Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Naravno, Bole, sve zavisi od vrste posla kojom se bavis. Ja radim sa decom , njima stomak ne bi trebalo da smeta :D Cekam da roditelji krenu da kukaju sta ce bez mene, ali planiram da se vratim u januaru na posao.

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, Bole, sve zavisi od vrste posla kojom se bavis. Ja radim sa decom , njima stomak ne bi trebalo da smeta :D Cekam da roditelji krenu da kukaju sta ce bez mene, ali planiram da se vratim u januaru na posao.

Bas to. Inace to je i moja struka, najlepsi posao :) samo sto nema posla u struci pa radim ovo ali ne zalim se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam koliko bude los dabl. Znam da me salju na tripl. To mi je smaranje... i nekako statisticki podaci. Ovaj test ipak da koliko toliko pouzdaniji rezultat.

Zone trudnice su najkorisniji clanovi drustva, na bolovanju ili ne ^_^ ali vazno je da radis onako kako tebi prija... i ja sada nesto mislim kada imas malo dete kod kuce, bolje da iskuliras na poslu, pa se posle njemu posvetis... jer ceo dan sa tako malima je bas naporan 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sa njom jednom bilo tesko, ja se divim mamama koje imaju 2,3 male dece pa jos beba.

Maki meni je dabl bio onako znam da me dr nije nigde vise slao prosli put.

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,Majo, napati se ... Ne pomaze ni jedna namirnica, ni jedan napitak? Koliko si dobila kg? Je l sada cekate batu? Je l ti takva bila i prosla trudnoca?

 

Zone, Zone vidis kako smo aktivne :D

Ne pitaj koliko... Nista ne pomaze, od svega mi gorcina. Cak i od vode. Za sada 3kg. Da, sad je bata i trudnoca mi je skroz drugacije od prve. U prvoj kako sam osetila bebine pokrete tako je mucnina preko noci prestala. Verovatno sam se zato ugojila 15kg tada :D

Prosto mi neverovatno zvuci da ovo traje duze kada se nosi decak. Mada, iskrena da budem, ni ne verujem bas u to. 

Koja je razlika kad je posteljica na prednjem zidu? Prosli put mi bila na zadnjem pa ne znam sta sad da ocekujem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kazu da su bolovi onda napred,a kad je na zadnjem,vise krsta bole. To sto se secam iz prosle trudnoce.

Mada ja nisam stigla da imam bolove pa ti nisam bas obavestena-_-

 

Meni je ovaj pocetak identican kao i sa O. Bez mucnine i povracanja,spavanje,sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je posteljica na prednjem zidu, kasnije i slabije se osećaju pokreti. 

Meni su u obe trudnoće dr pogrešile pol. Sa sinom sam tek u 22. nedelji saznala da je dečak, do tada mislili da je devojčica. A sa ćerom isto tako samo obrnuto. :) Ja iskreno pre 17. nedelje ne bih mnogo verovala ultrazvuku.

Zone* i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je dr na dablu sa O rekao da je mozda decak i onda je u 17.rekao da je devojcica. 

Imam da "gulim" jos desetak nedelja do pola :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni evo u sve tri trudnoce posteljica na prednjem zidu pa ne mogu da poredim sa sit.kada je na zadnjem. Ali razlikuje se i kako je smestena. U drugoj sam pokrete osetila vec u 16.nedelji a tada mi je posteljica bila nisko usadjena. Sada je centralno smestena i jos ne osetim pokrete. Par puta sam osetila nesto malo dok sam lezala na levom boku.

Ne znam da li imaju mucnine veze sa polom ali eto drugi decak i bas me napati. Mada mi je prosli put mucnina prestala oko 13.nedelje a sada jos traje.

Nikada mi nisu pogresili pol na uz ali uvek je vidjen oko 16.nedelje, ranije ne

Tasa021 i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki,ti si ranoranilac:D

Ja na poslu. Spavala sam vise od 8 sati, sokirao mi se organizam.

A vi kako ste ?

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas superiska :D. Spavala jedno 10sati:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D mi je bolestan pa manje vise i ne spavam <_< a i J treba spremiti za vrtic.. inace ok sam. Mucnine tu, nisu strasne ali osecam ih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Superiska,Taso,danas smo lepo odspavale. Ja cu jos malo do pekare po dorucak. Creva mi vec zavijaju.

Nemamo vode do 5. Posizela sam jer sam ostavila vreme pre dr da se okupam i isfeniram ali cu kanda preskociti pranje kose jer nmg da grejem toliko vode za ovu kosurdacu. Nece mi gledati kosu B)

Jedva cekam da vidim dr facu kad me vidi jer me vec godinama pita kad cu opet:D

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahaha tako je mene pitala kad cu za drugo. A kada sam joj sada dosla trudna samo sto sa stolice pala nije. Jos mi ona predlagala spiralu, nije me skontala da hocu jos dece :D

Zone* i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad sam dosla prvi put kod njega, zajednicka drugarica me odvela. Kad je cuo da imam 23, mal' se nije prevrnuo. Jer inace radi najvise VTO i uopste radi na takvim slucajevima.

On meni od tada svaki put govori- Ti si mlada, imas vremena. :D I svakisvaki put se divi svom rezu na mom stomakuB)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Superiska,Taso,danas smo lepo odspavale. Ja cu jos malo do pekare po dorucak. Creva mi vec zavijaju.

Nemamo vode do 5. Posizela sam jer sam ostavila vreme pre dr da se okupam i isfeniram ali cu kanda preskociti pranje kose jer nmg da grejem toliko vode za ovu kosurdacu. Nece mi gledati kosu B)

Jedva cekam da vidim dr facu kad me vidi jer me vec godinama pita kad cu opet:D

S tim u vezi, opletoh jutros burek :D. Kad je bal, nek' je bal!

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha Tasa i ja isto! Ne pamtim kada sam pojela 200gr bureka. Za mene je to kao slona da moram.pojesti, a jutros bez po muke. I to jos sunka sir :-D otvorih oci posle popodnevnog spavanja i osecam da bi levu ruku dala da.mi neko donese sad isti taj burek!

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene kiselina razbija... Na poslu sam, imam samo mandarinu :(. Moram da trknem do prodavnice, inace cu se srusiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svasta ja iscita i ja na poslu pojedoh snikers pa sad kontam sta da jedem... 

Posteljica meni i prosli put i sad na prednjem zidu, kaze dr ok je tako ja nisam se raspitivala kako je kod drugih.

Ja se nadam na sl.kontroli da cu znati pol tad cu biti u 15oj :-D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je svekar pekao pomfrit i pilece pljeske...:P  

Danima sanjam sarmu,jedva cekam slavuB)

Javim se posle UZ-a.

Taso,sta si kupila da jedes?

MakiJana i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Banane :rolleyes:. Ionako cu na veceru stici oko sedam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja bih mogla sarmu :D

Meni bila slava-otkinula sam se od sarmi. Njam-njam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala,kad ides?

Maki,joj sanjam ih danima:D

 

Tasooo,gde je za nas? Ja sam ti makar blizu, da prebacis koju:P

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.