Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ne mora da znaci da ces imati batu :lol: samo mene je tako san prevario.. ja nisam ni imala zelju tog tipa ali kada sam sanjala mislila sam curica ce biti ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prizeljkujem da saznam na ekspertnom. Bicu 13+3 . Prvo sam brinula da je kasno za dabl,ali sam citala do 14 punih pa sam se smirila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvoj trudnoci sanjala decaka i ispade devojcica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To potvrdjuje teoriju :D 

Kad ste saznale pol? Ne racunam prenatalne testove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slagacu te sad, da li je 16. ili 18.nedelja. A sada u drugoj u 12.nedelji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uz 16.ned. a sada sam radila prenatalni pa u 11. Ali isto je dr videla tek u 16.na uz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se i ja ukljucim (ako smem :lol:). Zelela sam decaka i cekam decaka :D, nikakve snove nisam imala (sem onih na javi). Pol sam saznala nedavno (10.11) na UZ (oko 21/22nedelje. 

Zgotovila sam karbonaru, jer meni nema ko da kuva (zivimo sami, hvala dragom Bogu :lol:), mada izvoljevam 2x sedmicno, kad idemo do mojih i njegovih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso,je l imate ime? Izvini ako sam vec pitala :)

Meni znaci sto mi je sveki tu, narocito jer radim pa zbog rucka i cuvanja... Imamo mi sprat odvojen pa mi ne smetaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi zivimo sami.. sve sama radim i niko mi ne cuva decu :lol: i volim nasu samocu iako imam super svekrvu i svekra. Mi imamo ime :wub: J smislila

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo, kako ne :D. Vukasin ce se zvati, uveliko ga zovemo Vuletom :babycrib:, cak i pre nego sto smo saznali da je muskog pola. Jednostavno smo verovali da ce biti tako. Ne kaze se dzabe- pazi sta odabiras da mislis, mozda ti se i ostvari :wub::babymommy:

MakiJana, nanchika88 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki,Maki ,koje ime je smislila starija seka?:wub:

Mi za devojcicu imamo ali za decaka ne. To cemo naknadno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki,Maki ,koje ime je smislila starija seka?:wub:

Mi za devojcicu imamo ali za decaka ne. To cemo naknadno ;)

Aleksa ^_^ a imamo Janu i Davida do sada (oba imena ja smislila). Sada sam popustila, ona je tako vazna sto ce ona dati ime bati

Tasa021 i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je lepo ime,uklapa se sa njihovim imenima. David je meni lepo musko ime bas! 

Mi za devojcicu imamo Mila-_- 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana je htela da devojcica bude Sara ^_^ a kako ti se cerka zove? Mila je u mom uzem izboru za devojcice. Lepo ime, nezno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja,po mojoj mami. Mila bi bila po svekrvi. Tj.mi smo modifikovali malo ta imena da bismo dobili kraca ... 

 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos da je devojcica :lol:

Mila nam je jedino ime za devojcicu,a Olja nam se vec zove cerka:lol:

MakiJana i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo poduzi spisak za devojcicu,nzm koje ce biti na kraju...

A za decaka imamo od starta,Viktor...

MakiJana i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lazar, Luka i Strahinja su kod nas u uzem izboru od imena e pa sad videcemo koje ce ime biti na kraju. Ko zna mozda kad se porodim bude nesto sasvim deseto u zavisnosti u kakvom transu budem bila a i znajuci sebe znam biti bas spontana. :rolleyes:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kupim ideje za muska imena od vas :lol:

Kosmodisk me spasava ,necu da ga skidam...

Tasa021 i PoisonIvy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa evo da vam se pridruzim.

Ko me jos ne zna, imam bebu koja za 6 dana puni 11 meseci, devojcicu. U subotu sam uradila test i naravno bio je pozitivan. Nekako sam znala i pre testa. A uvek sam mrzela kad zene kazu-znala sam da sam trudna i pre testa! :DJedini simptom su mi nekako otezane i blago bolne grudi. 

Danas zovem dr.mada sam videla da moje dr nema, do marta, tako da upadam kod nekog ko je na zameni. U prosloj trudnoci su mi zakazali pregled tek oko 2 meseca od zadnje mens. tako da ni ovaj put ne ocekujem nista pre tamo nekog januara. Treba to docekati. 

MakiJana, Venera, Tasa021 i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki,pa juce sam guglala malo pa nisam nista nasla negativno... Sad si me pokolebala? Sto mislis da ne sme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo poduzi spisak za devojcicu,nzm koje ce biti na kraju...

A za decaka imamo od starta,Viktor...

I nama je isto ime za decaka ili Filip, za decaka mi bas tesko se odluciti.. a za devojcicu mi se svidja vise imena Sara,Helena, Emma,Lara, Jana, Mila..bas ima puno lepih imena:)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa evo da vam se pridruzim.

Ko me jos ne zna, imam bebu koja za 6 dana puni 11 meseci, devojcicu. U subotu sam uradila test i naravno bio je pozitivan. Nekako sam znala i pre testa. A uvek sam mrzela kad zene kazu-znala sam da sam trudna i pre testa! :DJedini simptom su mi nekako otezane i blago bolne grudi. 

Danas zovem dr.mada sam videla da moje dr nema, do marta, tako da upadam kod nekog ko je na zameni. U prosloj trudnoci su mi zakazali pregled tek oko 2 meseca od zadnje mens. tako da ni ovaj put ne ocekujem nista pre tamo nekog januara. Treba to docekati. 

Dobrodosla :). Zelim ti spokojnu, mirnu i opustenu trudnocu. Kakva su ti iskustva sa prvom? Porodjaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.