Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Da... zaboravicemo kako se to radi... oboje smo u strahu, tako da smo se nekako vec navikli... ali ja zato imam skroz luuude snove na tu temu B)

Melissa i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da... zaboravicemo kako se to radi... oboje smo u strahu, tako da smo se nekako vec navikli... ali ja zato imam skroz luuude snove na tu temu B)

pricaj mi o tome!

ma.za.m voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene kao da ce grlo zaboliti, vec kasljucam pomalo...sta vi prirodno preporucujete da korisim za grlo?  btw ja sam opet pocela povracati ko da sam na pocetku trudnoce, sad vise nije ni neka hrana koja mi ne pase nego eto, kako naidje..nekad ujutru nekad posle nekog jela.

ee i ja sm danas pvracala ponovo neznam zasto,mislim znam od trudnoce al zasto opet a tman sam mislila da je gotovo s povracanjem..

bepce i Melissa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve i da hocu ne mogu jer smo fizicki razdvojeni. A i zelja mi je na nuli. Sa cerom sam imala bas al tad je bilo zabranjeno.  Posto cemo se vrv tek videti pred sam porodjaj i posle njega nece ga ni biti. a mator mi postar :):):)

 

bepce, Kikiriki, ma.za.m i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice odnosa, mi sve redovno kao i do sad, bez ikakvih smetnji... :-) 

Bili juce na kontroli, videli nasu bebicu... :-) Sve u redu i potvrdjeno da je dečak... :-) Kontrola za 4 nedelje, i drugi ekspertni ultrazvuk u novembru... Putovanje odobrenooooo... :-) 

Za grčeve i taj bol u donjem delu stomaka, utrogestan po potrebi... Sve ostalo je normalno da bolucka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam i zelju i sve i nemamo straha, ali je takva suhoca dole, da je to neverovatno, Pored svog ovog sekreta....:lol::lol::lol::lol:

A posto sam prezivela trudnocu do sada bez mucnina, izgleda ce sve kiselina da nadoknadi! Zadnja 3 dana, narocito kad legnem, dusa mi na nos izlazi od kiseline. A danas evo i kako sam ustala! 

ma.za.m voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Narode,sve sam pitala al'opet zaboravila,gde se otprilike nalazi materica,tj.beba u punih 19 nedelja?Negde sam procitala 4cm ispod pupka,ali to mi mnogo nisko?!ne znam mozda lupam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ustala sa mm, pokusala piti kafu, mada mi je bilo jasno sta ce biti-kiselina! Tako da sam posle gutljaja odustala, presla na hladno mleko, da ubijem kiselinu i malo mi je pomoglo, ALi cini mi se da se vec skuplja kiselina nazad u grlu. Nadam se da ovo nece potrajati. Moram da se naoruzam bademima, svi kazu da im je to pomoglo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dala mi je juče drugarica lek koji se zove Rennie, pravi ga Bayer. Može da se pije u trudnoći. To su neke pastilice. Oooodličan je za gorušicu. Sinoć sam prvi put ljudski spavala bez da me peče. Jaoj ženeeee da izdržim do sutra i eto me u trećem trimestruuuuu.

merima, bepce, MarijaMara i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki, jos malciceeee... :-) Ja mislim da bih ja prespavala ceo dan, samo da svane sledeci...  :-) 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago vama,ja svaki dan sama do 15:30 :-( nekad mi je toliko dosadno,a budna od 6..za neke prevelike setnje ne usudjujem se bas,rekla je da odmaram kad god mogu..smor zivi.

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ide ona izreka: volim sex i rado ga se secam. :D Nema nista od istog do porodjaja, sad i ne smem zbog hematoma, a i inace me je nekako strah. Sve se tesim mart ce brzo. :)

Joj Merima verujem ti, meni uz moje dve smizle i posao vreme brzo prodje, a opet mi se nekako vuce, cini mi se da nikada necu uci u taj deveti mesec...

bepce, merima, ma.za.m i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ide ona izreka: volim sex i rado ga se secam. :D Nema nista od istog do porodjaja, sad i ne smem zbog hematoma, a i inace me je nekako strah. Sve se tesim mart ce brzo. :)

Joj Merima verujem ti, meni uz moje dve smizle i posao vreme brzo prodje, a opet mi se nekako vuce, cini mi se da nikada necu uci u taj deveti mesec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ustala sa mm, pokusala piti kafu, mada mi je bilo jasno sta ce biti-kiselina! Tako da sam posle gutljaja odustala, presla na hladno mleko, da ubijem kiselinu i malo mi je pomoglo, ALi cini mi se da se vec skuplja kiselina nazad u grlu. Nadam se da ovo nece potrajati. Moram da se naoruzam bademima, svi kazu da im je to pomoglo. 

Pokusaj sa bademima meni su pomogli,i cula sam jos da kokice pomazu :)

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ujutru odvedem dete u vrtic,pa onda kako kad...Odem do pijace,placam racune,sredjujem po kuci,peglam:)Ponekad odgledam neki film,seriju,igram neku igricu,knjige zaobilazim u sirokom luku :D

Inace Merima,u najboljem slucaju,kada dodje na vreme,mm se sa posla vraca u 18,tako da ti zavidim :)

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam i zelju i sve i nemamo straha, ali je takva suhoca dole, da je to neverovatno, Pored svog ovog sekreta....:lol::lol::lol::lol:

A posto sam prezivela trudnocu do sada bez mucnina, izgleda ce sve kiselina da nadoknadi! Zadnja 3 dana, narocito kad legnem, dusa mi na nos izlazi od kiseline. A danas evo i kako sam ustala.

Ja imam i zelju i sve i nemamo straha, ali je takva suhoca dole, da je to neverovatno, Pored svog ovog sekreta....:lol::lol::lol::lol:

A posto sam prezivela trudnocu do sada bez mucnina, izgleda ce sve kiselina da nadoknadi! Zadnja 3 dana, narocito kad legnem, dusa mi na nos izlazi od kiseline. A danas evo i kako sam ustala! 

Sto se tice suhoce i ja imam taj problem,al kupila sam lubrikant pa ide,pokusaj s tim ako nisi vec..Samo mene je u zadnje vrijeme strah neki uhvatio,sve kontam bolje cekat..

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ujutru odvedem dete u vrtic,pa onda kako kad...Odem do pijace,placam racune,sredjujem po kuci,peglam:)Ponekad odgledam neki film,seriju,igram neku igricu,knjige zaobilazim u sirokom luku :D

Inace Merima,u najboljem slucaju,kada dodje na vreme,mm se sa posla vraca u 18,tako da ti zavidim :)

au,ja sam jos dobra. :huh:

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice suhoce i ja imam taj problem,al kupila sam lubrikant pa ide,pokusaj s tim ako nisi vec..Samo mene je u zadnje vrijeme strah neki uhvatio,sve kontam bolje cekat..

pa ako ti je doca rekao da smes,samo lagano...sta bi na mom mestu,placemo jedno za drugim kao ranjenici...i od nekog intimnijeg mazenja imam trip!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zeno sto me podseti, znas koliko imam da peglam :(

ne pitaj,samo me gleda ovaj ves ovde,osecam veliki stid...dok nisam bila trudna,sve mi bilo tip top,inace sam bolesnik,pa svaki drugi dan sam  usisavala,ali sad od kad ne smem puno da rkcem sve ceka M subotom...

Izmenjeno od strane merima
Vuciguraj i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago vama,ja svaki dan sama do 15:30 :-( nekad mi je toliko dosadno,a budna od 6..za neke prevelike setnje ne usudjujem se bas,rekla je da odmaram kad god mogu..smor zivi.

Merima, ja sam do juce svaki radni dan bila sama do 18h, a od danas sama narednih mesec i po dok ne otputujem... Ustajem isto jako rano, nikad posle sedam nisam u krevetu... Ali, obaveeezno posle dorucka dva sata setnja, onda spremanje rucka, sredjivanje stana i jos svasta nesto dok dragi ne dodje, tako da je dan brzo prolazio... I sad ce do 18-19h, ali onda krece veeelika kriza... :(

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.