi ? :wub: Jel tumarate po stomaku?Ja sad bebca sve jace osecam,ne znam da li je normalno,ali zaboli me na trenutak, kad me tresne u stomaku sa strane :blink: :blink: Jel i kod tebe tako?

Ja bila jutros u DZ da vadim krv, jos me neki doktor primi preko reda kao trudnicu, nisam ni osetila, najbezbolnije vadjenje krvi do sada, vala svaka mu dala :P Inace, dobro smo, bebana je sve nemirnija, kako jako udara pocela je da me budi nocu :rolleyes: Znas i sama kako je, mada je se obradujem svakom udarcu, nekako volim kad znam da je tu :P Jos malo pa ces se vise druziti ovde sa nama kad prestanes da radis :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila jutros u DZ da vadim krv, jos me neki doktor primi preko reda kao trudnicu, nisam ni osetila, najbezbolnije vadjenje krvi do sada, vala svaka mu dala :P Inace, dobro smo, bebana je sve nemirnija, kako jako udara pocela je da me budi nocu :rolleyes: Znas i sama kako je, mada je se obradujem svakom udarcu, nekako volim kad znam da je tu :P Jos malo pa ces se vise druziti ovde sa nama kad prestanes da radis :wub:

Vrlo rado Milanka :wub: Ma i ja se sva raznezim i obradujem kada je osetim,nego se ipak zabrinem,kazem ti,kad me ritne negde sa strane.Al dobro,znaci da je to to,nemam razloga za strah,i kod tebe je isto :rolleyes: Milanka,jos malo vremena covece,to je samo trinaest nedelja,lepo :wub::wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo rado Milanka :wub: Ma i ja se sva raznezim i obradujem kada je osetim,nego se ipak zabrinem,kazem ti,kad me ritne negde sa strane.Al dobro,znaci da je to to,nemam razloga za strah,i kod tebe je isto :rolleyes: Milanka,jos malo vremena covece,to je samo trinaest nedelja,lepo :wub::wub: :wub: :wub:

Da, vreme leti, ja jos nisam svesna da nije ostalo jos puno do porodjaja, mada jedva cekam da dodje bebica i da se druzimo, dosadno mi je kuci kad sam sama, mm radi svakog dana do 3, a ja sebi moram do tada naci neku zanimaciju :) Videces i ti, dok pogledas tiker, ostalo jos malo i bebica dolazi, vreme ce ti proleteti, a posle nam nikada nece biti dosadno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske gde ste,nema vas ceo dan.....ja i moja bekaca raspremale kucu,i sad konacno sedosmo da se odmorimo.....poljubac za vas i vase bebirone..... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske gde ste,nema vas ceo dan.....ja i moja bekaca raspremale kucu,i sad konacno sedosmo da se odmorimo.....poljubac za vas i vase bebirone..... :wub:

Tu smo...tu sam ceo dan...ali nema vise nikog :unsure: Ti si bila vredna danas, kod mene je danas dan za odmor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu smo...tu sam ceo dan...ali nema vise nikog :unsure: Ti si bila vredna danas, kod mene je danas dan za odmor :)

Bas sam bila vredna,ne znam sta mi bi...od sedam sati sam uhvatila krpu,cetku,usisivac i akcija :unsure: moj mm ide sutra na teren pa cu da visim ovde po ceo dan sa vama.....ovako taman sednem on nesto trazi,ili neko dodje ....sutra zakljucavam vrata i nema me..... :rolleyes: kako si danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam bila vredna,ne znam sta mi bi...od sedam sati sam uhvatila krpu,cetku,usisivac i akcija :unsure: moj mm ide sutra na teren pa cu da visim ovde po ceo dan sa vama.....ovako taman sednem on nesto trazi,ili neko dodje ....sutra zakljucavam vrata i nema me..... :rolleyes: kako si danas?

Fino, bila da vadim krv jutros pa u cetvrtak idem kod doktorke da uzmem rezultate i da vidi rezultat sta se desava sa bakterijama, pa svratila i do nekih prodavnica da dokupim ukrase za jelku. A i dobro sam raspolozena cim sam uzela da se feniram sama, to najvise mrzim, 2 sata najmanje mi treba za feniranje, sad cu u akciju. Ja sam ovde konstantno do 3, sem vikenda a i ponekad gvirnem sta ima. Mm radi, a ja moram negde da ubijem vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fino, bila da vadim krv jutros pa u cetvrtak idem kod doktorke da uzmem rezultate i da vidi rezultat sta se desava sa bakterijama, pa svratila i do nekih prodavnica da dokupim ukrase za jelku. A i dobro sam raspolozena cim sam uzela da se feniram sama, to najvise mrzim, 2 sata najmanje mi treba za feniranje, sad cu u akciju. Ja sam ovde konstantno do 3, sem vikenda a i ponekad gvirnem sta ima. Mm radi, a ja moram negde da ubijem vreme.

I ja moram da vadim krv al nikako da se nakanim da odem,sve odlazem a praznici se blize ......joj blago tebi ti kupovala ukrase,ja ne smem vise prosle godine sam kupila gomilu,na kraju nisu mogli na jelku da mi stanu pa su ostali oko nje a neki boga mi i u kutiji..... :unsure: a sve sam mislila da nemam dovoljno,i sad to mislim :o ali kad god kazem da treba da kupim moj mm me podseti da mi ne treba vise <_<al ja i dalje mislim da nije u pravu,razmotricu ja to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja moram da vadim krv i al nikako da se nakanim da odem,sve odlazem a praznici se blize ......joj blago tebi ti kupovala ukrase,ja ne smem vise prosle godine sam kupila gomilu,na kraju nisu mogli na jelku da mi stanu pa su ostali oko nje a neki boga mi i u kutiji..... :unsure: a sve sam mislila da nemam dovoljno,i sad to mislim :o ali kad god kazem da trebas da kupim moj mm me podseti da mi ne treba vise <_<

Mi smo prosle godine poceli da zivimo zajedno, tako da smo kupili novu jelku i ukrase, ali velika je jelka i treba vise ukrasa. A dokupili smo zajedno i ove godine, plus sto sam ja danas kupila :lol: i mm kaze da ce nam jelka biti pretrpana, ali ja volim da to sija na sve strane i da bude sto sarenije :lol: nekako da me podseca na novu godinu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo prosle godine poceli da zivimo zajedno, tako da smo kupili novu jelku i ukrase, ali velika je jelka i treba vise ukrasa. A dokupili smo zajedno i ove godine, plus sto sam ja danas kupila :lol: i mm kaze da ce nam jelka biti pretrpana, ali ja volim da to sija na sve strane i da bude sto sarenije :lol: nekako da me podseca na novu godinu :P

E eto ....nisam jedina od viska glava ne boli.....neko pametan je to rekao.... :) moja je sva zlatno crvena tako mi se svidjalo prosle godine a sad sam vise za srebrno plavo al pssssst.....ionako on ide na teren sutra hm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E eto ....nisam jedina od viska glava ne boli.....neko pametan je to rekao.... :) moja je sva zlatno crvena tako mi se svidjalo prosle godine a sad sam vise za srebrno plavo al pssssst.....ionako on ide na teren sutra hm....

Heeheh ima vremena da ti ipak dokupis ukrase, a tm je verovatno zaboravio kako je izgledala prosle godine :P . Moja ce imati sve boje na sebi, bice sarena :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeheh ima vremena da ti ipak dokupis ukrase, a tm je verovatno zaboravio kako je izgledala prosle godine :P . Moja ce imati sve boje na sebi, bice sarena :lol:

Moja je kao cirkus sarena :lol: pa sam stavila bele svecice da bas ne preterujem :D

Mislila sam i ja da ukrasim u 2 boje ali kad imam tolike ukrase zao mi je bilo da ih ne stavim...a i ovako me podseca na detinjstvo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je kao cirkus sarena :lol: pa sam stavila bele svecice da bas ne preterujem :D

Mislila sam i ja da ukrasim u 2 boje ali kad imam tolike ukrase zao mi je bilo da ih ne stavim...a i ovako me podseca na detinjstvo... :)

Olja, jelka ti je poredivna, videla sam u temi novogodisnja euforija i bas je velika :rolleyes: . Ja volim kad je sarena i sija, to me podseca na Novu godinu.

Sta radite trudnice, ima li koga danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja, jelka ti je poredivna, videla sam u temi novogodisnja euforija i bas je velika :rolleyes: . Ja volim kad je sarena i sija, to me podseca na Novu godinu.

Sta radite trudnice, ima li koga danas?

Hvala! Meni se svidja isto, visoka je kao ja :)

Ja sam se sada izmigoljila iz kreveta, budna sam vec sat vremena ali sam leskarila ( s obzirom da sam do 3:30h sovila, ne mogu da spavam)!

Danas idem sa mm da gledam komodice za bebu :) i jos po nesto... Jedva cekam!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.