Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Kod nas skolica pocinje od 27. nedelje. Kada sam isla na ptehodnu kontrolu patronazna sestra me bulvalno uhapsila na hodniku i objasnila mi sve i dala br. telefona. Rekla mi da joj se javim posle nove godine sto blize porodjaju da bi mi sve objasnila.

Kod nas na Zarkovu nema skolica, ali ima na B. Brdu koje je centralni dz, pa cu ici tamo. I meni je prijateljica rekla da je jako korisno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure novosađanke jel danas bila neka na predavanju o porođaju što je Bebac organizovano? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moglo bi se i u manjim gradovima nesto organizovati. Ovde zenice nemaju nikakva predavanja, skolice... a toliko je nezaposlenih ljudi koji bi rado pomogli... 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tacno,nema ni ovde,bas mi je to glupo.a ima objekata gde bi se to moglo odrzavati.pa sve i da se placa,ja bih rado isla,ali to niti ko pominje niti izgleda koga briga.zalosno.a tako bi bilo lepo upoznati druge zenice...padne mi na pamet da organizujem nesto preko fb,ali kad ja nisam zavrsila srednju medicinsku niti bilo sta vezano za medicinu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tacno,nema ni ovde,bas mi je to glupo.a ima objekata gde bi se to moglo odrzavati.pa sve i da se placa,ja bih rado isla,ali to niti ko pominje niti izgleda koga briga.zalosno.a tako bi bilo lepo upoznati druge zenice...padne mi na pamet da organizujem nesto preko fb,ali kad ja nisam zavrsila srednju medicinsku niti bilo sta vezano za medicinu..

drzala bih je ja, organizovala, bez ikakve naknade, al dzaba kad ne znam nista o tome... bas bezveze

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutroooooo :) jeste li se naspavale? Ja nisam -_-

Danas imam kontrolu, ponovila sam nalaze urina pa da vidim da li ima bakterija i treba li raditi urinokulturu. I da odnesem doktorici sto sam pisala kolicinu tecnosti sto popijem i kolicinu sto ispiskim....nadam se da ce biti dobro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutroooooo :) jeste li se naspavale? Ja nisam -_-

Danas imam kontrolu, ponovila sam nalaze urina pa da vidim da li ima bakterija i treba li raditi urinokulturu. I da odnesem doktorici sto sam pisala kolicinu tecnosti sto popijem i kolicinu sto ispiskim....nadam se da ce biti dobro..

sto si to draga pisala. I ja danas po rezultate laboratorije, a sutra na ekspertni uz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako uopste meris koliko si ispiskila?:mellow: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udebljala se 1kg za 7 dana...kao i sve, ja kazem da nisam toliko jela, pih...onda ona smatra da mi se mozda nakuplja tecnost tj da mi oticu noge itd...i onda se radi taj djavo. Znas kako se mjeri, moras uzeti posudicu sa mjerom i kad god piskis, u to da piskis...i da zapisujes...pravi smor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta. mene dr nesto i ne meri cesto.A vaga kuci nije bas kako treba

 bem li ga ugojila se jesam ali ko ga sisa bitno da beba lepp napreduje. Ja cu lako sa killazom

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta. mene dr nesto i ne meri cesto.A vaga kuci nije bas kako treba

 bem li ga ugojila se jesam ali ko ga sisa bitno da beba lepp napreduje. Ja cu lako sa killazom

bas tako, ali eto. Samo da nisi rahat.

merima i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo kod kilaze, ja sam se jutros merila kuci i evo tek sam se sad vratila na kilazu od kad sam zatrudnela, a usla sam pre 3 dana u 5.mesec. Smrsala sam bila 3 i po kilograma od povracanja, zadnjih godina se ubih od dijeta nisam uspela toliko da smrsam :D  ali tek pre 15ak dana sam uspela da pocnem da jedem normalno kad su mucnine malo popustile...

I ja cekam urinokulturu da stigne danas, pisalo mi je "dosta bakterija", a pre 2 meseca ih nije bilo...videcemo o cemu se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad ste vec kod spavanja,ja nocas bogu dusu.krevet je bio super kad sam se udala,ali od kako sam se ugojila napravila sam bukvalno rupu...i jutros se probudim kao zguzvana krpa,izmorena izlomljena svaka kost i misic boli...a ja,sta cu kud cu,promenim carsav na kom lezimo,jastuk gde su noge jer je taj deo jos ravan,iskljucim telefon i bella ciaooooo

zvala me keva sirota pet puta premrla zena,na kraju zvala M on rekao spava zenooo ne briiiiniii..a ja kao za napast nisam imala promociju da je okrenem,jbg

@Ana87 i meni je pisalo retke bakterije,i uradila urinokulturu i cisto sve..ne brini,to se desava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 ja sam mila isto tako. Sad sam u plus jedno 8kg usla sam u osmi. @Ana87

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavrsila sam, sve je u redu....Smrsala sam 1 kg i doktorica je zadovoljna, ta voda sto se pocela nalupljati je vjerovatno ta kila sto sam smrsala...Urin je super...dobila sam vaginalete jer imam sekreta...sl kontrola za 3 sedmice...i dalje cu morati paziti sta jedem..

Ana87, merima i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ujutro popijem solju kamilice pa me uspava ko bebu...sad cu je navece poceti piti da bolje zaspim...sinoc sam do 1h bila budna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u julu imala 48-49 kg, sad sam 21.nedelja i imam 53

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja uvece,posle slagalice kao penzioner samo kljucam...a tad se ova moja macketina razlupa,zao mi da zaspim da je ne osetim..onda je mazim i pricam joj...i tako zaspim oko ponoci...a ujutro oko pet eto ti nje luparda i ajd sad spavaj ako mozes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u julu imala 48-49 kg, sad sam 21.nedelja i imam 53

MissN kao manekenka,a mogu da vam kazem zene i da je jako lepa,a ja to ne kazem za svaku zenu :D  e,sad ovo zvuci svakojako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jes prava manekenka, trazi odecu na decijem :D

Rebarca da mi brojis, ni s od sisa, samo mi kao malo porasla pozadina eto toliko da nemam sta da  obucem :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma doci ce to sve na svoje,cek jos malo da poraste taj beban,da vidis bices kao ladjica-oblica...ne znam za vas zene,ali ja mnogo vise volim svoje telo ovako oblo,hihihi,nekako mi je mnogo lepo...grudi oble,jesam li posandrcala???

Vuciguraj i missN volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@merima Hvala na brizi, bolje sam. Juce je curica imala lumperaj citav dan, cak i dok sam hodala kroz prodavnicu i spremala rucak osecala sam kako bije :baby: Danas je mirna, malo lupnula jutos i pole toga spava. Valjda je to taj njen ritam...

Inace, sto se tice kilaze i ja sam ok 25. nedelja, a imam oko 5 kg vise nego u junu (uzmite u obzir da sam visoka 183 cm :lol:). 

Ehinacea i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super,Ragdoll! eto vidis :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,pa bili mi coporativno na uz,M se odusevio ,doktorka mu sve pokazivala sta je sta...hvala dragom Bogu sve ok,'ladno ima nos na tatu,boksuje,vrti se,kaze bice visoka,sudeci po butkici(zato se valjda i rita onoliko),i ima 860 g...yeeeeeeee slidzu smo zalepili u kartonce i taaako...

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.