Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

maki prijo moja jel to devojcica na putu pa nefalis mi se ccccccccccc odrecu te se u Kuriru :lol: :lol: :lol:

Još uvek ne znam :lol: :lol: :lol: doktor se nije izjasnio, rekao mi je da je 50:50 :lol:

Jesam!!! Hehe snimila si vidim? :lol:

Iskrena da budem skontala sam sliku torte, bila mi je nešto poznata, a posle sam pogledala onu drugu sliku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odolevate li kupovini za sada?Meni ne uspeva,imam problem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala ste se ucutale trudnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni danas stigli rezultati double testa i sve je ok! Sreca, sreca, radost t4427.gif

I danas sam videla presladak kaputic za bebicu i pokazala mm, on se slatko nasmejao, ali kada je video cenu kaputica osmeh mu je nestao sa lica. "Kako nesto sto je tako minijaturno moze biti toliko skupo??!?" b0223.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea* cestitam na dobrim rezultatimat2702.gif samo napred!!!

Ja sutra u 8h opet na uz da se vidim sa mojom mrvicom malenom...jedva cekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sutra u 8h opet na uz da se vidim sa mojom mrvicom malenom...jedva cekam :)

Mnogo se bre vi gledate :rolleyes: Pozdravi je od mene :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocu pozdravicu je, gledala bi je ja svakog dana.....al dobro je i ovako 2 puta mesecno :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ola zene!

Kako spavate? Ja zadnjih nedelju dana nema sanse da mogu da se naspavam. Nikako da se namjestim, obrcem se - prevrcem se, pa sam zedna, pa mi se piski... :blink: Na kraju se ustanem u 6 ujutro i gledam seriju pa spremanje i na posao :rolleyes:

Sto se tice kilaze, ja sam se do sad udebljala 8 kg, mada mi se ne vidi nista, samo stomak porastao :rolleyes: . Malo me brine, ipak imam jos tri mjeseca da preguram :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vec dve noci jako slabo spavamo,tj ja.Ovaj Tulumbo zurka nocu i budi me..Nocas ga je i mm prvi put mogao osetiti,pa je bio odusevljen,a kad se bebac smirio nisam mogla od njega spavati jer ga je uprno "cekao"opet ;)

Dea* drago mi je da su rezultati dobri,sad osmeh na lice i uzivaj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi vec dve noci jako slabo spavamo,tj ja.Ovaj Tulumbo zurka nocu i budi me..Nocas ga je i mm prvi put mogao osetiti,pa je bio odusevljen,a kad se bebac smirio nisam mogla od njega spavati jer ga je uprno "cekao"opet ;)

Dea* drago mi je da su rezultati dobri,sad osmeh na lice i uzivaj :rolleyes:

:D :D :D Divno, divno! I ova moja g-djica je vrlo aktivna, i mm je odavno osjeca - on vec i razgovara sa njom i druze se uvelike :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe,moj se do sada uvek ucutkao kada je mm stavio ruke na stomak ko za inat B) Sada ga ne mogu odlepiti od stomaka,sreca pa mora na posao da ide hihihi.Jesu te "jace polovine" bas ponekad smesne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe,moj se do sada uvek ucutkao kada je mm stavio ruke na stomak ko za inat B) Sada ga ne mogu odlepiti od stomaka,sreca pa mora na posao da ide hihihi.Jesu te "jace polovine" bas ponekad smesne :D

Ne brini, uskoro vise to tvoje malo nece obracati paznju ko je u blizini - ima da sutira i sutira :rolleyes::D

Xixixi, i meni je presmijesno kada vidim mm kako se sav raznjezi pored stomaka, i onda pocne da ga ljubi, mazi, guguce i sl. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moju bebu jos nisam osetila :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moju bebu jos nisam osetila :unsure:

A koja si nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sutirace bebci samo polako, ja sam moje osetila u 21. nedelji, i sad ne sutkaju nesto jako... vazno da je sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto sam se ulenjila sto se pisanja tice,ali citam.

Ja sam svakim danom sve deblja i to me pomalo i brine. Ne znam koliko je normalno ali ugojila sam se 10kg a usla sam u sesti.Do kraja sigurna 100 i mm sprema buldozer za put do bolnice a tamo montiraju kran da bi me stavili na sto za porodjaj.CCCCCCC tesko meni,ko ce posle da skine tu kilazu.

Ljubim vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto sam se ulenjila sto se pisanja tice,ali citam.

Ja sam svakim danom sve deblja i to me pomalo i brine. Ne znam koliko je normalno ali ugojila sam se 10kg a usla sam u sesti.Do kraja sigurna 100 i mm sprema buldozer za put do bolnice a tamo montiraju kran da bi me stavili na sto za porodjaj.CCCCCCC tesko meni,ko ce posle da skine tu kilazu.

Ljubim vas.

Pa gde si ti, lenja trudnjačo naša...baš sam pre neki dan pomislila na tebe i tražila da li si nešto pisala...znači ručkaš, a? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto sam se ulenjila sto se pisanja tice,ali citam.

Ja sam svakim danom sve deblja i to me pomalo i brine. Ne znam koliko je normalno ali ugojila sam se 10kg a usla sam u sesti.Do kraja sigurna 100 i mm sprema buldozer za put do bolnice a tamo montiraju kran da bi me stavili na sto za porodjaj.CCCCCCC tesko meni,ko ce posle da skine tu kilazu.

Ljubim vas.

:lol: Joj, ovo je dobro!

Ma ne brini, kaiz muzu da otkaze buldozer, ja sam imala 112kg zadnji dan, a dosla kuci sa 17 kg manje, i za sest meseci dojenja otislo jos 6kg.

Zato sam se sad pocela opet prezderavati i gojiti, kada nema ni izgovor :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste mi zenice?

Jaoooo ti kilogrami... Ja se mnogo plasim, jer sam u trudnocu usla sa viskom. Sad sam 19. nedelja, ugojila sam se 3, mozda sad vec 4kg, pretpostavljam da nije strasno za sad, ali brinem, jer primecujem da se apetit povecava lagano. Pa jos kad cujem price zena koje npr. kazu, ugojila sam se 5kg samo u 6 ili 7 mesecu, a ja - sok! Plasim se toga samo tako. Nista, samokontrola, nema druge. A ko za inat, samo mi se masno jede, boze me sacuvaj, a nikad masno nisam volela. Samo bih majonez jela i burek! Ma zona sumraka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste mi zenice?

Jaoooo ti kilogrami... Ja se mnogo plasim, jer sam u trudnocu usla sa viskom. Sad sam 19. nedelja, ugojila sam se 3, mozda sad vec 4kg, pretpostavljam da nije strasno za sad, ali brinem, jer primecujem da se apetit povecava lagano. Pa jos kad cujem price zena koje npr. kazu, ugojila sam se 5kg samo u 6 ili 7 mesecu, a ja - sok! Plasim se toga samo tako. Nista, samokontrola, nema druge. A ko za inat, samo mi se masno jede, boze me sacuvaj, a nikad masno nisam volela. Samo bih majonez jela i burek! Ma zona sumraka.

e pa draga makice99, ja sam vec u 3.mesecu imala 4kg vise, sada sam na kraju 18.nedelje i imam sve ukupno 8kg vise....a jedem skoro isto kao i pre trudnoce. meni se cini da su svih tih 8kg u stomaku i sikama, bujam u tom delu tela :)

ne treba preterivati sa jelom, ali ako ti organizam trazi burek, onda mu je potreban burek! ja imam srecu, jedu mi se jabuke...stalno, nocu, danju, ujutro,uvece, jaaabukeee :) i sigurna sam, kada pocnemo da trcimo za decom tamo vamo (ja sam trudna sa blizancima), svi ce ti kilogrami nestati,otopice se....nadam se.

uzivaj u trudnoci....i bureku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde si ti, lenja trudnjačo naša...baš sam pre neki dan pomislila na tebe i tražila da li si nešto pisala...znači ručkaš, a? :lol:

Ljubim te.

Ruckam , ruckam,zato su bebci veliki.Ma sta ti pricam videces i sama.Kad se pogledas u ogledalo a ti ogromna,cccc strasno a u licu kao pogaca puna kvasca samo bujas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao trudnjačice!

Ja sam se juče videla sa mojom bebicom, nije dr uspela da vidi pol jer se beba nezgodno namestila. Kažu da se devojčice tako kriju :) Videćemo....

Nego, imala sam neke bolove i dr me pregledala, malo sam otvorena i sad moram strogo da mirujem :( Hvala Bogu sa bebom je sve ok, ima 280gr :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bila juce na sastanku sa mojom bebicom....sve je ok,od proslog pregleda se nisam ugojila ni kilogram,dr. kaze da je to dobro,inace potvrdio je da je seka :wub: :wub: :wub: i zauzela je gard stavila rucice ispred lica kao da hoce da se boksuje,dr. se je bas nasmejao...kuku meni ;) ;)

Lenocka imas pozdrav...c0206.gif

Malisa NE KUKAJ !!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koja si nedelja?

Usla sam u 18. nedelju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.