Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Uh, ja imam problema sa vodom, nikako da sastavim par dana po 2l... jedan dan popijem dosta, pa me onda ona trckaranja u wc toliko izmaltretiraju da mi se sutra smuci voda, i sve tako... ali dobro, navici cu se, meseci su preda mnom :D

Hvala na lepim zeljama, javljam se kad zavrsim :) malopre sam na silu spavala 2 sata, budila sam se par puta ali se opet nateram da zaspim, samo da mi prodje vreme do pregleda... odoh da se spremam najzad :)

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja na silu popijem 2 litra, a rekli su mi 2-3 l dnevno zbog blago smanjene plodove vode. 

Anci, javi sta kaze doca i  sta nam radi bebana ^_^

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde da vam pozajmim moju zedj,ja sam non stop zedna i non stop pijem vode,i nekad mi bude i muka od tolike vode,ali zedna kao da jedem ne znam ni ja,valjda samu so...mozda sto je suv vazduh u kuci,iako sam stavila posudu sa vodom

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeey devojke, evo mene sa izvestajem :) gledala me je bas detaljno na ultrazvuku, pola sata je onom sondom proucavala bebine organe, i kaze da je za sada sve u redu :) bas se trudi da pogleda sve do detalja, ne kazu dzabe da je najbolja za gledanje UZ :) uh, sada  mi je puno laknulo kada znam da je i dalje sve u najboljem redu :)

P.S. Iako su do sada "sumnjali" da je decko, ipak je devojcica :baby::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaka cast za princezicu! Neka je ziva o zdrava!

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Ana, stize princezica! :wub:

Blago vama sto ste stalno zedne i pijete vodu sa uzivanjem, ja da bih dogurala do 2l moram da se teram. A da ne pricam da cim popijem jedan gutljaj, odmah trcim u wc. Sto me posebno nervira na poslu. -_-

missN i Ana87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaala na cestitkama svima :) ja bih volela da imam i devojcicu i decaka, s tim sto sam nekako prizeljkivala da bata bude stariji (ali ko mene pita hahaha) :D i svi su mislili da je decko, jer sam ja tako sportski tip, ne nosim haljine, ne sminkam se, i nekako je svima uz mene iso deckic :D ali samo nek je zivo i zdravo! :)  

merima, missN, Cintia i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Ana, stize princezica! :wub:

Blago vama sto ste stalno zedne i pijete vodu sa uzivanjem, ja da bih dogurala do 2l moram da se teram. A da ne pricam da cim popijem jedan gutljaj, odmah trcim u wc. Sto me posebno nervira na poslu. -_-

bogami nekad mi bude i muka od tolike vodurine aki sta cu kad sam zedna.sve me nesto mrzi od jutros,vidim da ni ostatak drustva nihe bolje,jedva sam stavila onu supu da se kuva,sva sam nesto smrzla,a lozi se.. evo zavukla sam se pod cebe i jorgan resavam ukrst.reci..brrrrr zima,bas sam baba,a obucena sam kso eskim...macketina se samo vrcka,sad je pocela da "seta"pi stomaku,sinic je stigla do desnog rebra pa uprla tvrdoglavica pa gura li gura :-D

Ragdoll85 i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

covece tastatura mi je odvratna,ispadoh nepismena.u svakoj reci po jedno pogresno slovo.strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na poslu, zavrsavam pregledanje vezbanki, imam i predavanja danas, posle idem po decu u vrtic i da se malo prosetamo, a sutra cu i ja da se ususkam u kuci i odmaram. Opet sam u iskusenju da zgresim i kupim sebi parce pice za uzinu, da premostim do rucka koji me ceka kod kuce. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na poslu, zavrsavam pregledanje vezbanki, imam i predavanja danas, posle idem po decu u vrtic i da se malo prosetamo, a sutra cu i ja da se ususkam u kuci i odmaram. Opet sam u iskusenju da zgresim i kupim sebi parce pice za uzinu, da premostim do rucka koji me ceka kod kuce. :P

jaooo setnja, sta to bese?! zaboravila sam kako izgledaju ljudi i izaci u civilizaciju. A vec po komsiluku kruzi prica da sam se vratila kuci kod mojih jer me nema... dokoni ljudi :P

 

Ragdoll85, Ehinacea, bepce i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos, drugarice :) ne znam za vas, ali ja sam stalno toliko pospana da to nije normalno...danas sam pricala preko skajpa i cini mi se da sam u jednom trenutku zadremala...a sad treba na posao...popila sam kafu jer se plasim da ne zaspim za volanom, a imam skoro sat vremena da vozim do posla  brrr

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo setnja, sta to bese?! zaboravila sam kako izgledaju ljudi i izaci u civilizaciju. A vec po komsiluku kruzi prica da sam se vratila kuci kod mojih jer me nema... dokoni ljudi :P

 

hahahahahah to su i o meni pricali...sta ces,dokoni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mahni im sa prozora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad me srela komsinica pita od kud ja?! A ja kazem da sam dosla da malo sredim stan, skuvam rucka  i vracam se mojima :D  pa za mesec dana eto me opet... o boze gde ja zivim!

merima, svejedno i Zoe86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadala se socnom tracu sto posto :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha missN kraljice, e neka si joj rekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehi jesi kupila picu na kraju? :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak nisam, uzela sam kao zdraviju varijantu, stapic od heljde i pitu sa jabukama. :P

missN i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pojedoh red cokolade :( Ali posto sam za rucak jela neslani potaz, klot dinstan karfiol i nemasnu i neslanu sniclu, nije tako strasno. 

Joj ljudi kako meni nedostaje neka masna punjena pljeskavica sa brdom priloga ili neka prezacinjena azijska hrana... mljac!

Ehinacea, Cintia i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne razumem sto zene ne jedete sta vam se jede... Ja sam sve jela i to duplo vise nego sto sam jela pre trudnoce. I iako vaga kaze 10kg vise. Da nemam stomak niko ne bi znao da sam trudna. Izgledam iato. Nosim iste stvari. Mnogo emergije nase telo trosi u ovom stanju . Mmm pljekaaa

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne smem zbog zuci. Poludela od kako sam trudna. Ne mogu da lezim na desnoj strani duze od 15 min. A ako se ne pridrzavam ishrane i enzimi podivljaju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaa u tom cucu grmi zec.... Pa jebem mu misa... Bice bolje. Ti naruci u porodiliste da ti donesu "Slonovo uvo". Pljeskavica od 350g. Bila nekakad da se kupi kod Cuburskog parka. Svako vece iz kst-a sam je ko devojka smazala. Ne znam da li si oz Bg i da li ti ista od ovih pojmova nesto znaci :D

Ehinacea, svejedno i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh meni moji poslali prsutice, slaninice, cvarke... odrah se... a slatko tamanim,mada ja pre trudnoce nisam slatko nista jela. Sad omlatim cokoladu u cugu. 

A komsiluk mi je ludnica ovde... najbolji i najpouzdaniji video nadzor :D

Tackicca, Cintia i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.