Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

sto se ucutao II trimestar?jedino nas tri nesto dzimrijamo,koliko se decam bilo ih je jos?gde nestase zene?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kad i kako se meri grlic? :) meni jos uvek niko to nije pominjao, mozda je rano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kazu zene da to doktori vide na svakom uz,i ako je sve ok,ni ne pricaju nista.premotaj ranije postove od Kikiriki,zena super objasnila,da ne budes u ne znanju kao ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neznanju,bem ti tastaturu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki bi trebalo da otvori ordinaciju majke mi :D 

Ili napise nesto kao vodic... njeni saveti uvek pomognu

Ovde samo nas tri kukamo... aaaa pa precicemo i mi u treci :D ili da vrbujemo zene iz prvog :D

Kikiriki, Ragdoll85 i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

taman cete preci dok se januarke isporadjaju,da vas ne "grde" kao mene...;) mada nam je mrsav drugi t-Ana,Nira,Miss,Ragdoll,Matro i ja...jesam preskocila nekog? i samo kukajte zato i jesmo tu,coveku lakse kad se izjada...a buduci da smo vecina prvorotke,ne mozemo da znamo ako ne pitamo...:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se ucutala, razlog znate... Mislim da je mali decak dobro, neprestano se vrti... To me raduje, inače sam tuzna... Trudim se da radim stvari koje bi tata voleo da radim, tako da smo izabrali kolica za bebu... :-) 

Zoe86, sakovac, Ehinacea i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Nira...nista,pusti da vreme leci...nista se tu ne moze...je l'ne pijes vise bensedin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista tako ne ume da te umiri, razveseli i usreci kao to meskoljenje u stomaku. 

Zao mi je Nira sto moras da prolazis kroz to... al imas tvog deckica da te tesi i voli, i da trazi ljubav :babymommy:

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ja sam sva raspilavila sad, moja snaja ( citaj sestra jer je obozavam) mi poslala bebece stvarcice od njenog sina... joj kad videh one male carape suze mi krenuse... jedva cekam april da osetim taj miris beba :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nira, kakva ste kolica izabrali? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prestala sam da pijem bensedin dva dana posle sahrane... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zene, pa i ja sam vam ovde jos padobranka :D ali eto, nisam prvorotka pa bi kao trebalo ponesto i da znam...mada sam tocilo, priznajem, neke stvari mi objasnjavaju cak i drugarice koje nemaju decu -_-

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma daj Matro...a sta to nisi znala,recimo?ja skoro pa nista!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista tako ne ume da te umiri, razveseli i usreci kao to meskoljenje u stomaku. 

Zao mi je Nira sto moras da prolazis kroz to... al imas tvog deckica da te tesi i voli, i da trazi ljubav :babymommy:

Miss,u pravu si,samo sto je moja bas nisko danas,skoro sam prelezala ceo dan,samo sto sam jela i oprala sudove...trudicu se narednih dana da stalno lezim,mozda se mrdne,bas me to izludjuje,grozan je osecaj...kad sednem,boze me oprosti,kao da sam sela na nju...uh!!:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma daj Matro...a sta to nisi znala,recimo?ja skoro pa nista!!

e ne pada mi sad na pamet, ali znam da se maltene svaki dan necim novim iznenadim  :D a jos ako beba bude decak, tek ce da mi bude kao prvi put :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki bi trebalo da otvori ordinaciju majke mi :D 

Ili napise nesto kao vodic... njeni saveti uvek pomognu

Ovde samo nas tri kukamo... aaaa pa precicemo i mi u treci :D ili da vrbujemo zene iz prvog :D

ja sam za da neko ko bude imao vremena napise jedno iscrpno dogadjanje,tj.simptome koje je svaka od nas dozivljavala iz nedelje u nedelju...to bi bilo extra i velika pomoc buducim mamama,jer ono sto citam na bebcu i demetri retko kad da se poklopi recimo sa mnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nira vazno da ste ti i bebica dobro i super sto ste isli po kolica...

MissN i ja stavljam utrogestan vaginalno, nekad mi se cini da se pretvori u vodu, a nekad onako beo ceo iscuri. Isto ga stavim pred spavanje i ne mrdam do jutra. Mada mislim da ima i do toga koliko ga duboko stavim. Nekad me i iritira. Oralno dok sam ga uzimala sam imala vrtoglavice, ovo mi je ipak bolja varijanta.

Juce sam imala prvu BH skolsku kontrakciju, stegao mi se stomak, drzalo je nekih 20ak sekundi i onda se opustio. Nije bolno, ali je neprijatno. I to sam imala dok sam se odmarala. Danas sam ceo dan jurila na poslu i za decom i nista.

To sto pise na sajtovima je vise neki okvir, meni je mnogo informativnija bila knjiga Sta da ocekujete dok cekate bebu.

Merima mislim da treba da je nabavis. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, mene uhvatio neki umor poslednja 3 dana. Neverovatno kako ovo baksusce iscrpljuje. Bila sam malo aktivnija nego inace od kako sam na bolovanju, Tako mi se namestilo, a i ok se osecam fizicki. Posle silnog lezanja, trebalo mi je jos toliko da se malo opustim i pocnem da funkcionisem relativno normalno, pa sad nikako da nadjem ravnotezu. Obavim par stvari, prosetam malo i padnem s nogu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miss,u pravu si,samo sto je moja bas nisko danas,skoro sam prelezala ceo dan,samo sto sam jela i oprala sudove...trudicu se narednih dana da stalno lezim,mozda se mrdne,bas me to izludjuje,grozan je osecaj...kad sednem,boze me oprosti,kao da sam sela na nju...uh!!:mellow:

ovo moje cudo se javilo posle dva dana i to jedva. A juce je posteno skakao.... mene je snaja smirila i komsinica, koje su isto slabo osecale bebu...

merima i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

MissN i ja stavljam utrogestan vaginalno, nekad mi se cini da se pretvori u vodu, a nekad onako beo ceo iscuri. Isto ga stavim pred spavanje i ne mrdam do jutra. Mada mislim da ima i do toga koliko ga duboko stavim. Nekad me i iritira. Oralno dok sam ga uzimala sam imala vrtoglavice, ovo mi je ipak bolja varijanta.

Juce sam imala prvu BH skolsku kontrakciju, stegao mi se stomak, drzalo je nekih 20ak sekundi i onda se opustio. Nije bolno, ali je neprijatno. I to sam imala dok sam se odmarala.

ma ja stvarno vise nemam mesta tamo dole, super ako mogu i 2 cm da stavim.... 

a i meni od sinoc i danas u toku dana se ukruti stomak. Bas je cudan osecaj... desi se kad lezim na ledjima ili cim ustanem iz kreveta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nira vazno da ste ti i bebica dobro i super sto ste isli po kolica...

MissN i ja stavljam utrogestan vaginalno, nekad mi se cini da se pretvori u vodu, a nekad onako beo ceo iscuri. Isto ga stavim pred spavanje i ne mrdam do jutra. Mada mislim da ima i do toga koliko ga duboko stavim. Nekad me i iritira. Oralno dok sam ga uzimala sam imala vrtoglavice, ovo mi je ipak bolja varijanta.

Juce sam imala prvu BH skolsku kontrakciju, stegao mi se stomak, drzalo je nekih 20ak sekundi i onda se opustio. Nije bolno, ali je neprijatno. I to sam imala dok sam se odmarala. Danas sam ceo dan jurila na poslu i za decom i nista.

To sto pise na sajtovima je vise neki okvir, meni je mnogo informativnija bila knjiga Sta da ocekujete dok cekate bebu.

Merima mislim da treba da je nabav

a nema kod nas u bibl.a sad da je kupujem.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupi je, ima korisnih stvari i oko porodjaja i prvih 6 nedelja posle porodjaja... Bas ima svasta.

Upravo sam smislila zadatke studentima za kolokvijum. Beba mi zivnula od toga, a ja sam ogladnela. B) Idem da posetim frizider, pa da spavam. Laku noc drage trudnice.

Cintia, missN, Ragdoll85 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad ce Ehi da terorise jadne studente...:P

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.