Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ваљда ће да ти каже пол, ја више не могу да чекам :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnjace sta se radi?Jeste mi dobro?

Da li je neka od vas nosila ili vec nosi one gace za trudnice sto drze stomak ili pojas?

czl-trudni.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E evo i mene,ja sam nosila i u prosloj i sada nosim i ynaci puno mogu ti reci,ko nosi nisko bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnjace sta se radi?Jeste mi dobro?

Da li je neka od vas nosila ili vec nosi one gace za trudnice sto drze stomak ili pojas?

czl-trudni.gif

Ja stigla sa kontrole :) sve je ok, dala mi da pijem gvožđe jer mi se snizilo na 116 :)

Pitala sam je kad će mi ona raditi UZ, tek u 32-33 nedelji i tad ću saznati pol...

Ja pojas nisam nosila ni u prvoj a ni sad tako da ne mogu da pomognem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja stigla sa kontrole :) sve je ok, dala mi da pijem gvožđe jer mi se snizilo na 116 :)

Pitala sam je kad će mi ona raditi UZ, tek u 32-33 nedelji i tad ću saznati pol...

Ja pojas nisam nosila ni u prvoj a ni sad tako da ne mogu da pomognem :)

Ni ja ne nosim pojas - ne mogu pomoci <_<

Super!

Tek u 32 - 33? Ja sam radila 4 do sada, sledeće nedelje radim 4D - peti. I to ne zato sto sam ja trazila, sve po nalogu doktorice iz DZ :blink::unsure: Mozda jer sam imala one kontrakcije na pocetku.

Meni urin nije bio dobar prosli put na kontroli - i trebalo je da ga radim posle nedelju dana opet - nisam isla. Ma dosadilo mi vise, nije mi dobar od pocetka trudnoce(ali nista strasno). Pijem cajeve i sto vise tecnosti - pa sta bude. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne nosim pojas - ne mogu pomoci <_<

Super!

Tek u 32 - 33? Ja sam radila 4 do sada, sledeće nedelje radim 4D - peti. I to ne zato sto sam ja trazila, sve po nalogu doktorice iz DZ :blink::unsure: Mozda jer sam imala one kontrakcije na pocetku.

Meni urin nije bio dobar prosli put na kontroli - i trebalo je da ga radim posle nedelju dana opet - nisam isla. Ma dosadilo mi vise, nije mi dobar od pocetka trudnoce(ali nista strasno). Pijem cajeve i sto vise tecnosti - pa sta bude. :lol:

Ja sam radila dva :) u 7 i u 12 nedelji :) sad će mi biti treći :)

Danas sam visila po bebi radnjama... ne znam kako sam se suzdržala da ne kupim ništa.... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila bila <_< Sa bebicom sve napreduje kako treba,pol mi nije rekla naravno,nisam dobila ovaj put ni sliku,ni pogled na svoju bebu na monitor jer je gospodja doktorica bila u zurbi:angry:

Ali sl.nedelje idem na 4D,i idem da gledam svoje dete koliko hocu!! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ja te potpuno razumem! Ja bih isla svake nedelje na UZ da vidim bebu! Ni ja jos ne znam pol, imam zakazano za 02.11. ko ce docekati...... jos 26 puta moram da spavam do tada :lol: :lol: :lol:

Bitno da je sve OK! Uzivajte! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila dva :) u 7 i u 12 nedelji :) sad će mi biti treći :)

Danas sam visila po bebi radnjama... ne znam kako sam se suzdržala da ne kupim ništa.... :blink:

Znaam, ja uvijek udjem pod izgovorom "samo da bacim pogled", a onda ostanem pola sata unutra :lol:

Planirala sam da pocnem sa kupovinom u 8. mjesecu, prije toga nista - ako izdrzim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene malo :rolleyes: Ja idem na 4D u ponedeljak i ne mogu da docekam :lol: Suprug je nestrpljiv da vidi kog je pola, kao malo dete je :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage trudnice!

Kako ste? Jeste dobro?

Ja ne mogu da docekam sledeci petak (14.10.) da odem na uz, da cujem da je sve u redu, do sad je bilo. Ali sam stalno u nemiru, posto sam ne mnogo pre ove trudnoce imala spontani u 10.-oj nedelji. :( pa mi stalno frka u glavi. I da me konacno pregleda,posto nije ni jednom od utvrdjivanja trudnoce. :blink:

Prosli put kada sam bila na uz doktor mi je rekao da misli da je devojcica, ali da ga ne drzim za rec. Pa me sad pici euforija :) da li ce potvrditi? Posto imamo sina, sada prizeljkujemo jednu curicu.

Sto kazu samo neka je zivo, zdravio i normalno, sta god da bude! Ali malko vise zelimo curicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnjace sta se radi?Jeste mi dobro?

Da li je neka od vas nosila ili vec nosi one gace za trudnice sto drze stomak ili pojas?

czl-trudni.gif

Ja sam u prosloj nosila bas ovakav i to chiccov i sada ga povremeno nosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene malo :rolleyes: Ja idem na 4D u ponedeljak i ne mogu da docekam :lol: Suprug je nestrpljiv da vidi kog je pola, kao malo dete je :P

I ja planiram sledece nedelje da idem na 4D. Mada mi vec znamo pol, mm nije dosad bio na ultrazvuku pa jedva cekamo :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila bila <_< Sa bebicom sve napreduje kako treba,pol mi nije rekla naravno,nisam dobila ovaj put ni sliku,ni pogled na svoju bebu na monitor jer je gospodja doktorica bila u zurbi:angry:

Ali sl.nedelje idem na 4D,i idem da gledam svoje dete koliko hocu!! B)

Drago mi je sto je bebica ok. A ja svoju bebu nisam ni jednom videla na ekranu (isto kaze da zuri da je guzva), ni na slicici (posto nikad nemaju papiric za slicicu). Doktor mi je kao neki cudak, nista ne prica kada je sa bebom sve dobro (tako su mi rekli), samo kaze da je sve kako treba, nasmesi se, kaze da nista ne brinem, dugo nista.

Sad kad budem isla opet na uz vodim i muza, pa se nadam da ce ovaj put imati za toliko vremena da mi pokaze malo ekran :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila bila <_< Sa bebicom sve napreduje kako treba,pol mi nije rekla naravno,nisam dobila ovaj put ni sliku,ni pogled na svoju bebu na monitor jer je gospodja doktorica bila u zurbi:angry:

Ali sl.nedelje idem na 4D,i idem da gledam svoje dete koliko hocu!! B)

Drago mi je sto je bebica ok. A ja svoju bebu nisam ni jednom videla na ekranu (isto kaze da zuri da je guzva), ni na slicici (posto nikad nemaju papiric za slicicu). Doktor mi je kao neki cudak, nista ne prica kada je sa bebom sve dobro (tako su mi rekli), samo kaze da je sve kako treba, nasmesi se, kaze da nista ne brinem, dugo nista.

Sad kad budem isla opet na uz vodim i muza, pa se nadam da ce ovaj put imati za toliko vremena da mi pokaze malo ekran :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuc-kuc! Smem da se pridružim? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila bila <_< Sa bebicom sve napreduje kako treba,pol mi nije rekla naravno,nisam dobila ovaj put ni sliku,ni pogled na svoju bebu na monitor jer je gospodja doktorica bila u zurbi:angry:

Ali sl.nedelje idem na 4D,i idem da gledam svoje dete koliko hocu!! B)

To me tako podseca na mene...Do 8-og meseca doktor nije hteo da mi kaze pol bebe a slicicu sam dobila na prvom uz tad je i videla i vise ne... :angry: Uh kako me je to samo izludjivalo... :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuc-kuc! Smem da se pridružim? :)

Samo izvoli, sugradjanko!!!!Dobro nam dosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice moje samo da vas pitam koliko ste placale 4D ultrazvuk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko iskustva sa ureaplazmom i micoplazmom.Pozitivna sam na njih a u 27 sam nedelji.Pozdrav i hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sa 4D radjen ekspertni i on je kostao 6 000 + analize krvi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav trudnice,eto i mene povremeno svratim da vidim ima li sta novo i zanimljivo,i bas mi je drago kad procitam da ste sve dobro i da je sa bebicama sve ok...ja sutra ulazim u 20 nedelju,vec imam problem sa obuvanjem carapa jer ne mogu lepo da se savijem :rolleyes: inace -devojcica je- :rolleyes: tako sam i mislila od prvog dana...ljubim vas sve puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice moje samo da vas pitam koliko ste placale 4D ultrazvuk?

Kod nas u Podgorici je 50 € ekspertski 4D ultrazvuk. Ja danas treba da zakazem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuc-kuc! Smem da se pridružim? :)

Dobrodosla! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuc-kuc! Smem da se pridružim? :)

Dobrodosla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.