Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

znam kako je. Ja sam jela ko vrabac. Sad non stop nesto zvacem. Trazi mi se prosto. Ali tek je krenulo u osmi kad sam usla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, meni posle kst-a obicno nije ostajalo ni din, a i ako pretekne bude za neke kifle :huh: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pojedoh red cokolade :( Ali posto sam za rucak jela neslani potaz, klot dinstan karfiol i nemasnu i neslanu sniclu, nije tako strasno. 

Joj ljudi kako meni nedostaje neka masna punjena pljeskavica sa brdom priloga ili neka prezacinjena

ma Rag jedi sta ti se jede,ionako ne mozes pojesti kilo kad ti se zeludac stisnuo...ja sam supicu pire i sniclu.i kupus salatu.sasvim obican rucak.normalno manje solim nego inace ali to je sve. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj da po citav dan zvacem nesto, ali sve neslano i sa sto manje masti. Kao gladna godina sam, ne gasim drobilicu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kad vas citam mene sramota da kazem sta jedem. Masno, slano, mesiste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kad vas citam mene sramota da kazem sta jedem. Masno, slano, mesiste...

ma samo isprati za ne daj boze pritisak,ako ti ne smeta a ti udri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nizak je do sad bio... a doktorka rekla da udarim po proteinima pa ja shvatila ozbiljno to :lol:

svejedno i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A  ovo moje cudo u stomaku ne reaguje na cokoladice i slatkise. Al kad pojedem pljesku u lepinji skace ko skakavac :P

Ragdoll85 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao jao hrana!!! 

ragdoll, dodji kod mene na humus i falafel, bas sam veceras potopila leblebije i ima da napravim gomiletinu falafela i stavim sirove u zamrzivac, pa kad mi se jede samo izvadim i spremim ih zacas. ko ce da ceka ceo proces kad navali glad. :D

primila sam se na one nudle ljute, a inace ne jedem nikakvu instant smece hranu. uzas!

meni svekrva donela kajmak, ali srecom, poceo je post.

 

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao jao hrana!!! 

ragdoll, dodji kod mene na humus i falafel, bas sam veceras potopila leblebije i ima da napravim gomiletinu falafela i stavim sirove u zamrzivac, pa kad mi se jede samo izvadim i spremim ih zacas. ko ce da ceka ceo proces kad navali glad. :D

primila sam se na one nudle ljute, a inace ne jedem nikakvu instant smece hranu. uzas!

meni svekrva donela kajmak, ali srecom, poceo je post.

 

Bez lebebija ne mogu da zmislim dan! I sirovog badma... Me smem ni ljuto :(

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dobro pamtim i Banjalucki cevap lad se vracamo sa svirke iz Panceva... Ma dajte zene oci mi ispadose izbalavih telefon. Kad smo vec kod leblebija falafela i tih divnih bliskoistocnih stvari, podsetile ste me na baba ganoush. Imam divan recept direkt iz Izraela . Pasce danas.

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj bre zene nije dobro kad citam sve ovo srce mi preskace... :D

Ja dobro pamtim i Banjalucki cevap lad se vracamo sa svirke iz Panceva... Ma dajte zene oci mi ispadose izbalavih telefon. Kad smo vec kod leblebija falafela i tih divnih bliskoistocnih stvari, podsetile ste me na baba ganoush. Imam divan recept direkt iz Izraela . Pasce danas.

draga, sta je baba ganoush? zvuci mi onako mmmmmm prste da polizes... 

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,sad opet ja nesto sto nema veze sa aktuelnom temom...

smorila sam se vrhunski,pomerili mi ogtt za ponedeljak,jer onaj klinja ato radi nije ni zakazao ni nista,bas sam ih iskritikovala gore...

a i inace sam smorena,svaki dan maltene isti,sve se vuce,ne znam vise ni sta da jedem,a i ne jede mi se,po ceo dan samo vodu pijem i piskim,i tako ukrug...mislim da sam nocas malko i prsla,macka se razlupala pa sve u besiku sto puta sam ustala da idem u wc... a i smorila sam se zaista,ali zaista sto sam evo priznajem bez sexa sedam meseci...tako me nekad spopadne smorcina zbog toga da je to strasno...doktorku nisam ni pitala zadnji put,reci ce zena da sam sexualni manijak...nimfomaJka :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baba ganoush ti je pa prakticno pasteta od plavog patlidzana. Ali toliko ukusna da kada sma prvi put napravila ja sam je jela za dorucak rucak i veceru dok nisam sve pojela.

Ja cekam jos desetak dana da idem kod dr da mi da da uradim urin i krv taman ulazjm u deveti pa da uzmem i uput za porodiliste. Taj ogtt mi niko nije nibspomenuo. Doduse meni je secer jedva 3.4.. Normala mi je 3.1 haha prakticno moram da jedem testenine i slatko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se nekako cini da ce ovaj decembar i januar proci brzo zbog praznika i praznickog ludila... uvek sam volela NG i smisljati sitnice i pokloncice za drage ljude... tako da verujem da ce i to brzo proci... jedino taj februar, al boze moj, sve prolazi pa i on ce... 

Cintia, Tackicca i Ana87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ima i ovde trudnica koje nisu radile ogtt,ali otkud znam ako je doktorka rekla da je obavezno onda ajd da ga radim.nego mrzim kad me setaju kao majmuna,kao da mi je lab.iza kuce pa da se prosetam..jer moram da cimam M da me vozi,pa se on vraca na posao,pa ponovo posle izlazi da me vrati...a zatrpani su poslom juce nije stigao da jede normalno,jeo na rate od stranaka i predmeta...ide kraj godine,sad su svi poleteli svi cekaju zadnji trenutak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakvi missN,svaki dan sam prozivela kao godinu...a pokloni i ostalo kod nas nisu aktuelni,niti imam novca za taj sport...to jeste lepo ali sa platom od 40 000 ,plus kredit tesko da ce iko ista dobiti od mene osim cestitke ....a ja jos nijedno trudnicko nisam dobila...tako da idemo u fazonu,vazno nam je da se postujemo i pomazemo,to su nam najveci darovi...

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko pokusavam da slikam o resize sliku da moze da se uploaduje do sad sam mogla da iskucam sve... Kad doruckujem onda u posto me proradila nervoza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao jao hrana!!! 

ragdoll, dodji kod mene na humus i falafel, bas sam veceras potopila leblebije i ima da napravim gomiletinu falafela i stavim sirove u zamrzivac, pa kad mi se jede samo izvadim i spremim ih zacas. ko ce da ceka ceo proces kad navali glad. :D

primila sam se na one nudle ljute, a inace ne jedem nikakvu instant smece hranu. uzas!

meni svekrva donela kajmak, ali srecom, poceo je post.

 

Jaooo jel imas neki dobar recept za falafel? Ja sam zivela u Izraelu neko vreme, i davili smo se u falafelu, mogla bih svaki dan da ga jedem! Ali od kad smo se vratili nisam se usudila da probam da ga napravim jer sve mislim da ne moze da ispadne onako dobar kao njihov :D humus sam pravila ali opet mi nije to to kao onaj tamo bez kog nisam sedala za sto, ali ne znam gde gresim :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je to do ras el hanut. Kojeg ovde nema a nikad ne mpze da bude kap njihov i da probas da ga napravis. Ja sam ga dobijala direktno iz Izraela. Maltene u supu sam ga stavljala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u Beogradskoj ulici ima ma meru da se kupi humus. ODLICAN je mala rec kakav je. Prave ga Izraelci... Svaka im cast zaista.. Njihova piletina u humusu. Veruj mi nema manu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kad stignes,mogu ja da potrazim i na netu nego volim iz prve ruke neki dobar recepat :D

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.