Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Jel' zna neko gde se nalazi tema o imenima za bebe? 

Treba mi inspiracija.

Čini mi se da nikad nećemo smisliti ime, nijedno mi se ne sviđa, ne znam šta da radim. 

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poreklo, znacenje, simbolika imena, Roditeljstvo

Pokusala da link postavim, ne ide... 

 

Oblacak i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Broc, našla, evo listam. 

 

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene, ja malo bila u guzvi ovih dana...

Juce smo bili na EUZ, ja i moja devojcica smo super, ona sada ima citavih 300gr :wub: i malo smo veci za tu nedelju ali kaze doktor sve super. Nekako je mala a velika, ja nisam ni disala ni treptala samo je gledala kako se meskolji i okrece. Tacno tamo gde sam je osecala su joj nogice pa me uredno sutira, :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milicam kakav je jastuk?Ja se razmisljam da ga porucim,ali prvo da prodjem ekspertni.Cele noci prebacujem jastuce izmedju nogu i ispod glave.

Oblacak, jastuk je savrsen. Ja sam bas lose spavala, uopste nisam mogla da se namestim, sve me je bolelo ali ovaj jastuk je kao na oblaku da spavas, udobno i mekano sa svih strana. MM hoce da ga prisvoji, sada idemo kod mojih i planiram da ga ponesem, vec vidim da cu ga jedva sacuvati. :D

Ja sam ga uzela preko Amazona, evo ti link cisto da vidis kakav je , da znas sta da trazis posto ih ima raznih.

https://www.amazon.de/dp/B01HL1UYOC/ref=pe_386171_37038021_TE_3p_dp_1

 

 

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro od nas troje ;)! Shana blago tebi,more i u septembru sa bebom,mmmmm super! Milicam hvala,pogledacu,ja se cele noci okrecem,jesi li ga preko amazona i narucila?Margarita nama bio problem da smislimo ime za devojcicu,a ostalo nam da za drugog batu nadjemo ime!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak, preko Amazona sam ga narucila, ali ne znam bas kako to funkcionise u Srbiji. 

Mi se dvoumimo izmedju Mila i Lara sada, oba nam se mnogo svidjaju i idu uz prezime, pa mi sada krivo sto nisu bliznakinje. :D

shana i Oblacak volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Oblačak, eto nisam ni razmišljala da ću ove godine u tom sastavu ići možda na more, ali ako sve prođe kako treba, možda i odemo porodično svi sa bebom u septembru. Miliccam, baš su lepa imena i Lara i Mila. Nama je seka od tetke Mila, a kumica nam je Lara. Oblačak, koja muška su u opticaju? Margaritta, a ti o kojim imenima razmišljaš? Ja sam vam rekla da smo mi rešili ime za devojčicu između Una i Iskra, izglasali smo Iskra. Tako da imamo Janu, Lazara i imaćemo Iskru. 

Izmenjeno od strane shana
miliccam i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Shana, veruj da nemam cak ni uzi izbor. Sin mi se zove Dusan, prezime nam nije uobicajeno, i sad koje god ime da gledam, ili ga imamo u porodici, ili ne ide uz Dusan, ili ne ide uz prezime. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak, kod nas ti je najslicniji tom Milicinom Beluga jastuk. Ja ga imam i stvarno je spas, ne znam kako bih bez njega. Imam ga jos od prve trudnoce, kasnije sam ga koristila i za bebu, ogradjivala ga njime, generalno ga stalno za nesto koristimo. Obozavam ga! Ima slicnih da se kupe u Aksi i bebi radnjama, pa mozda ima i drugih proizvodjaca, ali za Belugu garantujem da je kvalitetan i dobar, a njega salju na kucnu adresu.

Oblacak i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto je Dušan, kako drugačije nego još jedno carsko ime uz njega da dodate kao naš Lazar. Dušan i Lazar :-)

Oblacak i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Milana i Lazara imamo, to su nam braca od rodjene tetke, pa mi glupo. Meni je inace Milan prelepo i sigurno bi mi bilo medju prvima na spisku da nije toga. A zanimljivo je da ja samo najblize brace imam cak osmoro, a mm trojicu, i tacno su pokupili sva najlepsa imena - Lazar, Stevan, Sasa, Milan... Sta da kazem, mi u familiji volimo klasicna imena. 

Svejedno, ja naginjem ka Davidu, ali mm se nesto premislja. I Sasa mi se toliko svidja da mozda zaboravim na familiju. 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj brat ima Dusana i Stefana. Meni je odlicna kombinacija Milan i Dusan, jer su lepa znacenja i oba na nasem jeziku. Eto.

A familija, sta ima veze, moja mama ima sestre od rodjenih tetki koje se zovu kao ona i moja tetka. Ne od iste tetke, ali obe su im rodjene tetke.  Ako sam jasno napisala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je jedan Nikolaj,a za drugog smisljamo,u opticaju su Vukan,Boris,i jos da prelistam da nadjemo jos koje ime.Razmisljala sam izmedju Beluga i nekog Gnezdo jastuka,pa da narucim,jer mi je stvarno potreban

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo i dve Jelene u blizoj familiji, pa smo stariju zvali velika Jelena, a mladju mala Jelena. :)

Sad je jedna u Americi, a druga u Norveskoj, a i da su blize, tesko da bi im smetalo sto nose ista imena. 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasla sam ovaj oglas za jastuk. deluje mi bas zgodan i prejeftin. 

https://www.oglasi.rs/oglas/862503/ostalo+novi+sad

Moj je kao banana, ima kopcu na krajevima, sto je super za kasnije, kada ga koriste i bebe, a u sredini ima deo sa cicak trakom, koji se namesti tako da beba moze da lezi, a da ne propada. Moji decaci se bas cesto igraju sa tim jastukom, te im je to camac, pa brod, pa tu kao spavaju, pa smisljaju razne akcije, sede zejedno na njemu ili leze kad gledaju crtani itd. Punjen je sundjerom.

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da njih sam isto pogledala,e sad jos da odlucim koji jastuk da narucim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame opišite mi molim vas double test, i saopštite mi koliko dugo se čekaju rezultati. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doktor pogleda bebu na uz, uzme mere, izvade ti krv i rezultati su gotovi za dva radna dana (drzavno).

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doktor pogleda bebu na uz, uzme mere, izvade ti krv i rezultati su gotovi za dva radna dana (drzavno).

hvala, znacznači standardno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan ženice? Kako ste? Jesu li ofarbana jaja za sutra? Mi smo juče našarali i danas deca otišla kod bake. Ja se vratila malo prilegla, pustila muziku, laptop u krilu, kafica u drugoj ruci, milina :-) Malo da ova gegava trudnica predahne :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.