Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Стиже Страхиња у Фебруару, драга честитам ти, имаћеш малог пишоњу :wub:

Ако буде леп на тебе, мораћеш пушком да га браниш од девојака :lol:

Aj ajd nije ni tata za baciti,neka bude crn na mene a plave oci na tatu i da vidis ima topovi da rade a ne puske <_<:P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ауу јесте тачно, ја бих већ сад почела да правим бедеме и осмотрачнице око куће :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super!!! Mi se isto nadamo da nam stize Strahinja u martu, ali jos ne znamo... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama stize Ugljesa u martu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da javim da su mi rezultati OGTT testa odlicni, i da se zahvalim devojkama na pomoci i olaksanju u medjuvremenu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA stigla sa EUZ-a, sve je ok, beba je jako nemirna i dr je jedva uzeo mere :) Što se tiče pola, još ne znamo sigurno jer je beba odlučila da skupi noge i pokaže nam samo guzu :lol: :lol: :lol: dr sumnja na pol, ali se ne izjašnjava :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa Stasa ili Masa jos nismo odlucili kako ce se zvati stize krajem februara... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA stigla sa EUZ-a, sve je ok, beba je jako nemirna i dr je jedva uzeo mere :) Što se tiče pola, još ne znamo sigurno jer je beba odlučila da skupi noge i pokaže nam samo guzu dr sumnja na pol, ali se ne izjašnjava :lol: :lol:

Super! :) ja se bas mucim sa EUZ, treba da ga radim privatno jer ovaj UZ u bolnici nije bas dobar, a nikako da odlucim gdje <_< <_<

Kada cemo ja i ti u treci trimestar bre?? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super! :) ja se bas mucim sa EUZ, treba da ga radim privatno jer ovaj UZ u bolnici nije bas dobar, a nikako da odlucim gdje <_< <_<

Kada cemo ja i ti u treci trimestar bre?? :lol: :lol: :lol:

Heheh polako, gde žuriš, imamo mi još da giljamo :lol:

Ja ću u treći za 4 nedelje a ti 5 dana pre mene :) znači kad budeš 28+1 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa Stasa ili Masa jos nismo odlucili kako ce se zvati stize krajem februara... :lol:

Mi smo hteli dati ime Masa da je bila devojcica :lol:Jos pre trudnoce smo vikali da ce nam se tako zvati cerka ako je budemo imali :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84, hvala, znam, ja sam nekako mirna za to od pocetka. Mama mi je oduvek pricala da sam negativna i da treba da pazim u trudnoci, ali eto, kazu da nije problem sa prvom trudnocom i da je mnoooogo retko da se pojave antitela. Cestitam pisonju, ja jedva cekam da mi vec jednom kazu sta je, da znam s kim pricam :rolleyes:

Tia, eto, rekoh ti ja. Meni je sa 16 nedelja beba vec bila velika kao da ima 18, tako da ja pretpostavljam da ce i mene da salju na taj test. Objasnila sam doktorki da mi je muz rodjen sa 5 kila i da sad ima 2 metra, ona se smeje, kaze e pa verovatno je onda to u pitanju. Mada, bolje i da me salju, nego da mi je secer povisen, i to se regulise, nije retkost, pa kako svi tako i ja.

E, a sta vi mislite o ovome? Mene skoro celu trudnocu, a narocito od kad sam usla u 2. trimestar boli stomak dole nisko. Nisu kontrakcije, vec onako bol kruzno na dnu stomaka. Doktori kazu da je to u redu i ja sam citala da bi to trebalo da budu ligamenti, ali mene to sad vec skoro neprestano boli. Nije jak bol, mogu ja da trpim, nego eto brinem, da je nesto drugo imala bih valjda nekakve druge simptome. Bol se pojacava kad sam fizicki aktivna i vise me boli kad koristim misice donjeg stomaka (kad dignem nogu ili kad ustajem iz sedeceg polozaja). Jel imao neko nesto slicno i sta mislite? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

makica99

i mene je dugo boleo stomak tako, nisko dole pri svakoj fizickoj aktivnosti, i moj dr kaze da je normalno, posto se sve siri, dao mi je samo vise magnezijuma da pijem i tako, sad se to malo smirilo

ali ako mislis da moze biti i nesto drugo onda je bolje ici i jedanput vise kod dr

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stize nam mala princezica :wub: :wub: :wub: Ne znam ko je srecniji da li ja, mm, ili moja majka svi smo hteli devojcicu i zelja nam se ispunila...sada smo u fazi smisljanja imena.

Inace na pregledu sam imala manje kontrakcije pojacana mi je terapija utrogestan ujutru pijem jednu,a uvece stavljam dve, magnezijum i mama vit, grlic zatvoren i beba se super razvija b0309.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam Milice ipak sam znala :D Ne prestajem da gledam u sliku :wub: :wub:

:rolleyes: joj kako je to slatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stize nam mala princezica :wub: :wub: :wub: Ne znam ko je srecniji da li ja, mm, ili moja majka svi smo hteli devojcicu i zelja nam se ispunila...sada smo u fazi smisljanja imena.

Inace na pregledu sam imala manje kontrakcije pojacana mi je terapija utrogestan ujutru pijem jednu,a uvece stavljam dve, magnezijum i mama vit, grlic zatvoren i beba se super razvija b0309.gif

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i od mene, evo i ja da vam se pridruzim na ovom drugom trimestru! Pozdrav za sve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, samo da vam se javim, evo me u trecem trimestru, ali brinem i za vas. Jedan savet: Uzivajte u ovom periodu jer cim sam usla u sedmi mesec krenula su da me bole ledja, da budem nervozna, dzangrizava, da mi fali ovo-ono, a u drugom mi je bilo sve potaman, setajte sto vise, ljubim vas! ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, hvala na korisnim savetima! U sustini, trudnoca brzo prodje, tako da treba da uzivamo i sad,a uzivacemo jos vise kad nam stignu nasi maleni bebironcici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se pridruzujem dobrodoslici Shani i Tanji79 :rolleyes:

Nego trudnice, jer i vas i dalje muci cesto mokrenje posto mene izludjuje, 100 puta u toku dana!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheh polako, gde žuriš, imamo mi još da giljamo :lol:

Ja ću u treći za 4 nedelje a ti 5 dana pre mene :) znači kad budeš 28+1 :)

A ja bas htela da pitam da li je vreme za treci trimestar. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se pridruzujem dobrodoslici Shani i Tanji79 :rolleyes:

Nego trudnice, jer i vas i dalje muci cesto mokrenje posto mene izludjuje, 100 puta u toku dana!?

Muci mene! :blink: Ja moram da pijem 1,5l caja dnevno jer mi urin nije najbolji, i cudi me kako i cesce ne mokrim. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saznali smo danas da je decak...Nas mali Strahinja :D

Makice i ja sam negativna a mm pozitivna i idem da mi proveravaju antitela i za sad je uredu.Nemoj da brines,znaju doktori sta i kako kad treba i da li treba(nadam se).Ja sam se mnogo nervirala zbog toga,sada sam nekako malo opustenija,za sad se nisu pojavila.

Stize nam mala princezica :wub: :wub: :wub: Ne znam ko je srecniji da li ja, mm, ili moja majka svi smo hteli devojcicu i zelja nam se ispunila...sada smo u fazi smisljanja imena.

Inace na pregledu sam imala manje kontrakcije pojacana mi je terapija utrogestan ujutru pijem jednu,a uvece stavljam dve, magnezijum i mama vit, grlic zatvoren i beba se super razvija b0309.gif

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.