Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Evo i ja napokon da se javim :)

Citam vas svaki dan,ali nikako da pisem...u sredu u 9:30 idemo na drugi expertni i to na moju ruku,posto jos nisam isla na pregled kod ginekologa i od 13te nedelje tj dabla nisam videla bebca i htedoh da vidim da li je sve ok

A sto se tice razlike u godinama,kod nas ce biti 5 godina,jer Una 4tog marta puni 5,a termin nam je u aprilu.Htela sam razliku od tri godine,ali sam se u medjuvremenu razvela i jbg

neca79 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja napokon da se javim :)

Citam vas svaki dan,ali nikako da pisem...u sredu u 9:30 idemo na drugi expertni i to na moju ruku,posto jos nisam isla na pregled kod ginekologa i od 13te nedelje tj dabla nisam videla bebca i htedoh da vidim da li je sve ok

Разумем те... и ја сам исто тако :). Биће све ок, веруј само :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam tu bas mnogo razmisljala...ja sam aad 34. mm bi da ima 3. dece, źja rekla videcemo kako cu podneti drugo. Da sam cekala bilo sta izasli bi iz pelena, ne bi mi se dalo odmah, ili bi posle 2-3g poceli sa radovima i ne bi islo....ovako smo rekli probacemo pa ako bude bude...i eto bude!:D

Meni je prva beba zlatna, zato se malko bojim druge ahahahhahah. 

 

Venera i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja napokon da se javim :)

Citam vas svaki dan,ali nikako da pisem...u sredu u 9:30 idemo na drugi expertni i to na moju ruku,posto jos nisam isla na pregled kod ginekologa i od 13te nedelje tj dabla nisam videla bebca i htedoh da vidim da li je sve ok

A sto se tice razlike u godinama,kod nas ce biti 5 godina,jer Una 4tog marta puni 5,a termin nam je u aprilu.Htela sam razliku od tri godine,ali sam se u medjuvremenu razvela i jbg

ijaoooo ja sam rodjenda 4.3. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja vas citam ali evo tek sad malo mira..od petka mi mucnina ne prestaje i posto mrzim da povracam bas malo jedem. Onda od svega imam stalan osecaj vrtoglavice. Kad legnem i zmurim vrti mi se. Sutra po podne idem na prvi uz i sad me strah hvata neki

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde,Neco uz tebe smo!!! Bice sve ok! Je l i id Utrogestana isto vrtoglavica?

Cvrky,javi kako napreduje bebica!

I ja imam jos 15 dana do double i ekapertnog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smanjih utrogestan na jednom od 200 uvece..nesto mislim da nije od njega

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco drzi se, bice sve ok. 

Kod mene ista situacija kao kod bepceta :D

 em 33 god em hocemo bar dvoje, prvo smo dugo cekali i na kraju posle ove bebe hocu da zapucam medju zvezde u struci i poradim na tom segmentu zivota. ;)

Venera i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm ima 40,ja 29. Njemu ako spomenem trece u njegovoj 46 mislim da nema sanse :lol:

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uvek zelela malu razliku posto je izmedju brata i mene tacno 18 meseci pa mi to delovalo idealno. Medjutim mene je strah od povracanja i to je jedini razlog sto sam toliko odugovlacila. Da se drugo nije desilo jos bih ja odugovlacila. Kukavica sam :D

Izmedju L i brata ce biti razlika 4,5 godine, ali kalendarski gledano 5. Bas mi deluje mnogo.

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam 3 starije sestre, izmedju prve dve je razlika 18 meseci, pa su za 3.cekali 5god i na mene jos 4. Tako da je izmedju mene i najstarije 11g razlike. Njena deca su vec 18 i 15g, od druge sestre cerka je 20 napunila u julu. A od trece su deca 7 i 4g. Sa tom trecom sam najvise vremena provela i najvise se svadjala. A i ove dve prve su ceo zivot ko pas i macka. Tako da pravila nema. Ja se sad sa onom trecom nekako najbolje slazem jer i njena deca su kolko tolko mala.Pa delimo interese.  A one prve dve polako razmisljaju o unucima! ahahaha!

@neca79 glavu gore, bice sve ok. 

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco mislimo na tebe, ja cu sledeci cetvrtak, bicu vec skoro punih 7 nedelja i sad jedva cekam.

Bepce lepo, 4 sestre.. ja imam jednu 2g. mladju, ona ima 2 devojcice, jedino ne zivimo u istim drzavama , ali vidjamo se ipak cesto:)

Lepa mi je svaka kombinacija decice mislim na pol, ali nekako kad vidim troje dece istog pola bas se obradujem, ne znam ni sama zasto:D

 

nanchika88, neca79 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je zelja oduvek da imam sestru. A nemam,ni jednu. Rodjenig brata i bracu dalju. Zato bih ja O da rodim sestru,to mi je predivno... 

Venera I Neco,pozitiva i osmeeeh. Tako cu i ja pred dabl malo da se usfrkisem ali cu da se pozitivisem!

bepce i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni mi nismo u istim drzvama, tacnije njih tri jesu, jedino ja utekla. 

Cure mislim.na vas, ja jos nisam ni zakazala prvi uz. Tacnije jos i ne verujem da sam stvarno trudna.

Ja tajno prizeljkujem da rodim jos jednu devojcicu, ali naravno da je najbitnije da je zivo i zdravo. Moje dve sestre imaju po sina i cerku, mm-ova braca isto tako. Ostaje nam samo da vidimo sta nas ceka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam tu bas mnogo razmisljala...ja sam aad 34. mm bi da ima 3. dece, źja rekla videcemo kako cu podneti drugo. Da sam cekala bilo sta izasli bi iz pelena, ne bi mi se dalo odmah, ili bi posle 2-3g poceli sa radovima i ne bi islo....ovako smo rekli probacemo pa ako bude bude...i eto bude!:D

Meni je prva beba zlatna, zato se malko bojim druge ahahahhahah. 

 

Bebce, sta ja to propustih? ☺

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebce, sta ja to propustih? ☺

:babycrib:test pozitivan, ovih dana zakazujemo pregled kod dr! :)

Cekam da mi se pridruzis! :babymommy:

Nira voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam mladjeg brata 3 godine,tj ima 27g i jos ne planira da se zeni,a kamoli o deci,vija karijeru

Sad se nadamo da je decak da bi imali devojcicu i decaka:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:babycrib:test pozitivan, ovih dana zakazujemo pregled kod dr! :)

Cekam da mi se pridruzis! :babymommy:

Divnoooooooooo!!! Cestitaaaaam! Bas se obradovah... ☺ I nadam se da ti uskoro, vrlo uskoro pravim drustvo... ☺

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala @Nira. drzim palceve da se druzimo i u trimestrima uskoro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! Kako ste? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pospano vrlo <_<. Pijem kafu i cituckam knjigu, sve ne bi li dosla k'sebi, ali ne uspevam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nervozno od ranog jutra. Neko mi ili krade gorivo iz kola ili je nesto otislo. Sad cekam da pozove majstor da odvezem da pregleda. Muka mi je vise. Ne mogu da se naplacam goriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo, nadam se da ces to brzo resiti... Nema mi nista zalije nego na gorivo dati pare...

Taso, spavaaaj B) Ne radis, bas te briga!

 

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na poslu, jedem voce upravo :rolleyes: sledece nedelje kontrola. Jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja zevam na poslu pa bih mogla kaficu... I ja odbrojavam dane do expertnog,jos 15 dana...

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.