Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Aaa Merima ja ne kukaaam uopste vise od kad su mi prosle mucnine i povracanje :D rekla sam sebi tada samo da mi prodje ovaj horor i sve cu ostalo da prihvatam sa osmehom :D ali sad kad pocne da mi raste mnogo stomak mozda promenim filozofiju :D heehehe 

Nira, tvoj tata nebi nikako voleo da ti sekiras bebu tako sto si tuzna, razmisljaj tako o tome... nego bi voleo da budes pozitivna pa da i njoj bude lepo u stomaku... 

Neko je pitao za utrogestan, ja sam probala par puta vaginalno kad legnem da spavam i nekako kao da me je iritirao, ma odvratno, i onda sam ga pila bez obzira sto mi je stvarao vrtoglavice i pospanost, nisam mogla da ga istrpim onako dole... 

Upravo osecam nesto u stomaku kao kad ti zaigra oko pa ti onako igra misic, jel to mozda beba? :) a mozda je ipak i stomacni misic, jer sam osetila u pravilnim razmacima par puta :)

 

Tackicca, Ragdoll85 i missN volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc je platio frizider, a danas ce studenti! :P

Ana to je beba. :wub:

Ana87 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, koja si nedelja? Meni je tako stalno igralo u prvoj trudnoci, jos od 12-13. nedelje i jedna zena mi je rekla da je to beba, iako mi je bilo neverovatno, bas deluje prerano...evo sad u istom periodu mi se pojavilo to treperenje...ne znam sta da mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaa Merima ja ne kukaaam uopste vise od kad su mi prosle mucnine i povracanje :D rekla sam sebi tada samo da mi prodje ovaj horor i sve cu ostalo da prihvatam sa osmehom :D ali sad kad pocne da mi raste mnogo stomak mozda promenim filozofiju :D heehehe 

Nira, tvoj tata nebi nikako voleo da ti sekiras bebu tako sto si tuzna, razmisljaj tako o tome... nego bi voleo da budes pozitivna pa da i njoj bude lepo u stomaku... 

Neko je pitao za utrogestan, ja sam probala par puta vaginalno kad legnem da spavam i nekako kao da me je iritirao, ma odvratno, i onda sam ga pila bez obzira sto mi je stvarao vrtoglavice i pospanost, nisam mogla da ga istrpim onako dole... 

Upravo osecam nesto u stomaku kao kad ti zaigra oko pa ti onako igra misic, jel to mozda beba? :) a mozda je ipak i stomacni misic, jer sam osetila u pravilnim razmacima par puta :)

 

to je to mila :D a za utrogestan ja isto tako. Odvrstno mi je i pijem ga.iako sam pospana i lupa mi srce.

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, koja si nedelja? Meni je tako stalno igralo u prvoj trudnoci, jos od 12-13. nedelje i jedna zena mi je rekla da je to beba, iako mi je bilo neverovatno, bas deluje prerano...evo sad u istom periodu mi se pojavilo to treperenje...ne znam sta da mislim.

ma kakvi prerano. Oseti se to. Pogotovo ako ti nije posteljica na prednjem zidu
Ana87 i MatroNadja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste beeeeebaaaaa!!! tako je i meni bilo,identicno!!!! a ne mogu da verujem da nam se svima desilo isto!!!:De sad krece zuraja Ana,uzivaces :wub:

MatroNadja, Melisa-megi i Ana87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paaaa jupi jupi jeeee! 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MatroNadja u 19.nedelji sam :) 

Posteljica mi je na prednjem zidu, zato i ne ocekujem da bas uskoro osetim neko jako lupkanje, ali povremeno mi se ovo desi...i pre neki dan isto mi je tako kao zaigrao misic :D ili beba :D 

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Sad sam malo proucavala onaj spisak trudnica, @Ehinacea ti si odmah ispred mene, znaci u tebe gleeedam i cekam tvoj porodjaj kao ozeblo sunce, kad se ti porodis ja skacem na zastrasujuce 1. mesto na listi :D 

Merima, jel tebe nema na spisku ili sam ja corava? Kad je tvoj termin bese?

MissN i tebe nema, upisujte se da nam bude lakse da pratimooo :D 

Izmenjeno od strane Ana87
Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam malo proucavala onaj spisak trudnica, @Ehinacea ti si odmah ispred mene, znaci u tebe gleeedam i cekam tvoj porodjaj kao ozeblo sunce, kad se ti porodis ja skacem na zastrasujuce 1. mesto na listi :D 

Merima, jel tebe nema na spisku ili sam ja corava? Kad je tvoj termin bese?

MissN i tebe nema, upisujte se da nam bude lakse da pratimooo :D 

kako se upisuje? ja malo palim na guranje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja cu jeste beeeeebaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pobrljavila tastatura.ja cu polako,ima vremena.iz nekih svojih razloga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MatroNadja u 19.nedelji sam :) 

Posteljica mi je na prednjem zidu, zato i ne ocekujem da bas uskoro osetim neko jako lupkanje, ali povremeno mi se ovo desi...i pre neki dan isto mi je tako kao zaigrao misic :D ili beba :D 

i moja je na prednjem,i upravo suprotno,ova moja macketina kad je zalupala,samo sam se uhvatila za stomak nisam znala sta me snaslo! posle sam se smejala sama sebi :D sinoc je lupkala i M je mazi i u jednom trenutku sav ponosan kaze:"dala mi je ruku,pomazila me po dlanu!" a ona isturila budzicu tacno tamo gde je drzao ruku,ja rekoh to moz' da bude i dupe,otkud znas.ne,ubedjen da je ruka.dakle,palo prvo rukovanje :D

missN, MatroNadja i Melisa-megi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam malo proucavala onaj spisak trudnica, @Ehinacea ti si odmah ispred mene, znaci u tebe gleeedam i cekam tvoj porodjaj kao ozeblo sunce, kad se ti porodis ja skacem na zastrasujuce 1. mesto na listi :D 

Merima, jel tebe nema na spisku ili sam ja corava? Kad je tvoj termin bese?

MissN i tebe nema, upisujte se da nam bude lakse da pratimooo :D 

ja sam ga vec naucila napamet :P otkud znas,cek samo kad ti se pojavi neka nova clanica i uskoci,kao sto je sad skoro bilo ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc je platio frizider, a danas ce studenti! :P

Ana to je beba. :wub:

daj resenja,da im sapucem!! 

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da znate posteljica se pomera meni je sad na prednjem zidu. A pre toga je bila usadjena udesno. Sad je na sredini. Sinoc sam bas mnooogo citala o posteljici :D

Cintia i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MissN ma samo napisi poruku na temi spisak trudnica kad ti je termin i ubacice te neko od admina :)  

Merima zanimljiv tekst :) mada  meni niko nije pricao da li je levo ili desno, samo pise da je na prednjem zidu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni su rekli da je na prednjem zidu nista vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomoc! Nocas , a evo i danas me muce kontrakcije, bezbolne su ali relativno ceste, uglavnom mi se stvrdne stomak oko pupka i pritisne pluca, dijafragmu, sta sve ne! inace sam 26.nedelja, blizanacka je u pitanju :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko su ti česte kontrakcije?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad se dese,gledaj na sat..ako su ne daj Boze na dva ili pet minuta,pakuj se i u bolnicu,pogotovo sto nosis blizance!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nema pravila, neki put na 10ak minuta, 2-3 budu, pa ih nema neko vreme, pa bude jedna pa za sat vremena jos jedna, a sad evo cini mi se na 5 minuta i zadnjih pola sata, bilo ih je 3-4. A mozda i tripujem, mozda su se tako cudno namestile bebe da guraju jedna gore druga dole (osecam i pritisak na besiku) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čini mi se da je Kikiriki govorila da ako ih nema više od dve do tri na sat, onda nema problema. A ako su češće da bi ipak bilo pametno posetiti doktora, ali bez čekanja. Ne želim da stvaram tenziju, ali mislim da je ona tako govorila. Možda i nisam u pravu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.