Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala  Cipelić! Divna si, nisi zaboravila! Evo u pauzi, dok ne dođe sledeća tura gostiju, da vas pozdravim i čestitam dečici Vrbicu. Izvolite na torte! Juče sam se raspala od 7h do uveče nisam sela. Uradila briseve, u utorak rezultati,u sredu kontrola, urinokultura dobra, nema izolovanih bakterija za antibiogram.Onda mesili, spremali kuću, sve me mišići na guzi bole, kao da su mi neki živci uklješteni. Još večeras da preživimo, pa da sutra odmorimo. Kako ste vi danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamice pomozite malo u izboru: Drago ili Draško?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepse mi je Drago, Drasko mi je vise nadimak, a nedavno sam cula za ime Dragos (s kao Spanija na kraju)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj teca se zove Drago. Tako da navijam za to ime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja glasam za Draško :-)

Nema vas danas ceo dan nigde nikoga! Mi odmarali posle jučerašnjeg dana prepunog gostiju. I baš mi prijalo da ne radim ništa :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se spremam na put, 1800km u jednom pravcu, autobusom :D (znam, nisam normalna....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago za mene ima sentimentalnu vrijednost i lijepo značenje a Draško mi je nekako kul:), mada slažem se sa Broccoli Draško može da bude nadimak. Hvala drage mame...Vaskrsija.......ako se doktor slaže srećan put!B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamita, slaze se i hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaske, gde ides? Svrati do nas ako ti je usput :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaske, gde ides? Svrati do nas ako ti je usput :D

idem u pizdince, preko puta Svedske :)

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar i sunčan dan svima! Sinak i ja prošetali, sada ćemo po seku u školu. Sutra rezultate briseva da pokupim i imam sve analize za kontrolni pregled u sredu. A pregledaće me i ginekološki, osim ultrazvuka, najavila mi je već. Kako ste? Srećan put Vaskrsija :-) U sredu ću pitati doktorku za more, pa kako god kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!!!Mi veceras na kontrolu ,samo jos rezultate od brisa i urinokultrure da podignemOd jutros imam malo kontrakcije,jos sam i stolicu imala pa mi je i stomak onako napet.Spakovacu jednu torbu,za svaki slucaj,ako dr resi da me malo ostavi u bolnicu zbog tih kontrakcija.Jos sam od srede bas napeta psihicki uznemirena,i jedva cekam uz veceras.Vaskrsija sretan put,ako ti je dr odobrio uzivaj.Mi more sigurno propustamo,ali mi veruj te,u ovo trenutno to zadnja stavka o kojoj mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

idem u pizdince, preko puta Svedske :)

sta ces tamo? Posao ili uzivanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta ces tamo? Posao ili uzivanje?

idem na neki koncert i da vidim sestru

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

idem na neki koncert i da vidim sestru

znaci komplet uzivanje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci komplet uzivanje :wub:

ma da, deca ostaju i sutra ce mi biti frka kad krenem :D

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zene,nigde nikog ovde na forumu;)Sve vredne,spremaju praznik!Ja da se javim,bila kod mog dr,potpuno me je umirio,od tad mi se i kontrakcije smirile,koje su ocigledno od stresa bile na nervnoj bazi.Gledali smo se na 4D,bebice su zevale,krile se,mahali nam.Uglavnom rece da ako i postoji negde da cistica,vrlo je diskutabilno to videti,da treba da uzivam,i da se opustim.Oko 24-25-tog icicemo na ekspertni,zakazali kod negog dr.Stojica,on je koliko sam razumela nacelnik na patologiji trudnoce,i zaduzen za visokorizicne trudnoce.Uh,bas sam se raspisala :)

Bubu 2, miliccam, Cipelic i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, Oblačak, super ste! Biće to sve u redu. Jesi li ti u Bg ili Novom Sadu? Gde ćeš se porađati?

Ja danas oko 5 imam zakazan uz. Baš sam nestrpljiva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neces poverovati,ja sam iz Paracina :)  Tako da cu se tu i poradjati.Zato lekare iz Bg-a i N.S-jako slabo znam,vidim da sve hvale ovu dr Novakov,ali za kod nje smo zakasnili za termin,zvala sam,ali je sve popunjeno.Jako nam je nezgodno jer smo bas udaljeni.Margarita i ja tako pred svaki uz,trema,srce hoce da izleti!Probaj da se opustis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja sam seljanka, ja kao da drugi gradovi ne postoje. Nego sam mislila da si na vto i nekako sam zbog toga pretpostavila da si odatle.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:D:D Opusteno,ovde zaista jako retko ko iz drugih gradova i pise.Mi jesmo bili na vto u N.S. zato sto sam ja iz te struke,tj medicine,i sve pozitivno sam cula o njima pa samo se zato i odlucili za njih!

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene sa ultrazvuka, sve je u redu, lepo rastemo, navodno nije krupniji bebic, sve kako treba. Mnogo je nisko pa moram da lezim da probamo da ga malo "podignemo" i pojacala mi je utrogestan zbog kontrakcija. Duuugo je gledala, nikako da vidi pol i na kraju videsmo pisu. :wub: 

Cipelic, Bubu 2, Oblacak i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče i od mene! Danas nam je mnogima bio dan za kontrolu i uz :-) I ja sam danas bila na kontroli. Načekala se, doktorka bila u porođajnoj sali i onda jedno sat vremena i više sam čekala. Devojka lepo napreduje, imamo 830 gr i sada se devojka karlično okrenula, a bila je poprečno. Izlupala je doktorku kako priđe uz, tako gard, pa udarci sa svih strana. Nema kontrakcija, mirno, grlić zatvoren, srednje mek, posteljica drugi stepen. Inače me je i ginekološki pregledala. Rezultati svi dobri, jedino brisevi bakt.kul vag.i cerv. bez patogenih bakterija, ali mikološka kultura pokazuje candidu, pa mi prepisala  vaginalete kansen, pa da ponovim briseve za sedam dana. Kaže da to nije ništa strašno. More neće moći u junu, ali kaže zato bez problema da idemo u septembru sa bebom, jer ona misli da ću se oko 15.7. poroditi i kaže tamo taman početkom septembra da idemo. To svakako ništa neću unapred, sve zavisi kako će proći porođaj i rana kakva će biti. Kaže žena, šta rade bebe koje se rode i žive na moru i da nema razloga za brigu da se tada ide. A ovo u junu je rizično jer je treća trudnoća, pa može da krene ranije. Raspisah se ja baš...;-)

Bubu 2 i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.