Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Maki mislim da to ima veze i sa tim da je D bio nisko kao i ova moja beba. Ja sam je osetila bukvalno u 15.nedelji i sigurna sam da je bila beba a ne gasovi :D Prosto tamo ima manje mesta nego kad su fino smesteni u stomaku. Uzivaj ti samo dok je beba mala, uskoro te ceka zabava ;)

Majo javljaj nam koliko si se iznova zaljubila u svoju mrvicu i kako je savrsena :wub: I ja idem veceras malo da se gledam sa bebanom :))) uzbudjenjeeee! :D

Izmenjeno od strane Zone*
Bole cole, Maja87 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone* javljam obavezno i najiskrenije se nadam da ce sve biti super i da sam se bezveze tripovala ^_^ i ti da nam javis kako je mrvica i sta radi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco bice sve u redu :babymommy:

Nanchika evo upravo se nasmejah kad sam procitala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekamo vesti od vas ,devojke!;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo! Koja si nedelja sada? 5.? Kad ces kod dr?

Jos Maju da sacekamo ,ako se nije rastopila od ljubavi :D 

Pozitiva pomaze :wub:

neca79 i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4+2 mislilabsam za nekih desetak dana na uz da idem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Neco :wub:

Ja se spremam i idem pa se javljam sa rezultatima :)

Cipelic, nanchika88 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je u redu, hvala Bogu. Merila je sve dva puta da bude sigurna, a i mene da smiri :) Gospodin se sakrivao, drzao je stalno rukice preko lica pa sam morala i da setam po ordinaciji ne bi li ih pomerio :D sve u svemu sada mi je mnooooogo lakse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo super:baby: 

Evo i mene! Bebac super, malo se podigao u tibi, ali do daljnjeg ostajem na bolovanju. I daaaa cekamo decaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se sreca jos kontrolisem nekako..mada i nemam jos neki apetit mada me uvek brzo hvata i vise je kao neka manija samo da pozvacem nesto. sad mi je i dosta muka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni zavisi od dana. Juce nisam mogla nista, ovi moji u kuci me danas pitali sta mi se jede jer su videli da vec dva dana nesto mrljam. Danas sam konacno super jela. 

Imam tatu klinaca sto dolaze kod mene u skolu,radi u laboratoriji u koju uvek idem pa ce ujutru pre posla da me bocka,da se ne cimam do grada... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,citam vas i izgleda sam ja izrod...

Ja sam bebanu osetila bas nekako rano i zadnje 2 nedelje me urnise...,nisko je i urniše mi besiku i jajnike...,cak sam uspela i da snimim kako se mrda hehehehehe

Inace smo 19+6

12.12. 4d,mala spijunaza,jedva cekam...

PoisonIvy i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel na ekspertnom pred dabl ukljucuju i 4d ? Kod dr Novakov cu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, bravo za školsku betu! 

Mene je danas glava bolela, bukvalno ceo dan. Da li vi nešto pijete protiv glavobolje? Ja sam stavljala hladne obloge na čelo, na nekoliko minuta prestane ali se opet povrati. Jedva izdržah dan, jedva ćekam da zaspim. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je juce rasturala,mislim da sam pisala juce. Tek kad sam zaspala,prosla...

Meni je krevet lek za sve ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vas pitam zenice jel se nekom desilo da mu beba ima malo tecnosti u desnom plucnom krilu to su mi sad otkrili u 23 nedelji trudnoce i cekam pregled kod dr.Novakov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vas pitam zenice jel se nekom desilo da mu beba ima malo tecnosti u desnom plucnom krilu to su mi sad otkrili u 23 nedelji trudnoce i cekam pregled kod dr.Novakov

Nisam cula za tako nesto :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Gaskice, ne mogu ti pomoci nazalost nisam cula da je neko ima taj problem ali ti mogu reci da si dobrog dr izabrala za kontrolu i da ce ti tacno reci sta i kako. Kada imas zakazano kod dr Novakov? Da li ti je tvoj dr bilo sta jos rekao o tome? Zelim ti da to bude trenutna briga i da se vrlo brzo vratis bezbriznim trudnickim danima. 

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gaskice, ne mogu ti pomoci nazalost nisam cula da je neko ima taj problem ali ti mogu reci da si dobrog dr izabrala za kontrolu i da ce ti tacno reci sta i kako. Kada imas zakazano kod dr Novakov? Da li ti je tvoj dr bilo sta jos rekao o tome? Zelim ti da to bude trenutna briga i da se vrlo brzo vratis bezbriznim trudnickim danima. 

a meni trudnocu vodi dr.Trninic i ona je rekla da to nemora nista da znaci da moze da prode samo od sebe al ipak da drNovakov to proveri.i zvala sam juce treba da me nazovu za termin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.