Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja se uopste ne opterecujem kg u trudnoci. Prva je prosla sa +22kg, druga sa +12kg. Nisam se kontrolisala. U prvoj mi je prijalo slano i ljuto, u drugoj slatko a sada samo kiselo. A tu nemam neki izbor i ne mogu puno tih kiselih stvari da pojedem. Niti su kaloricne :lol:

tica86, mala007, Brezica i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa samo se ti zezaj, pazi kad te kiseli krastavcici zaokrugle :lol:

Tako si ti i vratila ta 2kg- nadula se zabica ;)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ssto se tice vaganja to mi je tek nepodudarno, na bolnickoj me mere im imam evo vec na tri kontrole 58.5kg, a na mojoj digitalnoj 61 

pre trudnoce 56 ;)

nadam se da  moja nije tacna :angel:

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa samo se ti zezaj, pazi kad te kiseli krastavcici zaokrugle :lol:

Tako si ti i vratila ta 2kg- nadula se zabica ;)

kraljice :lol: pa moram malo da se ugojim. Jesam li trudna ili ne? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Devojke,koji probiotik sme u trudnoci? Znam da Linex ne sme...

Popila Bulardi,nesto imam problem sa stomakom...

Izmenjeno od strane nanchika88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, mene od jutros boli bas nisko desno stomak, skroz dole. Onako kad se pomeram, kad ustajem, kad se napnem da ustanem. Ne znam da li vam se desilo to nekad? Do sad mi se nije bas nikad nikakv bol javio ali ovo me bas brine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd za pocetak da mirujes. Lezi i podigni noge i vidi hoce li prestati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd za pocetak da mirujes. Lezi i podigni noge i vidi hoce li prestati.

mirujem bas danas. Ali juce sam bukvalni celi dan bila na nogama, pa pomislila da nije nesto zato. Samo da prestane 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce da si se juce preforsirala. Ne vidim sa tel koja si nedelja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce da si se juce preforsirala. Ne vidim sa tel koja si nedelja. 

24.nedelja sam. Pa verovatno a i dobro se osecam pa bas sve i radim, malo sam preterala izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se desilo u 7.m.slicno nesto i preforsirala sam se. 2 dana posle sam prelezala i sve je bilo u redu. Zato uspori i odmaraj ;)

Bole cole i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole lezi odmaraj, moguce i da je bebica poduprla nesto, tvoja bebica je vec velika pa moze i da te od njenih pokreta zaboli. Mene je J tako znala nacepiti :D lezi na levi bok da se beba pomeri pa ces videti. Ako se nastavi bol idi do dr.

Nanchi ja nesto mislim da smeju probiotici u trudnoci generalno. 

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da Linex nije smeo,da li su nesto menjali nemam pojma...

Sta radite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi se bas probudili i danas vec nema bola. Izgleda samo mi je trebao odmor. Kako ste vi danas? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene sada nesto stiska stomak. Mozda sam ja preterala juce sa aktivnostima. A o dizem stalno ovog malog od 12 kg. Zone jel i ti dizes T?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,koji probiotik sme u trudnoci? Znam da Linex ne sme...

Popila Bulardi,nesto imam problem sa stomakom...

пар пута сам до сад пила Prolife :-). То проверено знам да се сме пити...

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je prijalo ovo pomeranje sata... Em se naspavala em stigla sve po kuci da poradim...

Maki,moguce da si se preforsirala, lezi i odmaraj. Ja ponekad podignem ovu moju, ali izbegavam od kad sam t.

Taso,hvala!;)

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je prijalo ovo pomeranje sata... Em se naspavala em stigla sve po kuci da poradim...

Maki,moguce da si se preforsirala, lezi i odmaraj. Ja ponekad podignem ovu moju, ali izbegavam od kad sam t.

Taso,hvala!;)

joj sa bebom od 15 meseci tesko da mozes odmarati... a ne mogu ni da izbegnem dizanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj:mellow: Vi 

Nemate pojma koliko sam se ja odvikla od beba i tih bebecih faza. Taman sam docekala da mi se zivot unormali-veliko dete, posao, kuca i sve stizem iako radim ludacki puno. I hajdemo ispocetka sve...

Ko su nam trudnice po prvi put?

PoisonIvy, Alex00 i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj:mellow: Vi 

Nemate pojma koliko sam se ja odvikla od beba i tih bebecih faza. Taman sam docekala da mi se zivot unormali-veliko dete, posao, kuca i sve stizem iako radim ludacki puno. I hajdemo ispocetka sve...

Ko su nam trudnice po prvi put?

ja sam trudnica 1x :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam trudnica 1x :)

И ја :-). Још не знам тачно шта ме све чека... читуцкам ваше постове и дивим вам се! 
МакиЈана-о што не направи већу паузу измађу две трудноће? Из искуства знам да љубомора зна ту бити проблем (педагог сам по струци и 18 месеци је разлика између мојих рођени сестара).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kako ste trudnice 1x?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

И ја :-). Још не знам тачно шта ме све чека... читуцкам ваше постове и дивим вам се! 
МакиЈана-о што не направи већу паузу измађу две трудноће? Из искуства знам да љубомора зна ту бити проблем (педагог сам по струци и 18 месеци је разлика између мојих рођени сестара).

godine me stizu :D salim se. Hocu kada opet pocnem da radim da ne prekidam. I necu vise da se vracam na pelene i budjenje, jako mi je tesko bilo kada sam rodila drugo dete da se naviknem opet na sve to. Sada sam u baby mood -u ^_^ Izmedju prvo dvoje mi je razlika 5 i po god i veruj mi ljubomora je tu. Nema to veze sa razlikom u godinama vec je drugaciji nacin ispoljavanja ljubomore pa deluje da su mladji ljubomorniji. I moja mama je pedagog i kaze da je bolja manja razlika jer tako mala deca nemaju "duboke" emocije. Zato ih brzo prodje bes, radost npr. Ali javicu vam utiske. Kada sam rodila drugo dete, moje prvo je jako patilo, iako je sama htela batu/seku. Sada je to super ali bude situacija kada ispliva ljubomora

Izmenjeno od strane MakiJana
Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kako ste trudnice 1x?

Генерално, суперишка :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se ubacim :-D razlika izmedju brata i mene je tacno 18 meseci. Ni jednog jedinog trenutka nije ispoljio ljubomoru. Bio je izuzetno pazljiv i dobar prema meni. I dalje je :-D slazem se da nema veze sa razlikom.

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.